Gönderen Konu: SAÇ HİÇ İNCELMEDEN NORWOOD ATLAMAK  (Okunma sayısı 694 defa)

Snowly12

• Hero Member
Ynt: SAÇ HİÇ İNCELMEDEN NORWOOD ATLAMAK
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2021, 03:39:36 »
Yasin 20-25 arasiysa kafa buyuyor bu yaslarda. O yuzden sana gerilemis gelebilir ama gerilememistir. Gerginlik olusmustur buyudugu icin kafa.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2021, 03:45:33 »
Yasin 20-25 arasiysa kafa buyuyor bu yaslarda. O yuzden sana gerilemis gelebilir ama gerilememistir. Gerginlik olusmustur buyudugu icin kafa.

abi 15-16 yaslarimda norwood 1dim simdi 2 oldum saclarımla cok asir nesirim yani saclarimi kaybetsem farkederdim cunku cocukluktan beri takintim var babam kel diye
  • Yaşınız 19

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2021, 03:47:13 »

agresif bi dökülmede yaşamadım şakaklarım hala gür ince saç yok. saç incelmeden gerilemez deil mi? ilk incelir sonra bidaha yenisi gelmez
  • Yaşınız 19

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2021, 05:00:26 »
Minyatürleşmeden dökülmez, vitamin eksikliği yada diğer hastalık sebepleri hariç, onlarda geri gelir.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2021, 11:32:48 »
Kafatasımiz büyüyor ve şakaklar gerilemiş zannediliyor ama erkeklerde olağan bir durum bu. Misal çocukken kulaklarımdan rahatsizdim ama kafatasim genisleyince kulaklarım normal gelmeye başladı gözüme tamamen bu sebepten

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2021, 14:15:40 »
Kafatasımiz büyüyor ve şakaklar gerilemiş zannediliyor ama erkeklerde olağan bir durum bu. Misal çocukken kulaklarımdan rahatsizdim ama kafatasim genisleyince kulaklarım normal gelmeye başladı gözüme tamamen bu sebepten

peki abi saçlarım böyle kalırsa ilerde çizgiyi düzeltmek için ufak bir ekim yapılabilir mi?
  • Yaşınız 19

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2021, 14:47:13 »
peki abi saçlarım böyle kalırsa ilerde çizgiyi düzeltmek için ufak bir ekim yapılabilir mi?
Çizginin v şeklinde olması her zaman daha erkeksidir. Düz çizgi ilerleyen yaşlarda o kadarda güzel değil. Çizgi biraz daha gerileme yaparsa yaptır ama onun dışında yaptırma bence. Seni gerçekten rahatsız ediyorsa senin bileceğin iş.

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2021, 14:50:33 »
Çizginin v şeklinde olması her zaman daha erkeksidir. Düz çizgi ilerleyen yaşlarda o kadarda güzel değil. Çizgi biraz daha gerileme yaparsa yaptır ama onun dışında yaptırma bence. Seni gerçekten rahatsız ediyorsa senin bileceğin iş.
tamamdir abicim tesekkur ederim
  • Yaşınız 19

Facebook Twitter Instagram