Gönderen Konu: 6 Aylık Propecia Deneyimi ve Durmayan saç dökülmesi  (Okunma sayısı 1388 defa)

Atibaba

• Full Member
Merhaba arkadaşlar ben 6 aydır propecia ve şakaklara minoxil kullanıyorum bunlara ek olarak aga-e tablet be bitkisel şampuan kullanıyorum ama dökülmem inanılmaz devam ediyor yatağımda her sabah onlarca saç topluyorum duşta aşırı dökülüyor lanet ettim artık her şeyi yapıyorum durmak bilmiyor yaşım daha 20 dudasteride kullanmayı düşünüyorum kel olana kadar durmayacak heralde bu lanet dökülme özgüven diye bişey kalmadı daha kel olmadım ama dışarı çıkmam bile istemiyorum Dudasteride dökülmemi durdurur mu canıma tak etti artık herşeyi göze alıyorum
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2021, 22:09:28 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

kelaynak3636

• Sr. Member
Ynt: 6 Aylık Propecia Deneyimi ve Durmayan saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2021, 18:08:38 »
Saçların iyi gibi duruyor,pek seyrelme göremedim ben belki genetik dökülme değildir
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2021, 18:12:32 »
Herifin gözünde bile saç var nerdeyse utanmadan konu açmış saçım dökülüyo diye vay aq. Dutasterid dökülmeyi durdururmuymuş neeredn bilsin millet? Finasterid ile durduran var saç çıkaran var sen de yaramadı demek ki dutasterid te yaramayabilir belki de yarar. Belli olmaz madem göze aldın herşeyi kullan dut ne soruyon dur kardeş sakın elini sürme mi diyelim napalm
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2021, 18:19:20 Gönderen: Armaan »

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2021, 18:21:36 »
Herifin gözünde bile saç var nerdeyse utanmadan konu açmış saçım dökülüyo diye vay aq. Dutasterid dökülmeyi durdururmuymuş neeredn bilsin millet? Finasterid ile durduran var saç çıkaran var sen de yaramadı demek ki dutasterid te yaramayabilir belki de yarar. Belli olmaz madem göze aldın herşeyi kullan dut ne soruyon dur kardeş sakın elini sürme mi diyelim napalm
Bu site bunun için var o yüzden sordum
  • Yaşınız 20
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2021, 18:28:11 »
günde ortalama kaç tel dökülüyor örneğin ?
birde çekme testi uyguladınmı ?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2021, 18:47:23 »
Şöyle saçı olanların bu tarz konular açmasına sinir oluyorum.Daha ne yapabilirsin zaten.Şu saçın yarısı kadar ekim yaptırıp şükür edenler var.Sen gelmişsin dutmu kullanıyım diyorsun.Bu kadar takıntılıysan önce psikolojini düzelt.Hayatın sonu gibi telaşlanıyorsunuz.Böyle saçım olsun sadece fin kullanır arkama yaslanırdım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2021, 18:50:40 »
Şöyle saçı olanların bu tarz konular açmasına sinir oluyorum.Daha ne yapabilirsin zaten.Şu saçın yarısı kadar ekim yaptırıp şükür edenler var.Sen gelmişsin dutmu kullanıyım diyorsun.Bu kadar takıntılıysan önce psikolojini düzelt.Hayatın sonu gibi telaşlanıyorsunuz.Böyle saçım olsun sadece fin kullanır arkama yaslanırdım.
endişelenmem için önce kel olmam mı gerekiyor rahatsızsan cevap verme derdime çare arıyorım kimse sana zorla yorum yaptırmıyor.
  • Yaşınız 20

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2021, 18:51:35 »
günde ortalama kaç tel dökülüyor örneğin ?
birde çekme testi uyguladınmı ?
Her elimi attığımda 3er 5er saç geliyor
  • Yaşınız 20

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2021, 18:54:10 »
endişelenmem için önce kel olmam mı gerekiyor rahatsızsan cevap verme derdime çare arıyorım kimse sana zorla yorum yaptırmıyor.

