Gönderen Konu: Saç ekim öneri  (Okunma sayısı 620 defa)

Tony01

• Yeni üye
  • *
Saç ekim öneri
« : 02 Mart 2021, 14:23:15 »
Merhaba arkadaşlar.
Saç ekimi için ayırdığım bütçe 5bin tl.. herhangi bir yerde ekim yaptırmak istemiyorum. 5000 tlye saç ektirebileceğim sac ekim merkezi önerebilir misiniz? Yaş bir kaç gün sonra 32'ye gireceğftp://im. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. Şimdiden teşekkürler. [/img]

Tony01

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekim öneri
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2021, 14:25:51 »
Resim2

Tony01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2021, 14:27:07 »
X.

Tony01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2021, 14:28:07 »
X

Tony01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2021, 15:08:57 »
Birebir babamın kopyasıyım babam da hiç dökülme olmadı ama genetik olarak gür saçlı değiliz. Baba mı tanıyanlar bile beni çarşıda pazarda görünce sen şunun oğlumusun der yani genetik olarak 100 de 100 babaya çekmşim. her konuda ama saçlarım malesef :( Amca ve dayı tarafında ise seyrelme var ama kellik yok. 

Birde tedavi yöntemleri düşünüyorum 8 10 ay falan vitamin takviyeleri, mezoterapi falan. Saçlar kuvvetlensin gerekirse seneye daha iyi bir bütçe ile iyi bir doktara görünmek istiyorum. Tecrubeli arkadasların yorumunu bekliyorum.. ssimdiden tşkler

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2021, 16:35:53 »
Merhaba , 5000 tl bütçe ile herhangi bir yere yaptırmanız gerekecektir. Bu bütçelere bırakın doktor ekimini düzgün doktor olmayan merkezi ekimi de bulmak çok zor .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Tony01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2021, 17:44:17 »
Eywallah başkan haklısın. Peki tedavi yöntemleri ne önerirsin en azından gelecek kış yaptırırım o zmana kadar saçlar kuvvetlenmş olur.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2021, 19:45:21 »
finasterid arastirin....

bütceniz cok  kisitli , forumu iyi arastirin , bütcem yetersiz ama merdiven alti bir yer var instada güzel resimleri var deyip kanmayiniz .
olmassada ektirmessiniz sagliginizi riske atmazsiniz .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Mart 2021, 20:41:15 »
Saç ekimine uygunsun ama büçen yeterli değil bekle paranı biriktir düzgün bir yere ekim yaptır

Sadece doktorlar değil sağlıkçı olup başarılı ekimler yapan yerlerde var
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2021, 22:30:35 »
Eywallah başkan haklısın. Peki tedavi yöntemleri ne önerirsin en azından gelecek kış yaptırırım o zmana kadar saçlar kuvvetlenmş olur.

En mantıklısı biraz para biriiktirmen .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Mart 2021, 23:50:02 »
hocam 5000 tl ye bencede ekim yaptırmayınız eğer yaptırırsanız büyük ihtimal saçların yüzde 80 çıkmayacaktır hatta hem doner bölgeniz hemde kendi saçlarınızda kayıplar olacaktır malesef ucuz ekim yapanlar çoğu amatör ekim merkezleri ve bunların ektikleri saçlar kolay kolay çıkmıyor.

Facebook Twitter Instagram