Gönderen Konu: 4 aylık minoxidil ve Finasterid deneyimi  (Okunma sayısı 1891 defa)

Atibaba

• Full Member
4 aylık minoxidil ve Finasterid deneyimi
« : 20 Mart 2021, 23:15:15 »
.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2021, 15:52:19 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

İnceTellii

• Sr. Member
Ynt: 4 aylık minoxidil ve Finasterid deneyimi
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2021, 23:17:03 »
Kank maşallah tüm alnı kapatmışsın kaşlara kadar
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2021, 04:52:40 »
çok başarılı hocam.

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2021, 10:10:18 »
bu saça niye minoxik bulastirdin inşallah pişman olmazsin

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2021, 12:36:47 »
Diger konunda yalanların varmış ama

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2021, 12:39:54 »

Aynen. Böyle dökülmelerde tek finas yeterli başarılı oluyor.

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #6 : 22 Mart 2021, 13:03:29 »
Aynen. Böyle dökülmelerde tek finas yeterli başarılı oluyor.
Her ikisini kullanmamda bir sakınca var mı ?
  • Yaşınız 20
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #7 : 22 Mart 2021, 13:09:53 »
Diger konunda yalanların varmış ama
ne yalanı anlamadım
  • Yaşınız 20

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #8 : 22 Mart 2021, 13:51:57 »
Her ikisini kullanmamda bir sakınca var mı ?
Döngü olur o üzden

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #9 : 22 Mart 2021, 13:57:48 »
Döngü olur o üzden
döngü olduğunda bir problem olur mu peki
  • Yaşınız 20

Keyfedeger

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 22 Mart 2021, 21:14:50 »

Neden böyle dediniz merak ettim sebebi nedir.

ben yaklasık 3yıldır kullanıyorum 2-3sefer bıraktım sanki dökülme arttı o yuZden tekrar basladım istemeyerek. Şuan sadece yatmadan önce 5 fıs olarak kullanıyorum.  bırakmak istiyorum ama şakaklar açık daha da kötü olur bırakırsam ,  korkuyorum ve devam ediyorum.

Yada bırakmama yardımcı olmak için bir öneriniz  varmı en dpgru şekilde saça zarar vermeden dökülme yaşamadan nasıl bırakabilirim.
Not : daha önce hiç finansterid kullanmadım sadece 2kutuyeni expecia aldım sanki saçlarım biraz sağlamlaştı. 

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 22 Mart 2021, 21:25:29 »
Hocam resimleri nasıl sildiniz

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 22 Mart 2021, 23:34:16 »
Neden böyle dediniz merak ettim sebebi nedir.

ben yaklasık 3yıldır kullanıyorum 2-3sefer bıraktım sanki dökülme arttı o yuZden tekrar basladım istemeyerek. Şuan sadece yatmadan önce 5 fıs olarak kullanıyorum.  bırakmak istiyorum ama şakaklar açık daha da kötü olur bırakırsam ,  korkuyorum ve devam ediyorum.

Yada bırakmama yardımcı olmak için bir öneriniz  varmı en dpgru şekilde saça zarar vermeden dökülme yaşamadan nasıl bırakabilirim.
Not : daha önce hiç finansterid kullanmadım sadece 2kutuyeni expecia aldım sanki saçlarım biraz sağlamlaştı.
hocam bizim milletin minoxa biraz önyargısı var,  onlara kalsa iyice kelleşmeden minox ve finans kullanılmaz. siz tam yerinde müdahale etmissiniz, 3 yıl önce baslamasaydiniz muhtemelen saçınız kötü durumdaydı. iyi bir minox alıcısı olabilirsiniz, sonuçlarınız çok başarıı. bırakmadan devam edin bence.

Keyfedeger

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 23 Mart 2021, 01:22:38 »
hocam bizim milletin minoxa biraz önyargısı var,  onlara kalsa iyice kelleşmeden minox ve finans kullanılmaz. siz tam yerinde müdahale etmissiniz, 3 yıl önce baslamasaydiniz muhtemelen saçınız kötü durumdaydı. iyi bir minox alıcısı olabilirsiniz, sonuçlarınız çok başarıı. bırakmadan devam edin bence.
Evet haklı olabilirsiniz anlattıgınız şekilde hiç düşünmemiştim ama söyle birşey minoxil e ilk basladıgımda en az 3 yıl önce şakaklarda çok az açılmam vardı. Şuan sağ şakak 1parmak gerise sol şakak 2 parmak geride 😁malesef.
Sol şakağın geride olmasını şu sebebe bağlıyorum ; bilgisayar ve telefon basındayken devamlı sol elimde sol şakağımı hep oynarkm elim hep orda durur ondan kaynaklıda olabilir.
Sonuc olarak ise minoxidilden memnunmuyum bilmiyorum.  Belki dediğiniz gibi hiç kullanmasaydım kafa tamamen açılmısta olabilirdi.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 23 Mart 2021, 03:28:01 »
Evet haklı olabilirsiniz anlattıgınız şekilde hiç düşünmemiştim ama söyle birşey minoxil e ilk basladıgımda en az 3 yıl önce şakaklarda çok az açılmam vardı. Şuan sağ şakak 1parmak gerise sol şakak 2 parmak geride 😁malesef.
Sol şakağın geride olmasını şu sebebe bağlıyorum ; bilgisayar ve telefon basındayken devamlı sol elimde sol şakağımı hep oynarkm elim hep orda durur ondan kaynaklıda olabilir.
Sonuc olarak ise minoxidilden memnunmuyum bilmiyorum.  Belki dediğiniz gibi hiç kullanmasaydım kafa tamamen açılmısta olabilirdi.
dökülmeniz agresiftir o zaman, minox tek başına kullanılmamalı bence yanına antiandroejen şart. minox saçınızı daha çok dökmez.

Facebook Twitter Instagram