Gönderen Konu: Ekim sonucunu ters ışıkta atıp,Ekimi başarılıymış gibi göstermek  (Okunma sayısı 1460 defa)

My Precious

• Hero Member
Aniden aklıma geldi ya ekimim iğrenç olur da ters ışık altında foto çekip ekimimi güzel göstermeye çalışırsam diye ,düşüncesi bile korkunç
Evet başarısız ekimi sanki orta yada iyi derece göstermek için hangi açılardan foto çekinilmeli ve ters ışığı ne ölçüde kullanmalıyız

Farques

• Ziyaretçi
Arabada güneş gözlüğü ile bir el direksiyonda baş hafif geri yukarıdan aşşağı bakıyomuş gibi batı yönüne giderken güneş batmaya yakın saat akşam 6-7 gibi.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Arabada güneş gözlüğü ile bir el direksiyonda baş hafif geri yukarıdan aşşağı bakıyomuş gibi batı yönüne giderken güneş batmaya yakın saat akşam 6-7 gibi.

;D ;D ;D

daha iyi anlatilamazdi , hay yasa

Romanadam

• Sr. Member
nerde merdivenaltı yerde ektiren varsa sonucu iyi göstermek için on takla atıyor.

örnek ekim merkezleri: emphair,estecenter,medeks ,esma serkan ,gold city vs binumum daha aklıma gelmeyen bir sürü yer.
adamlar kendine yediremiyor kötü sonuçları ve  güzel sözler bekliyorlar moral olsun diye.

Leonidas

• Hero Member
Kendilerini kandırırlar anca.
Birisi kendi konusunda bu konuya değinmişti, bir nevi hakka girmek demişti. Ve bana da mantıklı geldi çünkü insanları yanıltıp iyi bir sonuç almış gibi gösterip onların da mağdur olmasına sebep olabilirsin.
En doğrusu net olmak.

emre07x

• Sr. Member
  ;D ;D ;D ;D |-onayisareti-| |-onayisareti-| |-onayisareti-|

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu konuda forumda bir çok ışık problemi olan fotoğraf görüyorum ama yazmıyorum . Çünkü hemen linç başlıyor :) Konuyu takip edenlerin biraz uyanık olmaları lazim .

Instagram vs mecralara hiç bakmayın full ters ışık :)

Bence forum yöneticisi bu fotoğraf konusunda bir standart belirlemeli
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben bu duruma “EKİMCİSİ İLE NİKAH KIYMAK” diyorum.
Genel anlamda kişinin psikolojik rahatsızlığı, egosu ve komplexi çekilen fotoğraftaki ışık ve netlik ile ters orantılı olmaktadır.
Birde sorulduğunda “çok yoğunum müsait zamanda çekerim, kameram bozuk, size beğendirecek değilim” gibi cevaplar yazar. Çok yoğunum müsait zamanda çekerim bunlar içinde en komik olanı sanki Uzay mekiğine proje hazırlayacak.. mesajı yazmak fotoğrafı çekmekten daha uzunca mesai istediğinin farkında bile değil.. belkide farkında da “ya yerse” diye sınırları zorluyor..

Birde camdan cama modeli var:) oda çok keyifli kamera konumu  cama çevirilerek oradan sektirme Yolu ile foto cekme

My Precious

• Hero Member
Ben bu duruma “EKİMCİSİ İLE NİKAH KIYMAK” diyorum.
Genel anlamda kişinin psikolojik rahatsızlığı, egosu ve komplexi çekilen fotoğraftaki ışık ve netlik ile ters orantılı olmaktadır.
Birde sorulduğunda “çok yoğunum müsait zamanda çekerim, kameram bozuk, size beğendirecek değilim” gibi cevaplar yazar. Çok yoğunum müsait zamanda çekerim bunlar içinde en komik olanı sanki Uzay mekiğine proje hazırlayacak.. mesajı yazmak fotoğrafı çekmekten daha uzunca mesai istediğinin farkında bile değil.. belkide farkında da “ya yerse” diye sınırları zorluyor..

Birde camdan cama modeli var:) oda çok keyifli kamera konumu  cama çevirilerek oradan sektirme Yolu ile foto cekme

Üstadım peki ekimi başarısız olmuş olan bu kellerin hemen hemen hepsi ters ışıkta nw1 75000 grefti nasıl yakalıyor yani öyle bir sonuç varki forumda nw7 adam  ters ışıkta nw0 olarak gözüküyor,Doğuştan yetenekliler diyebilirmiyiz ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Üstadım peki ekimi başarısız olmuş olan bu kellerin hemen hemen hepsi ters ışıkta nw1 75000 grefti nasıl yakalıyor yani öyle bir sonuç varki forumda nw7 adam  ters ışıkta nw0 olarak gözüküyor,Doğuştan yetenekliler diyebilirmiyiz ?

Doğuştan yetenek demeyelim de bence bu Allah’ın ekimcilere bir lütfu🧐
Ekim sacı gerekli şartlar sağlandığında (açı  ve ışık) seyrek ötesi dahi olsa peruk sıklığında fotograflanabilir olması resmen Saç ekim  sektörü için bir Lütuf. Aksi olaydı sektördekilerin %70 İ aç kalırdı..
Instagram reklamlarına hiç bakmayın hatta instagramda en başarı olan merkezler gerçek hayatta vasat altı..

baldLion

• Hero Member
Kötü bir ekimi ters ışıkta falan kimse iyi gösteremez siz nasıl anlıyorsanız herkes anlıyor merak etmeyin.
Işık aldatmacası yapılabilir ama beyin aldatılmıyor kolay kolay .
Ben öyle konuları hemen pas geçiyorum.
Zaten böyle resimler paylaşanların çoğuda amatör ekim merkezlerinin konuları oluyor daha çok.
Atıyorum zen clinic,clinicexpert,acıbadem gibi yerlere ektirenler direk ters ışık zaten.

Facebook Twitter Instagram