Gönderen Konu: İnce telli donör  (Okunma sayısı 2368 defa)

Yıldım

• Jr. Member
  • **
İnce telli donör
« : 27 Ocak 2021, 23:52:52 »
Arkadaşlar selam, yaş 30 donör alanım pasif, ince telli. Fakat saç ekimi sonrasında seyrek bir görüntü istemiyorum ve şimdiki saçlarımın da gitmesini istemiyorum. Sizce durum nasıl? Ve kimi önerirsiniz?

Edit : arkadaşlar sitede çok gezdim ve tanık olduğuma göre Ekim sonrası var olan saçlarda bir incelme veya ölüş gördüm, benim en korktuğum şey bu. Beni aydınlatabilir misiniz?

Yıldım

• Jr. Member
  • **
Ynt: İnce telli donör
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2021, 23:54:15 »
Ve...

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2021, 23:55:17 »
Ve...

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2021, 00:03:41 »
Edit : bu arada saçlar ıslakken çektim
İkinci Edit : Asmed, Asuman Hair ve Murat Küçüktaş arasında kararsızım..
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2021, 00:26:39 Gönderen: Yıldım »

LacOniC

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2021, 00:47:40 »
Benim ekim öncesi saçlara benziyor kısmen de olsa. 3-5 yıl daha beklesem muhtemelen aynı seviyede olurduk. Tepe bölgesine ekim yapmayabilirler şu durumda ama sadece ön bölge bile tatmin edebilir. Benim saçlar da ince telli olmasına rağmen ön bölge fırça gibi oldu. Öyle ki 20'li yaşlarda bile böyle değildi. Tepeler hala seyrek ve açılmaya devam ediyor ama çok dert değil açıkçası. İlk göze çarpan kısım ön bölge sonuçta. İyi bir doktorla görüşün. Diğerleri yanında Serkan AYGIN'ı tavsiye edebilirim. En azından bir randevu alıp gösterin. Ücretsiz. Zaten ne yapılabiliri söylemesi 1 dakika bile sürmüyor. Tatmin olursanız orada yoksa başka yerde yaptırabilirsiniz. En kötü bir fikir edinmiş olursunuz.
EKİM SÜRECİM
Serkan AYGIN | 2100 Greft DHI | 20.07.2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15211.0

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2021, 01:07:06 »
Üstadım ben sizin konunuzu gördüm gerçekten çok başarılı bir operasyon olmuş, benim korktuğum var olandan olmak açıkcası. Çünkü bazı konularda bunu çok gördüm. Bu konuda bir fikriniz var mı?

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2021, 01:21:27 »
Kendini ispatlamış kliniklerde sorun yaşamassınız merak etmeyin.

LacOniC

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2021, 01:51:37 »
Üstadım ben sizin konunuzu gördüm gerçekten çok başarılı bir operasyon olmuş, benim korktuğum var olandan olmak açıkcası. Çünkü bazı konularda bunu çok gördüm. Bu konuda bir fikriniz var mı?

Ben sizde pek bi risk görmüyorum açıkçası. Donör fena değil. Uzayınca rahat kapanır. Tepeye de tahminimce kaliteli bir yer pek girmez. E önlerde de kaybedecek bir şey yok. Bence bana yakın bir sonuç çıkabilir. Ama dediğim gibi en doğrusu direkt bir klinik ile görüşmek.

Bu arada benim tepelerin güncel hali de aşağıdaki şekilde. Ama ancak böyle bir fotoğraf çekince ortaya çıkıyor. Sizde de benzer bir durum olur diye tahmin ediyorum:

EKİM SÜRECİM

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2021, 11:11:17 »
Donör bölgeniz sağlıklı ve gür. Bu ince saç değil,orta düzeyde sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2021, 13:51:22 »
Bir çok saç ekim doktoru ile görüştüm - bunlar ünlü olanları üstelik - Max 2500-3000 greft alınır dediler ve bu sayı bana bir hayli az geliyor. Zaten kafam kocaman, e saçlarım da ince telli diyorlar. Bildiğiniz düşünmekten YILDIM
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2021, 17:35:10 Gönderen: Yıldım »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2021, 13:53:58 »
Sadece ön kısma ekim yaptırmanızı tavsiye ederim .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

LacOniC

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2021, 21:36:27 »
Bir çok saç ekim doktoru ile görüştüm - bunlar ünlü olanları üstelik - Max 2500-3000 greft alınır dediler ve bu sayı bana bir hayli az geliyor. Zaten kafam kocaman, e saçlarım da ince telli diyorlar. Bildiğiniz düşünmekten YILDIM

Ne dediler ki? Tepe kısmı kapatırız dediler mi mesela bu greftle?

Sadece ön kısma ekim yaptırmanızı tavsiye ederim .

Bence de sadece ön mantıklı gözüküyor. Birçok doktorun da bu şekilde yaklaşacağını düşünüyorum kendi tecrübeme dayanarak.
EKİM SÜRECİM

Yıldım

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 29 Ocak 2021, 01:51:44 »
Ne dediler ki? Tepe kısmı kapatırız dediler mi mesela bu greftle?

Bence de sadece ön mantıklı gözüküyor. Birçok doktorun da bu şekilde yaklaşacağını düşünüyorum kendi tecrübeme dayanarak.

Hayır tepe kısmını kapatırız demediler, aslında her ne kadar fotolarda öyle gözükse de açık olan kısım tepe kısmından 4 parmak daha ileride, yani orası tepe sayılıyor mu bilmiyorum ama yani kafamın arka kısmında değil ön kısmında.

Facebook Twitter Instagram