Anket

Ne dersiniz

Yakışıklılık göreceli
21 (72.4%)
Yakışıklılık görecesiz
8 (27.6%)

Toplam Oy Verenler: 29

Gönderen Konu: Sizce yakışıklılık görecelimi?  (Okunma sayısı 1753 defa)

emekli kel

• Hero Member
Sizce yakışıklılık görecelimi?
« : 12 Şubat 2021, 11:09:12 »
 Bence görecesiz.Yakışıklı adamın sana bana göresi yoktur.

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Sizce yakışıklılık görecelimi?
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2021, 11:26:55 »
bence de görecesiz, manken çocukların resmini görüp çirkin diyen kızları biliyorum ama çocukla aynı ortama girince eriyip bitiyorlar

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2021, 12:11:46 »
 kızlar yakışıklı peşinde koşar kabul etmezse aman tipsiz derler hiçbir zaman ulaşamayacağını anlarlarsada aman tipsize bak derler.bir kız sana ağız burun yamultuyorsa seni yakışıklı buluyordur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2021, 12:14:57 »
bence de görecesiz, manken çocukların resmini görüp çirkin diyen kızları biliyorum ama çocukla aynı ortama girince eriyip bitiyorlar

İstemem ama yan cebime koy durumları:)
Global Moderator

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 12 Şubat 2021, 14:33:00 »
Popüler yada uzunsa=Yakışıklı
Değilse Tipsiz bile olabilir.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2021, 19:08:31 »
Yakışıklılığına göre değişir. Bazı yakışıklılıklar çoğunluk tarafından kabul görür. Ama bazıların yakışıklığı ise kişinin kendi tercih tipi orantısında değerlendirilebilir. Yani bir başkası için sıradan olan tip, bir başkası için hoş güzel çocuk kategorisine girebilir.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2021, 20:04:15 »
Yakışıklılık bence göreceli değil. Yani istisnalar olabilir ama genel anlamda göreceli değil. Bunu kız bakımından soruyosan elin yüzün düzgün olduktan sonra yakışıklılıktan çok daha önemli bi faktör var. Sempatik olmak. Eğer sempatik değilsen yakısıklilık bi yere kadar. Adam yakışıklı ama ne muhabbeti var ne başka bişeyi var anca gecelik yaşar. Tabi sadece gecelik olan ilişkileri tercih edende var tercih meselesi. Ama sempatiksen zaten insanları cekiyosun. İnsanlar sana geliyo otamatik ya. Senle bir arada olmak istiyo muhabbet etmek istiyo senle eglenmek istiyo senle ortamlara girmek istiyo falan.Ama bu da doğuştan gelen bir şey sonradan kazanılmıyo yakışıklilıkta oyle ama yine onda sonradan falan bakım spor vs sonradan yine bi eklentiler yapılıyo. En makulu ortalamanın biraz üstünde bir tip+sempatik olmak başka bir sey degil

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2021, 20:15:00 »
Bendede yakışıklı insan herkese aynı tipsiz herkese aynı görünüyor göreceli degil

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Şubat 2021, 21:13:20 »
Mesela Kerem Bursin herkese göre yakışıklı samimi söylüyorum çok sıradan bir tip bence

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2021, 21:14:21 »
 dermisin artizlerde tarık akan kadir inanır tarık tarcan tolga savacı yakışıklımı diye veya ilyas salman şemsi inkaya yakışıklımı diye .bazı isimler ortadadır teoman gibi goreceli olursa onlar olur
kereme baktım netten kızlar tarafından var uygulamasına gitse yakışıklı sayılır ama çok değil onun saçlarda sinyal verio
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Şubat 2021, 21:26:24 »
Büyük bir çoğunluk aynaya baktığında, iyi giyindiğinde hatta forumun açısından baktığımızda saçlandığında kendini yakışıklı bulabiliyorsa, yakışıklılık görecelidir...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2021, 22:43:56 »
Yakışıklılık ve dış görünüş, her şeyden önemlidir, bunu anlamak için, en masum olduğuna inandığımız varlıkları çocukları inceleyebiliriz, yetişkin insanların, bu çocuklara davranışlarını inceleyince güzel ya da sevimli olmayan çocuklara karşı daha çabuk sinirlendiklerini görürsünüz, yada güzel yada sevimli tipte olan çocuğa olumlu yönde daha fazla ilgi duyulduğunu..

Ama yinede benim bir düşüncem daha var bu konuda, bunu açıklayabilecek veya yeni bir tartışma konusu başlatabilecek bir sürü neden var, katılan olur olmaz saygı duyarım, hani bazen çoğu kişiye göre yakışıklı olmayan erkeğin yanında, çok güzel kızlar olur, yada bazı yakışıklı erkeklerin yanında güzel olmayan kızlar..

Bana göre.. Bence gözler ve beyin bir zaman sonra alışıyor, beyin alışıyor buna, hani eskilerin bi lafı var, Herkesin karısı kendine güzeldir, diye vb.. yani bazı arkadaşlıklardan sonra, aynı apartmanda karşı komşun, çalıştığın iş yerindeki güvendiğin bi iş arkadaşın, yada seni çok güvendiğin bi dostunun tanıştırdığı bi karşı cins, bu tür vb.. durumlarda bazıları karşısındaki insanı tanımaya başladıktan sonra tipsiz veya yakışıklı, güzel veya çirkin olarak bakamıyor sanki..

Yani Beyin bi yerden sonra o dış görünüşe alışıyor gibi, Yani bence Bazen İnsanların beyinleri buna Alışıyor, ve bi süre sonra tipsiz veya çirkin olmaktan çıkıyor bu görüntüler, Yani bunu düşünüyorum, ama Siz bana bakmayın yine, saçmalıyor da Olabilirim Şu an, Emin değilim, Sadece bi düşünce.. :D

Ve bu tezi çürütebilecek meşhur bir Yazıda var;

"Eğer Dış Görünüş Önemli Olmasaydı, İnsanlar, Kelebeği sevdiği gibi hamam böceğini de Severdi" şeklinde..

Ama yinede Kişiye Göre Göreceli de olabilir Herşey.. :D Neyse biraz çelişkili bi Yazı oldu, Ama hayat çelişkilerle dolu, Öyle değilmi.. :D

Sonuç Olarak, Balinaların nesli Tükendi, Fok balıkları Kendini Balina Zannediyor, Ve Penguenler, Hallerinden Çok Memnun.. :D |-onayisareti-|

Hepinize bol Şans.. :D (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2021, 22:45:26 »
Hocam bana yakışıklı diyorlar 3 senedir sevgilim yok demekki göreceli
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 12 Şubat 2021, 22:48:49 »
Auranız, etkileşimleriniz güçlü değil ise istediğiniz kadar yakışıklı olun yinede karşı cins ile ilişkileriniz kısa sürer.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 12 Şubat 2021, 23:24:56 »
her şey ama her şey dış görünüştür. parayı saymasak tabi. türkiye finallerine katılan manken arkadaşım var sadece metrodayken 10 tane kız tavlıyor ve hiç bir şey yapmadan çoğunda kızlar kendi geliyor konuşmak için

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Facebook Twitter Instagram