Gönderen Konu: SAÇ HİÇ İNCELMEDEN NORWOOD ATLAMAK  (Okunma sayısı 204 defa)

onurr39

• Full Member
SAÇ HİÇ İNCELMEDEN NORWOOD ATLAMAK
« : 16 Şubat 2021, 03:34:53 »
Merhaba iyi geceler norwood 1 iken bir anda norwood 2 olması mümkünmüdür? saçlarımda hiç incelme minyatür saçlar olmadı ama norwood 2ye atladım bunun sebebi nedir?
  • Yaşınız: 19

Snowly12

• Sr. Member
Ynt: SAÇ HİÇ İNCELMEDEN NORWOOD ATLAMAK
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2021, 03:39:36 »
Yasin 20-25 arasiysa kafa buyuyor bu yaslarda. O yuzden sana gerilemis gelebilir ama gerilememistir. Gerginlik olusmustur buyudugu icin kafa.
Xpecia
Zade Kabak
D3 vitamini
15 mg Cinko

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2021, 03:45:33 »
Yasin 20-25 arasiysa kafa buyuyor bu yaslarda. O yuzden sana gerilemis gelebilir ama gerilememistir. Gerginlik olusmustur buyudugu icin kafa.

abi 15-16 yaslarimda norwood 1dim simdi 2 oldum saclarımla cok asir nesirim yani saclarimi kaybetsem farkederdim cunku cocukluktan beri takintim var babam kel diye

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2021, 03:47:13 »

agresif bi dökülmede yaşamadım şakaklarım hala gür ince saç yok. saç incelmeden gerilemez deil mi? ilk incelir sonra bidaha yenisi gelmez

Farques

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2021, 05:00:26 »
Minyatürleşmeden dökülmez, vitamin eksikliği yada diğer hastalık sebepleri hariç, onlarda geri gelir.
Dr. Serkan AYGIN (Halil Bey) | Greft: 4535 | Yaş: 28 | 09.12.2020
www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18122.0
________
Propecia
Vitagil D3
Prozinc Plus
Venatura B12
Oral Hint Yağı
Ocean Plus Omega 3
Ocean Plus Magnezyum
Karadut Özü & Keçiboynuzu Özü
Magnezyum Yağı > Dermastamp > Hint Yağı

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2021, 11:32:48 »
Kafatasımiz büyüyor ve şakaklar gerilemiş zannediliyor ama erkeklerde olağan bir durum bu. Misal çocukken kulaklarımdan rahatsizdim ama kafatasim genisleyince kulaklarım normal gelmeye başladı gözüme tamamen bu sebepten

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2021, 14:15:40 »
Kafatasımiz büyüyor ve şakaklar gerilemiş zannediliyor ama erkeklerde olağan bir durum bu. Misal çocukken kulaklarımdan rahatsizdim ama kafatasim genisleyince kulaklarım normal gelmeye başladı gözüme tamamen bu sebepten

peki abi saçlarım böyle kalırsa ilerde çizgiyi düzeltmek için ufak bir ekim yapılabilir mi?

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2021, 14:47:13 »
peki abi saçlarım böyle kalırsa ilerde çizgiyi düzeltmek için ufak bir ekim yapılabilir mi?
Çizginin v şeklinde olması her zaman daha erkeksidir. Düz çizgi ilerleyen yaşlarda o kadarda güzel değil. Çizgi biraz daha gerileme yaparsa yaptır ama onun dışında yaptırma bence. Seni gerçekten rahatsız ediyorsa senin bileceğin iş.

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2021, 14:50:33 »
Çizginin v şeklinde olması her zaman daha erkeksidir. Düz çizgi ilerleyen yaşlarda o kadarda güzel değil. Çizgi biraz daha gerileme yaparsa yaptır ama onun dışında yaptırma bence. Seni gerçekten rahatsız ediyorsa senin bileceğin iş.
tamamdir abicim tesekkur ederim

Facebook Twitter Instagram