Gönderen Konu: YouTube'da Doktorun Önerdiği Ürün  (Okunma sayısı 1627 defa)

Mutsuz Hasta

• Hero Member
YouTube'da Doktorun Önerdiği Ürün
« : 17 Şubat 2021, 15:24:56 »
Merhaba arkadaşlar, bugün tesadüfen şöyle bir videoya denk geldim, doktorun kendisi yıllardır “Sawprost” kullandığını yazmış yorumlarda. Etkiliymiş sanırım, kullanan arkadaşlar varsa yorum yapmalarını rica edeceğim. Ben de kullanmayı düşünüyorum. Video bu:

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: YouTube'da Doktorun Önerdiği Ürün
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2021, 17:09:21 »
İlgimi çekti, konunun takipçisiyim.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2021, 17:29:59 »
Valla benim de ilgimi çekti açıkçası, bilgi sahibi olan biri varsa çok makbule geçer.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2021, 19:58:28 »
Xpecia la arasındaki fark ne zaten fin in amacı yuksek derecede etki etmesiyle saça faydasi gözle görülür oluyo açıkcasi xpecia belki xpecia dan etkisi biraz fazla olsun bi fin etmiyosa yan etkiside bi fin kadar olmucak tabi

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2021, 20:34:15 »
Xpecia la arasındaki fark ne zaten fin in amacı yuksek derecede etki etmesiyle saça faydasi gözle görülür oluyo açıkcasi xpecia belki xpecia dan etkisi biraz fazla olsun bi fin etmiyosa yan etkiside bi fin kadar olmucak tabi

Doğal bir ürün olduğunu ve yan etkisi olmadığını söylemiş doktor, yanlış görmediysem tabii. Bu yüzden kullanmayı düşünüyorum ama kullanan biri yorum yaparsa çok iyi olur kullanmayı düşünenler için.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2021, 02:23:39 »
Doğal bir ürün olduğunu ve yan etkisi olmadığını söylemiş doktor, yanlış görmediysem tabii. Bu yüzden kullanmayı düşünüyorum ama kullanan biri yorum yaparsa çok iyi olur kullanmayı düşünenler için.
Aynen tabi en azından çeşitlilik artar seçenek sayımız artar ama sitede hiç kullanani okumadım alip denemek lazım aslında

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2021, 20:23:28 »
Aynen tabi en azından çeşitlilik artar seçenek sayımız artar ama sitede hiç kullanani okumadım alip denemek lazım aslında

Bu forumda kullanan olmuştur bence hocam, çünkü buradaki insanlar daha bilgili ve fazla araştırma yapmış kişiler.

bersa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2021, 20:53:03 »
Hoca saw palmetto dan bahsediyor.
Xpecia içinde var, severek içiyoruz.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2021, 02:37:59 »
Hoca saw palmetto dan bahsediyor.
Xpecia içinde var, severek içiyoruz.

Bu ürünün karaciğer, böbrek vs. gibi organlara zarar vermediğini yazmış doktor bey, Xpecia muallak. Ne kadar işe yaradığına dair bilimsel bir veri var mı?

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 19 Şubat 2021, 02:45:43 »
Bu ürünün karaciğer, böbrek vs. gibi organlara zarar vermediğini yazmış doktor bey, Xpecia muallak. Ne kadar işe yaradığına dair bilimsel bir veri var mı?
Ben xpecia kullandığım zaman hairforte la beraber saçlarda baya kalınlaşma ve koyuluk geldi ama yüzüm o kadar çok sivilce dolduki anlatamam roccautane kullanmak zorunda kaldım ama ben zaten sivilceli bir cilde sahiptim roccautane kullandıktan sonra artık sivilce çıkmıyor tertemiz oldu

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 19 Şubat 2021, 20:47:43 »
Ben xpecia kullandığım zaman hairforte la beraber saçlarda baya kalınlaşma ve koyuluk geldi ama yüzüm o kadar çok sivilce dolduki anlatamam roccautane kullanmak zorunda kaldım ama ben zaten sivilceli bir cilde sahiptim roccautane kullandıktan sonra artık sivilce çıkmıyor tertemiz oldu

Xpecia kullandım 5 ay, sabahları 1 adet içtim sadece ama bir etkisini hissedemedim ve bıraktım.

Hozkan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2021, 01:19:45 »
Ürünü 3 ay kullandım hiç bir etkisini görmedim

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 22 Eylül 2021, 14:57:55 »
Ürünü 3 ay kullandım hiç bir etkisini görmedim

bu ürünmü aynısımı birde 3 ay kullanım pek ideal değil
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram