Gönderen Konu: Clinicexpert ekimi .3700 greft.  (Okunma sayısı 1660 defa)

Sar? Y?ld?z

• Yeni üye
  • *
Clinicexpert ekimi .3700 greft.
« : 29 Ocak 2021, 13:04:33 »
Merhaba arkadaşlar. Bu gün ekimin 8. günü . Kabuklar sertleşti fakat ilk günkü gibi duruyor herhangi bir kabuk dökülmesi yok. Bu durumla ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

reyes

• Sr. Member
Ynt: 8.gün
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2021, 13:21:15 »
Daha önce nasıl olduğuna dair bir fotoğrafınız var mı?

Nerede ektirdin ve kaç greft?
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

Sar? Y?ld?z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2021, 13:29:11 »
Clinicexpert ekimi gerçekleştirdi.3700 greft.

Sar? Y?ld?z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2021, 13:34:00 »
!!

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2021, 14:06:44 »
Martı şeklindeki ön çizgiden acilen vazgeçmeleri lazım. Ekim sıklığı yerinde. 2 gün sonra kabuk dökümü başlar hafif şampuanlarken ovalayın.

Sar? Y?ld?z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 29 Ocak 2021, 14:12:44 »
Martı şeklini ben istedim sol üstte kırık vardı kapanmış tabi ama yinede o kısma tutmama olasılığını değerlendirip böylesi bir ön hat çizgisi oluşturduk. Yardımcı olan arkadaşlar teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Clinicexpert ekimi .3700 greft.
« Yanıtla #6 : 29 Ocak 2021, 14:23:48 »
Geçmiş olsun sürecin normal ama ön çizgi hiç estetik değil çok acemiler kötü biz ön çizgi maalesef
Global Moderator

Sar? Y?ld?z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Ocak 2021, 14:38:12 »
Geri dönüşü yok artık. Daha iyisi olabilirdi kendi tercihlerimizin sonuçlarını yaşayacaz artık. Umarım saç oturduğu zaman içime siner bu aşamada değerlendirme yapıcak bilgiye sahip değilim. Bu günden sonrası için yapmam ya da yapmaman gereken şeyler varmı?

karanka

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 29 Ocak 2021, 14:44:15 »
Geçmiş olsun sürecin normal ama ön çizgi hiç estetik değil çok acemiler kötü biz ön çizgi maalesef
Yakın zamanda bir resim koymuştunuz, ön çizimle alakalı. Hatta başlık kaldırıldı sanırım. Medikal Parkmıydı neydi.
Bir an o sandım, ön çizgi her ne kadar bu şekilde istense de ekim yerinin olmaz diyip bu şekilde çizmemesi lazım bence.

Umarım sonucunda doğal ve istediğiniz bir görünüm olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Ocak 2021, 14:47:25 »
Geri dönüşü yok artık. Daha iyisi olabilirdi kendi tercihlerimizin sonuçlarını yaşayacaz artık. Umarım saç oturduğu zaman içime siner bu aşamada değerlendirme yapıcak bilgiye sahip değilim. Bu günden sonrası için yapmam ya da yapmaman gereken şeyler varmı?

Kabukları döküceksin 10 yıkaman dolunca bu konuda merkez bilgilendirme yapmadı mı?

Kendi tercihin değil bu senin saç ekmeyi bilen insanlar olduğunu düşünüp gitmişsin onlarda saç ekim merkezi değil ticarethane oldukları için becerememişler.

Umarım saç yönlerini dik dik ekmemişlerdir

Global Moderator

Sar? Y?ld?z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2021, 15:11:46 »
10 gün sonra kabuk dökülecek vs klasik bilgilendirmeleri yaptılar. Daha erken dökenler vardı oradan hareketle süreçte sekteyemi uğradım diye şüpheye düştüm anladığım kadarıyla sorun yokmuş süreçle ilgili kişiden kişiye değişen 1 2 günlük sapmalar olabiliyor. Daha önce 5 arkadaşım aynı yerde ekim yaptı bir araştırmada ben yaptım öncesinde her yer hakkında iyi kötü onlarca değerlendirme bulunuyor. Arkadaşlarımın saç süreçlerine şahitlik ettim ve şu aşamada 1 yılları dolmak üzere. Benim gibi her şeye şüpheyle yaklaşan birini yaptıkları işle ikna ettiler diyebilirim. Çok iyi saçları oldu hepsinin. Müşteri temsilcileri vs otogardaki simsarlardan farkı yok her yer için böyledir zaten. Fakat ekim konusunda aman aman ihtiyacım olmamasına rağmen rütuş yapmak istedim. Bir kaç ön hat çiziminden sonra bu martı olduğunu burfa öğrendiğim şekil içime sindi. Tabi dediğiniz gibi en iyisini yine işin içinde olanlar bilir. Umatım hata yapmamışımdır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Ocak 2021, 17:35:37 »
İnşallah seni mutlu eder ama daha iyi bir çizgi daha çok mutlu eder nedemek istediğimi anladın umarım bak mesala örnek bir çizgi koyayım

Saç ekimi budur işte öğrensinler
Global Moderator

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Ocak 2021, 18:25:21 »
İnşallah seni mutlu eder ama daha iyi bir çizgi daha çok mutlu eder nedemek istediğimi anladın umarım bak mesala örnek bir çizgi koyayım

Saç ekimi budur işte öğrensinler

hocam bu hangi ekim merkezine ait ? gerçekten güzelmiş.

Sar? Y?ld?z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 29 Ocak 2021, 19:06:07 »
Teşekkür ederim hintel. En başından neyi kastettiğinin farkındayım. Güzel bir ekim olmuş her şeyiyle. Bakalım zaman ne getirecek.

Çirkin Kral

• Full Member
« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2021, 23:16:56 »
Hayırlı olsun ekiminiz umarım iyi sonuç alırsınız
Şunuda söylemeden geçemeyeceğim bu clinikexpert tam bir ön çizgi katili

Facebook Twitter Instagram