Gönderen Konu: Koray erdoğan ekimi  (Okunma sayısı 1213 defa)

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Koray erdoğan ekimi
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2021, 18:53:13 »
Çıkışlar olacaktır ahmet baya olmuş ektireli konu açtın mı ben görmedim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2021, 19:03:47 »
Ahmet şok olmuş daha 45 gündesin farkında mısın ne olcak şimdi? Ayrıca saç ekim konusu açmalısın böyle paylaşım olmaz
Global Moderator

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2021, 23:22:20 »
Ekimin hemen sonrası fotoğrafınız var mı? Kabuk dökümü sırasında şok dökülmeniz başlamış olabilir. Söz konusu fotoğraf doğru referans vermez.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2021, 12:44:21 »
Zekeriya kul ne saç ekmis arkadaş su sikliga bakar mısınız ...

Ahmetcim ilk fotoğraf kabuk dökümü demişsin ama muhtemelen şok erken başlamış yoksa bu şekilde bir kabuk dökümü sonrası tabi ki tatmin etmez. Bence şok erken başlamıştır.

Su anki haline gelirsek sen herkesten iyi bilirsin ki şu donem çok çok erken .

Konu acmani merakla bekliyorum
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2021, 13:48:58 »
Zekeriya kul ne saç ekmis arkadaş su sikliga bakar mısınız ...

Ahmetcim ilk fotoğraf kabuk dökümü demişsin ama muhtemelen şok erken başlamış yoksa bu şekilde bir kabuk dökümü sonrası tabi ki tatmin etmez. Bence şok erken başlamıştır.

Su anki haline gelirsek sen herkesten iyi bilirsin ki şu donem çok çok erken .

Konu acmani merakla bekliyorum
Sık ama bir o kadar da yön bozukluğu var:) evet aslında erken olduğunu biliyorum fakat en ufak bir tüylenme dahi olmaması beni endişelendiriyor açıkcası.

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2021, 13:59:24 »
Sık ama bir o kadar da yön bozukluğu var:) evet aslında erken olduğunu biliyorum fakat en ufak bir tüylenme dahi olmaması beni endişelendiriyor açıkcası.

Önceki ekim hakkındaki en net fotoğrafı bu ekim sayesinde görmüş olduk. Kendi adıma teşekkür ederim.

Ön çizginizin kötü olacağını zannetmiyorum. Ekim sonrası fotoğrafınız varsa daha net fikir sahibi olabiliriz.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2021, 17:43:32 »
Şu büyük kılın yanlarına da ekim yapıldı fakat şoktan kalan sadece o. Yanındaki ufak tüyler ekim mi sizce?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2021, 18:49:09 »
Ahmet ekim konusu açmalısın bunu kaldırıcam biliyorsun böyle konuyu kaldırıyoruz. Lütfen
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2021, 09:07:08 »
Ahmet ekim konusu açmalısın bunu kaldırıcam biliyorsun böyle konuyu kaldırıyoruz. Lütfen

Hakikaten aç artık ahmetcim
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Şubat 2021, 08:43:37 »
 ahmet seni memnun eden ekimci yılın ekimcisi seçilir.konu açarsan daha iyi olur.çok detaylı incelion tabi bu hakkın tonla para verion ama bunu ekimciye bastan solicen detaycıyım diye
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 28 Şubat 2021, 12:16:59 »
ahmet seni memnun eden ekimci yılın ekimcisi seçilir.konu açarsan daha iyi olur.çok detaylı incelion tabi bu hakkın tonla para verion ama bunu ekimciye bastan solicen detaycıyım diye
Detaycı olduğumu ve doğal bir çizgi istediğimi israrla belirttim zaten sıkıntı yok.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2021, 13:15:20 »
 kabuk dokumu sonrası değişmesini istediğin alanlar değişmemiş gibi duruyor ama ekimci demişti onları uca tutturuyoruz onlar onemli değil demişti alttan gelicek onemli demişti ekimcinin dediğini soluom.en ön çizgi doğallık açısından seyrek bırakılırmış oyle yapmışlar ama ondan arkaları haddinden fazla gür uyum sorununu falan dusunmüşlerdir matematiği.insallah bu sefer istediğin gibi olur yanlız onceki ekim nakıs gibi dokunmuş maşallah
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Şubat 2021, 15:15:24 »
kabuk dokumu sonrası değişmesini istediğin alanlar değişmemiş gibi duruyor ama ekimci demişti onları uca tutturuyoruz onlar onemli değil demişti alttan gelicek onemli demişti ekimcinin dediğini soluom.en ön çizgi doğallık açısından seyrek bırakılırmış oyle yapmışlar ama ondan arkaları haddinden fazla gür uyum sorununu falan dusunmüşlerdir matematiği.insallah bu sefer istediğin gibi olur yanlız onceki ekim nakıs gibi dokunmuş maşallah
Ewt düzeltilmesini istemiştim ama koray hoca ekim esnasında bu kararı vermiş.başta bnde uyum sorunu olur diye düşünmüştüm fakat saçlar biraz uzayınca problem kalmadı.1 aya kdr paylaşım yapacağım inşallah.yorumlarınızı eksik etmeyin.

Facebook Twitter Instagram