Derdini s.... Endişelenmemen için önce psikolojinin sağlam olması gerek.Senin gibi bir tane daha var forumda gregor59mu ne aha aynı sen.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2021, 18:56:47 »
Derdini s.... Endişelenmemen için önce psikolojinin sağlam olması gerek.Senin gibi bir tane daha var forumda gregor59mu ne aha aynı sen.
Yav kardeşim insan gibi soruyorum foruma sana giren çıkan nedir anlamıyorum düzgünce yorumunu yapabilirsin bende saygılı bir şekilde cevaplarım ne derdin var anlamıyorum.Bu agresiflikle senin tedavi olman gerekiyor bence
  • Yaşınız 20

Souvenir

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 28 Mayıs 2021, 18:58:01 »
Kullandığın ilaçlar bir işe yaramaz çünkü saçında dökülme veya seyrelme yok.

Özgüvenini kazanmak istiyorsan fitness veya başka hobiler edinebilirsin ve takıntılarından kurtulman için psikolog desteği alabilirsin.

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #11 : 28 Mayıs 2021, 19:00:34 »
Kullandığın ilaçlar bir işe yaramaz çünkü saçında dökülme veya seyrelme yok.

Özgüvenini kazanmak istiyorsan fitness veya başka hobiler edinebilirsin ve takıntılarından kurtulman için psikolog desteği alabilirsin.
Yorumun için teşekkür ederim.
  • Yaşınız 20

Souvenir

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 28 Mayıs 2021, 19:08:29 »
Yorumun için teşekkür ederim.

Rica ederim.

Böyle takıntılara devam edersen zaten stresten dökülür.

Bu arada forumdaki tepkilere çok kızma bende ilk gördüğümde tepki verdim çünkü saçında hiçbir şey olmamasına rağmen bu yaşta bir sürü ilaçlar alıyorsun ve faydasını göremiyorum diyorsun. Alnında bile tüyler çıkmış :) Forumda senin saçının yarısı kadar saça şükredecek insanlar var bende dahilim.

Ha ben illa yok kafama çok takıyorum çok dökülüyor diyorsan kan tahlili yaptır, mevsimsel olabilir ama birşey yok yani işte.

Şu an uğraşacağın şey saçın değil kişisel gelişimin olsun.
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2021, 20:04:15 Gönderen: Souvenir »

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #13 : 28 Mayıs 2021, 19:18:54 »
Rica ederim.

Böyle takıntılara devam edersen zaten stresten dökülür.

Bu arada forumdaki tepkilere çok kızma çünkü bende ilk gördüğümde tepki verdim çünkü saçında hiçbir şey olmamasına rağmen bu yaşta bir sürü ilaçlar alıyorsun ve faydasını göremiyorum diyorsun. Alnında bile tüyler çıkmış :) Forumda senin saçının yarısı kadar saça şükredecek insanlar var bende dahilim.

Ha ben illa yok kafama çok takıyorum çok dökülüyor diyorsan kan tahlili yaptır, mevsimsel olabilir ama birşey yok yani işte.

Şu an uğraşacağın şey saçın değil kişisel gelişimin olsun.
Kan tahlili yaptırdım herşey normal çıktı ama aşırı bir dökülme var saçlarımda çözemiyorum.Değerli yorumun için tekrardan teşekkür ederim
  • Yaşınız 20

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 28 Mayıs 2021, 19:45:34 »
Kan tahlili yaptırdım herşey normal çıktı ama aşırı bir dökülme var saçlarımda çözemiyorum.Değerli yorumun için tekrardan teşekkür ederim
Dostum arkadaşlara kızma haklılar. Daha yaşın genç muhtemelen bir dünya şey kullanıyorsun. Dökülüyor olabilir evet ama yeniliyor da saçlarda en ufak açılma yok. Minoxili de alnına sürme bütün alnın saç dolmuş. Ağır tedaviler yerine kafana fazla takma ayda bir fotoğraflar çek saçların durumunu gözlemle daha çok yoğun tedavilerden ziyade masaj vs yapıp kafanda kalsifikasyon varsa onu yok etmeye yoksa önlemeye bak. Minoxil belasına bulaşmışsın onu bırak diyemiyorum. Benim yaşım 26 yarın kadar saçım vardır ben hala finastetid dutasterid kullanmaktan korkup xpecia kullanıyorum. Bu tarz şeylere yönel saçlarını gözlemle. Unutma ki evet genç yaşta çok etkiliyor ancak başka türlü sağlık sorunlarından önemli değil ki yineliyorum dökülse de saçların yeniliyor hiç bir şey yok maşallahı var.
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram