Gönderen Konu: Yaş görecelimi ?  (Okunma sayısı 547 defa)

emekli kel

• Hero Member
Yaş görecelimi ?
« : 21 Nisan 2021, 16:13:13 »
 41 yaşındayım.Birazda ufak dururum.Bazen bakıyorum 25 30 yasında gencler adres falan sorucakları vakit bazıları abi diye bazıları kardeş diye bazılarıda delikanlı diye hitap ediyor.50 50 yas grubu adres şu bu sorucağı vakit bazen usta bazen kardeş bazen oğlum diyor.Tabi hitaplar kişinin terbiyesine göre değişir ama insanı bazen insanlar bakış açılarında yaslı bazen gencmi goruyorlar he tabi gün içinde insanın daha dinç ve yorgun oldıuğu vakitlerde var.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Ynt: Yaş görecelimi ?
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2021, 18:48:47 »
41 yaşındayım.Birazda ufak dururum.Bazen bakıyorum 25 30 yasında gencler adres falan sorucakları vakit bazıları abi diye bazıları kardeş diye bazılarıda delikanlı diye hitap ediyor.50 50 yas grubu adres şu bu sorucağı vakit bazen usta bazen kardeş bazen oğlum diyor.Tabi hitaplar kişinin terbiyesine göre değişir ama insanı bazen insanlar bakış açılarında yaslı bazen gencmi goruyorlar he tabi gün içinde insanın daha dinç ve yorgun oldıuğu vakitlerde var.
Her ikiside bence reis mesela ben reis diyorum dhdhdh yani mesela ben büyük gösteririm 24 um ama nerden baksan 30 um vardır yıllardır ilk tanışmadan önce herkes abi der bana mesela bende büyük gosterdigim için 30 yaş gösteren herkese kadar kardeş çekiyorum fhdhdh öyle yani
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2021, 18:55:34 »
 dısarda goren goz diyorum.tuhafına gidicek zaten millette diyor hatta film varmış adam yıllar ilerledikçe gencleşiyormuş 14 yasında falan iş gecti basımdan cart curt hayata kustum 14 yasındaydım içe kapandım millet nerde askerlik yaptın diye soruyordu 35 yasında falansa 25 gosteriyordum .hayat iyi giderken inanılmaz genc gosteriyorum stres girdiğimde inan banyodan çıkardım saçlara bakardım gencken 10 dkda kupkuru kafa gozumun onunde stresten yağlanırdı stres yapmayınca 1 2 gün giderdi yağlanmadan.onun dısında aynı anda bazısı yasımı sanıyor bazısı 30 falan sanıyor beni.14 15 yasında 20den buyuk gosteren adam 35 yasında gene 22 23 gosteriyordu bende anlamadım millette anlamadı benim yas dengesini :)
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2021, 23:10:52 »
dısarda goren goz diyorum.tuhafına gidicek zaten millette diyor hatta film varmış adam yıllar ilerledikçe gencleşiyormuş 14 yasında falan iş gecti basımdan cart curt hayata kustum 14 yasındaydım içe kapandım millet nerde askerlik yaptın diye soruyordu 35 yasında falansa 25 gosteriyordum .hayat iyi giderken inanılmaz genc gosteriyorum stres girdiğimde inan banyodan çıkardım saçlara bakardım gencken 10 dkda kupkuru kafa gozumun onunde stresten yağlanırdı stres yapmayınca 1 2 gün giderdi yağlanmadan.onun dısında aynı anda bazısı yasımı sanıyor bazısı 30 falan sanıyor beni.14 15 yasında 20den buyuk gosteren adam 35 yasında gene 22 23 gosteriyordu bende anlamadım millette anlamadı benim yas dengesini :)
İnşallah benimkide seninki gibi olur abi şuan 24 um ama 30 gösteriyorum tahminen 30 da 40 gözükürüm banada senin şanstan lazım
  • Yaşınız 25

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2021, 03:20:07 »
Abi bir resim atda bakalım kaç yaşında gösteriyorsun merak ettim cidden.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2021, 19:40:17 »
Hocam sen yaşlandın bir ayağın çukurda
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram