Gönderen Konu: Solgar saw Palmetto etki eder mi  (Okunma sayısı 2634 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Ynt: Solgar saw Palmetto etki eder mi
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2021, 22:04:01 »
Solgar saw Palmettoya başlamak istiyorum , takviyesi olarak hairforte , Solgar biotin 1 mg, yeşilçay ve karadut özü sizce nasıl bir tedavi olur yaşım 21. Ama saw Palmetto yan etkileri var mı korkuyorum biraz?
kullanabilirsin tedavi cok guzel ama ben senin yerinde olsam kabak cekirdegi yagı veya xpecia eklerim sonuc guzel olur senin iicin .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2021, 22:09:59 »
Solgar saw palmetto kullanacaksan xpecia kullanma, kabak çekirdeği kapsülü her iki durumda da kullanabilirsin. Xpecia'nın etkisi saw palmettodan mı yoksa soyadan mı yoksa farklı bir şeyden mi bilmiyoruz. Xpecia öneririm. Çok ciddi yan etkiler dışında yan etkilerden korkma, gördüğüm yan etkiler beni motive ediyordu. Geçici zaten vücut alışıyor.
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2021, 22:19:58 »
Solgar saw palmetto kullanacaksan xpecia kullanma, kabak çekirdeği kapsülü her iki durumda da kullanabilirsin. Xpecia'nın etkisi saw palmettodan mı yoksa soyadan mı yoksa farklı bir şeyden mi bilmiyoruz. Xpecia öneririm. Çok ciddi yan etkiler dışında yan etkilerden korkma, gördüğüm yan etkiler beni motive ediyordu. Geçici zaten vücut alışıyor. Ha bu arada iki günde bir hairforte dan önce dermaroller da kullanacam tedaviye ek olarak
Xpecia kullandım bir ara 5 ay kadar sonuçlar çok güzeldi ama çarpıntı ve çok sivilce oldu zaten sivilceli bir tenim vardı sonra roccautane kullandım tertemiz oldu şimdi ne kadar yağlı yesemde sivilce olmuyor ama ben yinede çekiniyorum xpecia dan o yüzden biotin 1 mg aldım sivilce olmasın diye DHT yi bloklamak için de saw Palmetto kullanmayı düşünüyorum 2 günde bir

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2021, 22:24:20 »
Xpecia kullandım bir ara 5 ay kadar sonuçlar çok güzeldi ama çarpıntı ve çok sivilce oldu zaten sivilceli bir tenim vardı sonra roccautane kullandım tertemiz oldu şimdi ne kadar yağlı yesemde sivilce olmuyor ama ben yinede çekiniyorum xpecia dan o yüzden biotin 1 mg aldım sivilce olmasın diye DHT yi bloklamak için de saw Palmetto kullanmayı düşünüyorum 2 günde bir

Dht günlük salgılanıyor, saw palmettonun yarılanma ömrü uzun değil. Kullanacaksan her gün kullanmalısın. Xpecia çarpıntı yapmamasi gerekiyor normalde, sivilce olabilir biotinden dolayı. Karaciğer enzimlerin ne durumda, kontrol ettirdin mi? Roccautane de ağır bir ilaç saç dökebilir. Dene istersen solgar'ı duruma göre bakarsın.
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2021, 22:28:43 »
Dht günlük salgılanıyor, saw palmettonun yarılanma ömrü uzun değil. Kullanacaksan her gün kullanmalısın. Xpecia çarpıntı yapmamasi gerekiyor normalde, sivilce olabilir biotinden dolayı. Karaciğer enzimlerin ne durumda, kontrol ettirdin mi? Roccautane de ağır bir ilaç saç dökebilir. Dene istersen solgar'ı duruma göre bakarsın.
Valla ben kullanmayan kadar boks yaptım çok sağlam koşuyorum şimdiye kadar hiçbir zaman kalp ile ilgili bir sıkıntım yok , xpecia kullandığım zaman oluyordu kullanmayı bırakınca geçti çarpıntı falan sapasağlam Allah'a şükür, roccautane bir yıl önce kullandım bıraktım ama sivilceyi kökten halletti

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2021, 22:31:13 »
Valla ben kullanmayan kadar boks yaptım çok sağlam koşuyorum şimdiye kadar hiçbir zaman kalp ile ilgili bir sıkıntım yok , xpecia kullandığım zaman oluyordu kullanmayı bırakınca geçti çarpıntı falan sapasağlam Allah'a şükür, roccautane bir yıl önce kullandım bıraktım ama sivilceyi kökten halletti
roccuatenin en buyuk yan etkiside sac dokmesi ama bunuda bilde sivilce ilaclarından biri
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2021, 22:31:13 »
Bu arada iki günde bir hairforte dan önce dermaroller da kullanacam tedaviye ek olarak

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2021, 22:32:13 »
roccuatenin en buyuk yan etkiside sac dokmesi ama bunuda bilde sivilce ilaclarından biri
Bilmiyordum kullandım ama bir kere iş işten geçti yine de kullanırdım ya çok fena sivilce vardı

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2021, 22:32:31 »
Bu arada iki günde bir hairforte dan önce dermaroller da kullanacam tedaviye ek olarak
Kaç mm kullanacaksın?
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2021, 22:33:46 »
Kaç mm kullanacaksın?
Bende 0.5 var bir ara aldım ama kullanmadım şimdi kullanırım

rodok

• Full Member
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2021, 23:26:10 »
Bende 0.5 var bir ara aldım ama kullanmadım şimdi kullanırım

Dermaroller kullandıktan ne kadar sonra hairforte’yi uygulayacaksın?
Ben de 0.5mm ile minoxil kullanmayı düşünüyorum da 12 saat beklemek yeterli olur diye düşündüm

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2021, 23:46:02 »
Dermaroller kullandıktan ne kadar sonra hairforte’yi uygulayacaksın?
Ben de 0.5mm ile minoxil kullanmayı düşünüyorum da 12 saat beklemek yeterli olur diye düşündüm
Valla ben direk uyguladım ya bir sorun olur mu ki niye

rodok

• Full Member
« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2021, 00:09:33 »
Valla ben direk uyguladım ya bir sorun olur mu ki niye
Minoxili, 0.5mm veya daha büyüğünü kullandıktan hemen sonra uygulamak sistemik dolaşıma katılmasına neden olabiliyormuş da ideal bekleme süresine 24 saat diyorlar. Emilimini arttırmak için hemen öncesinde kullanacaksan 0.2mm idealmiş. Tabii ben kullanmadım tecrübeli biri yorum yaparsa daha iyi olur
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2021, 01:03:19 Gönderen: rodok »

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 28 Ocak 2021, 00:48:52 »
Minoxili, 5mm veya daha büyüğünü kullandıktan hemen sonra uygulamak sistemik dolaşıma katılmasına neden olabiliyormuş da ideal bekleme süresine 24 saat diyorlar. Emilimini arttırmak için hemen öncesinde kullanacaksan 0.2mm idealmiş. Tabii ben kullanmadım tecrübeli biri yorum yaparsa daha iyi olur
Yuh artık lütfen bilen biri yeşillendirsinn

Facebook Twitter Instagram