Gönderen Konu: Bu saç için doktorun verdikleri yeterli mi? Yaş 20  (Okunma sayısı 1150 defa)

Lodbrok

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar, 08.04 tarihinde cildiye doktoruna gittim. Genetik saç dökülmem olduğunu söyledi, finasterid ilacını sorduğumda yaşın için erken ilerde prostat kanseri olma riskinin olduğunu falan söyledi. Bana Androvium %5 Topikal Çözelti Minoksidil verdi fiyatı diğerlerine göre pahalı anlamadım 244 tl civarındaydı. Bunun yanında PRP tedavisini tavsiye etti. Sizce PRP tedavisi ve bu verdiği Minoksidil bu saç için yeterli mi? Finasterid veye xpecia kullanmalı mıyım? Yardım ederseniz sevinirim, ve bu verdiği Androvium minoksidil hakkında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

Fazla ışıkta fotoğraf.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bu saç için doktorun verdikleri yeterli mi? Yaş 20
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2022, 23:07:17 »
 minoxidil kullanıcaksan hangisi en ucuzsa onu al.dermoller kullanabilirsin.yada ellemezsin ilerde yasın musait olunca finasterid kullanır kalanını ektirirsin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Lodbrok

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2022, 23:08:09 »
minoxidil kullanıcaksan hangisi en ucuzsa onu al.dermoller kullanabilirsin.yada ellemezsin ilerde yasın musait olunca finasterid kullanır kalanını ektirirsin.

neden hangisi en ucuzsa onu alayım? pek bilgim yok

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2022, 23:13:53 »
 bende bilmiomki arkadaslar yazar.minoxidil once doker sonra saç bir iyi bir kotu olur donguleriyle uğraşması zordur bırakırsan daha kotu yapabilir işede yaramayabilir.yasın ne musaitse finasterid ekim en garantisi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2022, 00:17:30 »
Fin prostat kanseri riskini azaltmiyo muydu?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Lodbrok

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2022, 00:34:36 »
Fin prostat kanseri riskini azaltmiyo muydu?

Doktorum prostat kanseri olabilirsiniz demişti, ama itnernette araştırınca azalttığını söylüyor anlamadım.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2022, 01:52:47 »
Doktorum prostat kanseri olabilirsiniz demişti, ama itnernette araştırınca azalttığını söylüyor anlamadım.
bir uzman böyle bir açıklamada nasıl bulunur anlamıyorum. maksadı hiç bulaşma diye gözünü korkutmak olabilir.

Redd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 23 Nisan 2022, 00:00:33 »
Benim de yaşım 21 ama bende 2 sene önce senin gibi başlamıştı sonra saç hacmim inceldi ışık altında deri belli olur hale geldi 2 sene içerisinde. Doktora gittim bende aynı marka minoxidil verip aynı şeyleri söyledi açıklık vs neyse ne de inşallah senin saçın hacmi ve kalitesi düşmez o daha çok can yakıyor geçmiş olsun.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 23 Nisan 2022, 01:23:24 »
Adam 10 sene okuyor,internette okuduğun bilgilerle karşılaştırma
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Nisan 2022, 01:30:03 »
Adam 10 sene okuyor,internette okuduğun bilgilerle karşılaştırma

Knk finasteride zaten prostat kanseri tedavisinde kullanılıyo doktor gozunu korkutmak icin soylemis olabilir ya da bizim hic düşünemedigimiz bisey dusundu
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 24 Nisan 2022, 23:55:57 »
Merhaba arkadaşlar, 08.04 tarihinde cildiye doktoruna gittim. Genetik saç dökülmem olduğunu söyledi, finasterid ilacını sorduğumda yaşın için erken ilerde prostat kanseri olma riskinin olduğunu falan söyledi. Bana Androvium %5 Topikal Çözelti Minoksidil verdi fiyatı diğerlerine göre pahalı anlamadım 244 tl civarındaydı. Bunun yanında PRP tedavisini tavsiye etti. Sizce PRP tedavisi ve bu verdiği Minoksidil bu saç için yeterli mi? Finasterid veye xpecia kullanmalı mıyım? Yardım ederseniz sevinirim, ve bu verdiği Androvium minoksidil hakkında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

Fazla ışıkta fotoğraf.

verdiği minoxilin fiyatı bildiğimiz mavi minoxidilden ucuz yanlız çünkü fiyatı şuan eczanede 287 TL ne satıyorlar a.... Sanki

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 26 Nisan 2022, 03:36:40 »
Ucuz güvenmediğin minoksidil markalarından uzak dur
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 05 Mayıs 2022, 20:37:46 »
Larfesi
bende bilmiomki arkadaslar yazar.minoxidil once doker sonra saç bir iyi bir kotu olur donguleriyle uğraşması zordur bırakırsan daha kotu yapabilir işede yaramayabilir.yasın ne musaitse finasterid ekim en garantisi
[/quo
kardesim minocidil de dongu diye bisey yoktur.Anlayij artik bunu.

Facebook Twitter Instagram