Gönderen Konu: Saç Dökülmesi Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar ! Nasıl Olmuş ?  (Okunma sayısı 860 defa)

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member

Sevgili arkadaşlar, bugün genetik saç dökülmesi hakkında doğru bilinen yanlışları derlerken özellikle ekim mevzusuna değindim, sizce nasıl olmuş ?

onurr39

• Full Member
Merhaba abicim öncelikle video çok acıklayıcı ve güzel olmuş emeğine sağlık. ben saçımda hiç incelme yaşamadan norwood ölçeğine girdim eski fotoğraflarıma baktığımda yani 13-15 yaşındaki fotoğraflarıma baktığımda gür sık olan saçlarım sanki bi anda kayboldu. 16 yaşımda genç saç çizgisindeyken fotoğrafıma baktığımda 3-4 ay sonraki fotoğrafıma baktığımda bi anda açılmış. bunun açıklaması nedir şuanda 20 yaşına girdim ve saçlarım 3 senedir aynı.
  • Yaşınız 19

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bir de forum için güzel bir video çekersen anlatımlı harika olur:) masrafları bize ait :)

Ne gerekiyorsa söylemen yeterli:)
Global Moderator

oralminoxidil

• Hero Member
Merhaba abicim öncelikle video çok acıklayıcı ve güzel olmuş emeğine sağlık. ben saçımda hiç incelme yaşamadan norwood ölçeğine girdim eski fotoğraflarıma baktığımda yani 13-15 yaşındaki fotoğraflarıma baktığımda gür sık olan saçlarım sanki bi anda kayboldu. 16 yaşımda genç saç çizgisindeyken fotoğrafıma baktığımda 3-4 ay sonraki fotoğrafıma baktığımda bi anda açılmış. bunun açıklaması nedir şuanda 20 yaşına girdim ve saçlarım 3 senedir aynı.

saç dökülmesi yaşarken farketmiyoruz çünkü çizgi hemen çekilmeye başlamıyor. biz farkedene kadar yarısı gitmiş oluyor. eskiden saçıma su girmezdi mesela benim

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

onurr39

• Full Member
saç dökülmesi yaşarken farketmiyoruz çünkü çizgi hemen çekilmeye başlamıyor. biz farkedene kadar yarısı gitmiş oluyor. eskiden saçıma su girmezdi mesela benim

ama abi sadece 4 ay var benim fotoğrafımda acaba büyüdüm diyemi bilmiyorum yada sac modelinlede alakasi olabilir bi anda oldu ozelden atim mi fotoğraf
  • Yaşınız 19

oralminoxidil

• Hero Member
ama abi sadece 4 ay var benim fotoğrafımda acaba büyüdüm diyemi bilmiyorum yada sac modelinlede alakasi olabilir bi anda oldu ozelden atim mi fotoğraf

4 ayda olduysa te dir

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

onurr39

• Full Member
4 ayda olduysa te dir
sakaklarim acildi bidahada gelmedi abi sanmiyorum ya dedigin gibi incelerek gitti ama ben hic gormedim sanki bi anda yok oldu sadece 4 ayda 10cmden uzun saçları kaybetmem imkansiz :/
  • Yaşınız 19

oralminoxidil

• Hero Member
sakaklarim acildi bidahada gelmedi abi sanmiyorum ya dedigin gibi incelerek gitti ama ben hic gormedim sanki bi anda yok oldu sadece 4 ayda 10cmden uzun saçları kaybetmem imkansiz :/

eğer tüy yoksa oralarda olgunluk çizgisi olabilir

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Facebook Twitter Instagram