Gönderen Konu: Hala Norwood 2.5 mu ?  (Okunma sayısı 3577 defa)

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Hala Norwood 2.5 mu ?
« : 28 Ocak 2021, 12:04:20 »
3 aylık minoxil 2.5 aylık dutasterid tedavi sürecim, amaç var olanı korumakla beraber Norwood 2 çizgisini geri kazanmaktı, saçımı yeni kestirdim. Hala Norwood 2.5 muyum sizce ?
İlk foto başlangıç 13 Ekim 2020

My Precious

• Hero Member
Ynt: Hala Norwood 2.5 mu ?
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2021, 12:22:18 »
Eve hala nw2.5sun ve ön bölgen incelmeye devam ediyor.Fakat saçına şekil verdiğinde nw1.5uğa kadar düşüyorsun mesela senin saçına şekil verdiğin halin benim şekil verdiğim halimden çok çok daha iyi sanırım kafanın genişliği ile alakalı ikimizde nw2.5uğuz ama senin saçın daha iyi

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2021, 12:27:10 »
Eve hala nw2.5sun ve ön bölgen incelmeye devam ediyor.Fakat saçına şekil verdiğinde nw1.5uğa kadar düşüyorsun mesela senin saçına şekil verdiğin halin benim şekil verdiğim halimden çok çok daha iyi sanırım kafanın genişliği ile alakalı ikimizde nw2.5uğuz ama senin saçın daha iyi
Frontal bölge için minoxil ve dutasterid dışında bir öneri var mıdır ?
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2021, 12:34:16 »
Frontal bölge için minoxil ve dutasterid dışında bir öneri var mıdır ?
Dostum dutasteride bile fayda etmediyse(ki banada etmedi benimde ön bölgem inceliyor/inceldi) bence şu saatten sonra en iyi yavaşlatırsın.Burada topikal spiro veya testo düşürücü önerecekler eğer saça aşırı taktıysan kullanabilirsin ama topikal deyip geçme vücuduna genel olarak etki eder o topikal ilaçlar yani teston ciddi düşer buda yan etkilerle karşılaşma ihtimalini arttırır.
Dermaroller var birde yani deneyebilirsin.
Malesef herkeste etki etmiyor

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2021, 12:55:32 »
[/quote

Sen daha iyi bilirsin tabi ama gördüğüm resimlerden senin saclarin konuyu açan arkadaşın saçlarından kiyaslanmicak kadar  kat kat daha iyi bence.kiyaslaman bile yanlış. Dediğim gibi ben sadece resimlerden gördüğüm kadarı ile söylüyorum .

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2021, 12:56:28 »
Norwood düşmek kolay birşey değildir hatta çok zordur hedefin norwood düşürmek ise üzgünüm ama zor bir hedef. En fazla minyatürize olanları kazanırsın belki onun bile garantisi yok. DHT blocker kullanırken asıl amaç olanı korumaktır. 2 sene boyunca kullan ve 2 sene sonunda koruduğunu düşünürsen ön bolgene fazla greft harcamadan bir ön çizgi ekimi mantıklı çünkü dediğim gibi norwood düşmek çok çok zor birşey.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2021, 17:27:03 »
3 aylık minoxil 2.5 aylık dutasterid tedavi sürecim, amaç var olanı korumakla beraber Norwood 2 çizgisini geri kazanmaktı, saçımı yeni kestirdim. Hala Norwood 2.5 muyum sizce ?
İlk foto başlangıç 13 Ekim 2020
Hala norward 2.5 sun   sacların bence tedaviye basladıgından beri cok daha kaliteli duruma gelmis ama senin anlamadıgın ve sabırsız oldugun br konu var sacın gelisimini anlaman icin 3 aylık periyotlarla bakacaksın sen ayda 2 kez ben norward bu kadar olmusum soylersen  ne yapmalıyım diye takarsan kafaya olmaz   olanı koruyorsun  norward 2 cizgisi kazanman imkansız neden cunku senin kafa yapına gore sacın norward 2.5 ta oturdu yetiskinlik cizgisi biz buna diyoruz  sen norward 2 yi ararsan kendini yıpratırsın senin kafa yapına sacın cok  yakısıyor neden bu kadar takıyorsun anlamıyorum ilaclarını kullan tedavine devam et  gerisine takma yazıktır sana   olanı korusun yeter anlayısıyla git      bak sana ilk defa guzel guzel yazıyorum  ah bir anlasan beni ama malesef   ......
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2021, 20:33:55 »
Hala norward 2.5 sun   sacların bence tedaviye basladıgından beri cok daha kaliteli duruma gelmis ama senin anlamadıgın ve sabırsız oldugun br konu var sacın gelisimini anlaman icin 3 aylık periyotlarla bakacaksın sen ayda 2 kez ben norward bu kadar olmusum soylersen  ne yapmalıyım diye takarsan kafaya olmaz   olanı koruyorsun  norward 2 cizgisi kazanman imkansız neden cunku senin kafa yapına gore sacın norward 2.5 ta oturdu yetiskinlik cizgisi biz buna diyoruz  sen norward 2 yi ararsan kendini yıpratırsın senin kafa yapına sacın cok  yakısıyor neden bu kadar takıyorsun anlamıyorum ilaclarını kullan tedavine devam et  gerisine takma yazıktır sana   olanı korusun yeter anlayısıyla git      bak sana ilk defa guzel guzel yazıyorum  ah bir anlasan beni ama malesef   ......
Olgunluk yada yetişkinlik çizgisi değil nw3 bölgesi inceliyor.Nw2.5uğu arkaya yatırdığı için 3 bölgesindeki incelmeyi göremiyoruz ve en ön bölgesinde saçlar yok olmak üzere.
Dut kesinlikle böyle etki etmemeliydi

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2021, 20:37:44 »
Olgunluk yada yetişkinlik çizgisi değil nw3 bölgesi inceliyor.Nw2.5uğu arkaya yatırdığı için 3 bölgesindeki incelmeyi göremiyoruz ve en ön bölgesinde saçlar yok olmak üzere.
Dut kesinlikle böyle etki etmemeliydi
Ben size her zaman diyorum dut fazla testodan on bolgeyi inceltiyor diyeeee evet  ama yetiskinlik cizgiside bu arkadasta olusmus  ondan sonra dokulmeye baslamıs onu diyorum ben  ama bu arkadas haftada 2 kullanıyor     bu kısa surede boyle etki etmemesi lazım dı bence minox yaptı bunu ........ ama sacı yine kaliteli duruyor bence. saka ediyorum sacında sorun yok bu arkadasın  .... emin ol ilaclarla 10 yıl dokulmez bu sac kaliteli arkaya yatırmıs sacı bu yuzden oyle gorukuyor
                                                                           LAAAA VALLAHA BU KAFAYI YEMİS ORAL SPROLAKTON NEDİR HAFTADA 3 DUDASTERİD NEDİR YENİ GORDUMM TAM TIMARHANELİK   KAFAYI SACLA BOZMUS  BEN SANA EN ETKİLİ SİNİ SOYLEYEYİM   HADIMLIK İLACI ALLL KESİN COZUM .
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2021, 21:45:47 Gönderen: Mehmetali32 »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2021, 22:13:00 »
Ben size her zaman diyorum dut fazla testodan on bolgeyi inceltiyor diyeeee evet  ama yetiskinlik cizgiside bu arkadasta olusmus  ondan sonra dokulmeye baslamıs onu diyorum ben  ama bu arkadas haftada 2 kullanıyor     bu kısa surede boyle etki etmemesi lazım dı bence minox yaptı bunu ........ ama sacı yine kaliteli duruyor bence. saka ediyorum sacında sorun yok bu arkadasın  .... emin ol ilaclarla 10 yıl dokulmez bu sac kaliteli arkaya yatırmıs sacı bu yuzden oyle gorukuyor
                                                                           LAAAA VALLAHA BU KAFAYI YEMİS ORAL SPROLAKTON NEDİR HAFTADA 3 DUDASTERİD NEDİR YENİ GORDUMM TAM TIMARHANELİK   KAFAYI SACLA BOZMUS  BEN SANA EN ETKİLİ SİNİ SOYLEYEYİM   HADIMLIK İLACI ALLL KESİN COZUM .
Sprolakton nedir

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2021, 22:27:48 »
Sprolakton nedir

Testo baskılayan bir ilaç.

Erkeklerde oral değil, topikal kullanılabiliyor forumlarda. Ev yapımı losyon olarak uygulanabilir.

Oral sayfayı okumadım da, oral spiro diyen olmamış, coşmayın hemen.

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2021, 22:34:45 »
Sprolakton nedir
Yav konuyu acan kisi oral spirolakton alıyor haftada 2 alıyordu dutu 3 e cıkarıp  spiroyla beraber alıyor birde unuttugu bir sey var minoxuda alıyor  kalp karaciger bobrek testis yumurtalık beyin de sorunlar bunları yasaması icin 6 ay omur bicmis kendine bu ilacların 3 usunude aynı anda kullanmak tam bir intiharrrr orali tropikal kullansaydı yine bir sey demiyecektim zaten onuda bu arkadastan beklerdim ama oral alması beni cok sasırttı  birde bu arkadas youtobeda burada  video ceken arkadas bunun her yazdıgına cevap vermeliyim neden cunku bu sahısıı herkes goruyor  cogu insan bundan kotu etkilenir..... oral kullanılırmı spro birde dud ve minle..... ustelik yetmiyor diyor daha ne yapabilirim frontal bolgeye   hadım ilacı androcur kullan bende onu diyorum ..........  Ah Lauri bir beni anlasan  konuyu yazanın imzasına bakkkk......
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2021, 22:44:05 Gönderen: Mehmetali32 »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Ocak 2021, 22:45:14 »
...Edit yanlış oldu kb

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2021, 22:46:58 »
...Edit yanlış oldu kb
yok kardesim yazdıgım karıstı ben bu yazdıklarımı konuyu acana yazdım .....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 28 Ocak 2021, 23:01:07 »
Yok ben bilmediğim için sordum yani içilebilen mi içilemeyen mi diye