Gönderen Konu: Ekim saçinin ışıkta kelleşmesi  (Okunma sayısı 530 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim saçinin ışıkta kelleşmesi
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2023, 03:54:29 »
anne saçı kadar sık olmaması
Global Moderator

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2023, 11:11:41 »
Belki az da olsa seyreklesmis olabilir, sonucta ekilen saç dökülmez diye bir şey yok. Hintell bu arada evet anne saçı kadar sık olmuyor ama bende abartmıyorum anne saçından da sık oldu:)))

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2023, 13:17:59 »
Belki az da olsa seyreklesmis olabilir, sonucta ekilen saç dökülmez diye bir şey yok. Hintell bu arada evet anne saçı kadar sık olmuyor ama bende abartmıyorum anne saçından da sık oldu:)))

Kıvırcık saçlısın kıvırcık saçın kapatıcılığı daha yüksek düz bir saç yapısında birisinin ışıklı bir ortamda kelliği ve ekim olduğu daha çok belli olur ben dalgalı saç yapısına sahibim bende sırıtmıyor lakin düz ektiren arkadaşlarımda bu durum ışıkta çok bairz belli oluyor.

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2023, 11:34:55 »
Doğru ama her ekim yaptıran düz saçlı insanın kelliği ışıklı bir ortamda belli olacak diye bir şey yok, belki arkadaşın saçında seyrelme olmuştur dedim ben, finle korumuyorsa vs.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2023, 12:34:03 »
 yüksek ışık harici sırıtmıcak saç olsunda gerisi sorun değil yuksek ışıktan kaçarsın.cmkare yarının altına duserse saç gozle gorulur saç dokulmesi meydana gelir amaç cmkare greft sayısında yarıyı yakalamak kapatıcı goruntuyu sağlamaktır saç ekiminde
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram