Gönderen Konu: HİÇ ŞOK DÖKÜLME YAŞAMAYAN OLDU MU?  (Okunma sayısı 17297 defa)

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HİÇ ŞOK DÖKÜLME YAŞAMAYAN OLDU MU?
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2018, 01:53:01 »
Şok dökülme hiç yaşamayan görmedim duymadım ama şok dökülmeyi az yaşayıp üçüncü ay gelince çıkan saçlarla birlikte çok güzel sonuç alan bir kaç kişi olmuş forumda.
Şok dökülme az olanların saçları sonrasında pek güzel olmuyor ama bunun en güzel örneği esma serkan ekimleri,sanırım şok dökülme az olduğu zaman çıkacak olan saçlar bunların aralarından çıkmıyor gayet güzel bir teori  :)

brntskn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2018, 13:41:48 »
şok dökülme zamanı kişiden kişiye göre değişiklik gösterebiliyor. benim 5. hafta şok dökülme başladı ve bugün 53. günüm hala devam ediyor. beraber yaptırdığım arkadaşımda şok dökülme benden 20 gün önce başlamıştı mesela. şok dökülme 5. hafta başlayınca ben de hiç olmayacak sandım ama oluyor, ha ekilen tüm saçlar için geçerli değil tabi. 53. günüm ama ekilen saçların %30 u kadarı hala duruyor. kısacası tüm bu faktörler bünyeden bünyeye göre değişiyor. avantaj dezavantaj konusuna gelirsek bence şok dökülme (ille de olacaksa) ne kadar erken olursa o kadar iyi. kökler ne kadar erken dinlenme evresine girerse o kadar erken çıkma sürecine başlarlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2018, 14:14:18 »
Bi kaçtane var forumda  %20 filan yaşayan

Hakan doğanayın ekimi

Koray hocanın ekimi

Hatırladıklarım bir kaç tane daha var

Büyük şans diyebılırım şok dökülme yaşamadan sonuç almak
Global Moderator

Turk_NL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2018, 16:11:18 »
Şok dökülme hiç yaşamayan görmedim duymadım ama şok dökülmeyi az yaşayıp üçüncü ay gelince çıkan saçlarla birlikte çok güzel sonuç alan bir kaç kişi olmuş forumda.
Şok dökülme az olanların saçları sonrasında pek güzel olmuyor ama bunun en güzel örneği esma serkan ekimleri,sanırım şok dökülme az olduğu zaman çıkacak olan saçlar bunların aralarından çıkmıyor gayet güzel bir teori  :)
bir akrabam var sok dokulme yasamadan sureci atlatti suanki saclarini gorsen inanamazsin ben hala inanamiyorum ve acikligi cok fazlaydi

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2018, 16:37:29 »
bir akrabam var sok dokulme yasamadan sureci atlatti suanki saclarini gorsen inanamazsin ben hala inanamiyorum ve acikligi cok fazlaydi

O arkadaşı alıp incelemek lazım nesi farklıydı diye  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2018, 17:01:16 »
Şok dökülme olayını çözseler zaten anadan doğma olur herkes :)  ama ben çözücem bunu az kaldı :)
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Kasım 2018, 19:06:21 »
Sok dökülme olmayanlarda.... ekimlerin hepsi mi cikti? Emin olmak adina soruyorum....

mrcetin07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2018, 19:46:37 »
bende 30 güne kadar dökülmedi. ekim yapanlarda sen finasterid kullanıyosun olmassa bi tek sende olmaz şok dökülme dedi. 30 günden 50. güne kadar gittide gitti. %80 lere kadar gitti. şok dökülme yaşamak mı iyi yaşamamak mı orası muamma. gidenler geri gelicekse sıkıntı yok diyoruz.

mahir611

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2018, 19:34:40 »
1. Seansimda yüzde 60 70 oraninda dokukmustu saçlarım simDi 2. Seansim 35 gün oldu yüzde 35 ı döküldü bakalım nasıl olacak

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2018, 23:38:44 »
1. Seansimda yüzde 60 70 oraninda dokukmustu saçlarım simDi 2. Seansim 35 gün oldu yüzde 35 ı döküldü bakalım nasıl olacak

süpermiş çok iyi oran tahminleriniz dpğruysa tabi çok az şok dökülme olmuş.

razzmatazz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2018, 00:31:58 »
Şok dökülme olayını çözseler zaten anadan doğma olur herkes :)  ama ben çözücem bunu az kaldı :)

Hocam, şok dökülme olmayınca saçlar daha mı iyi veya kaliteli çıkıyor anlamını çıkarmalıyız burdan tam anlayamadım.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2018, 11:46:39 »
Şok dökülme olmaması iyi bir durum mu? Veya durumu etkilemeyen cok önemli olmayan bir olay mı?
Avantajı nedir dezavantajı nedir???? 26 gün oldu.
daha ne istiyorsun ya :) çık forumdan saçlarını tara biz çıkmasını bekleyelim

Facebook Twitter Instagram