Gönderen Konu: Steroid kullaniminda dokulmeyen sac?  (Okunma sayısı 2355 defa)

Snowly12

• Hero Member
Steroid kullaniminda dokulmeyen sac?
« : 21 Şubat 2021, 06:28:07 »
3 sene once, 1 sene boyunca steroid turevleri ve bolca kreatin kullandim vucut gelistirme icin. Sacim zaten acik baya ama daha fazlasini kaybetmedim bu donem boyunca. Ve tepe acilmadi. Burdan sacimin geri kalanlarinin dht ye duyarli olmadigini cikarabilirmiyim? Cunku steroidler testesteron oraninj %200 civari arttiriyor.

Edit: yani sacim kalitesizlesmisti steroidlerdeyken. İgrencti sac kalitem ama kayda deger bir kayip yasamadim.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Steroid kullaniminda dokulmeyen sac?
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2021, 08:43:10 »
 çıkarım doğru olabilir ama oralarda dokulmeden çok minyaturleşmeye bak kimi saç mimyaturleşir oyle kalır ama bu demek değilki çok sene sonrada oyle kalıcak.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2021, 10:30:57 »
saçı kalınlaştıran steroidler de var bu bir ikincisi zararı olur mutlaka

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2021, 11:06:19 »
Steroidler sadece testoyu değil östrojenide deli gibi yükseltir.Eğer steroid ve dht engelleyiciyi aynı anda kullanırsanız saçlarınız dökülmez.Şöyle izah edeyim.
Roidler hem testoyu hem östrojeni arttır ve östrojen saça %100 iyi gelir korur büyütür translar ondan saç çıkarır.
Dht engelleyicide kullanırsanız testonun fazlasının  dhtye dönüşmesini engellersiniz.Yani dökerse sadece yüksek testo döker.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2021, 11:49:39 »
Steroidler sadece testoyu değil östrojenide deli gibi yükseltir.Eğer steroid ve dht engelleyiciyi aynı anda kullanırsanız saçlarınız dökülmez.Şöyle izah edeyim.
Roidler hem testoyu hem östrojeni arttır ve östrojen saça %100 iyi gelir korur büyütür translar ondan saç çıkarır.
Dht engelleyicide kullanırsanız testonun fazlasının  dhtye dönüşmesini engellersiniz.Yani dökerse sadece yüksek testo döker.

sadece testo dht tarafından bakmamak lazım anaboliklerin çoğu dhtden daha güçlüdür daha androjeniktir onlar deli gibi saç döker

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2021, 11:51:54 »
sadece testo dht tarafından bakmamak lazım anaboliklerin çoğu dhtden daha güçlüdür daha androjeniktir onlar deli gibi saç döker
Derek reyis niye kel kalmıyor o zaman ?
Topikal Ru+oral fin >Dianabol+test+tons of shitss ??

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2021, 11:59:42 »
Derek reyis niye kel kalmıyor o zaman ?
Topikal Ru+oral fin >Dianabol+test+tons of shitss ??

1 ay ru kullanmadıktan sonraki saçını görmedin mi resmen kel kaldı adam. çok iyi bir ru alıcısı sadece

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2021, 22:59:35 »
3 sene once, 1 sene boyunca steroid turevleri ve bolca kreatin kullandim vucut gelistirme icin. Sacim zaten acik baya ama daha fazlasini kaybetmedim bu donem boyunca. Ve tepe acilmadi. Burdan sacimin geri kalanlarinin dht ye duyarli olmadigini cikarabilirmiyim? Cunku steroidler testesteron oraninj %200 civari arttiriyor.

Edit: yani sacim kalitesizlesmisti steroidlerdeyken. İgrencti sac kalitem ama kayda deger bir kayip yasamadim.

Çıkaramazsın saçın dht dayanıklı olsa hiç dökülmezdi
Global Moderator

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2021, 23:30:08 »
1 ay ru kullanmadıktan sonraki saçını görmedin mi resmen kel kaldı adam. çok iyi bir ru alıcısı sadece
Ne ara oldu bu ? Gerçi şuanda saçı eskisi gibi gür değil.Bu arada varsa eğer bende ru kullanmak istiyorum topikal olarak bilemiyorum sanki daha güvenli gibi

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2021, 23:39:32 »
Ne ara oldu bu ? Gerçi şuanda saçı eskisi gibi gür değil.Bu arada varsa eğer bende ru kullanmak istiyorum topikal olarak bilemiyorum sanki daha güvenli gibi

ru güvenli ama doğru kaynaktan almak lazım sonuçta deney ürünü üzerinde bir tane bile güvenlik araştırması yok

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Facebook Twitter Instagram