Gönderen Konu: En iyi saç ekim merkezlerinden aldığım fiyatlar  (Okunma sayısı 7733 defa)

reyes

• Sr. Member
Ynt: En iyi saç ekim merkezlerinden aldığım fiyatlar
« Yanıtla #16 : 07 Nisan 2021, 10:01:41 »
o numaraları engelleyemiyormusunuz?

Hep baska numara deniyorlar
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 07 Nisan 2021, 11:04:58 »
Sanırım saç araştırması için açılan bu hep kopyala yapıştır olan sitelerin çoğu data çalmak için başka Bu forum yeter zaten olur olmadık yerlerde arama yapmayın sitenin üstünde google bar var ne ararsanız yazın ulaşım güvenli sekilde.

nedimkurt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 08 Nisan 2021, 04:27:32 »
merhabalar tekrar. kandan bey benim reklamlık bir durumum yok burada insanlık ederek fiyat topluyorum eğer varsa iyi bildiğiniz yer söyleyin gideyim,,
şikayetvar.coma saç ekimi yazınca zaten firmaların ne olduğu çıkıyor googleda aramalar hep sahte yorumlar dolu aynı kişi 3 ayrı saç ekim markasına yorum yapıyor bu nasıl olacak?
herkes dolandırıcı sahtekar olmuş ülkede.
  • Ekim Tarihi: Araştırma içerisindeyim
  • Yaşınız 42

reyes

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 08 Nisan 2021, 10:50:57 »
merhabalar tekrar. kandan bey benim reklamlık bir durumum yok burada insanlık ederek fiyat topluyorum eğer varsa iyi bildiğiniz yer söyleyin gideyim,,
şikayetvar.coma saç ekimi yazınca zaten firmaların ne olduğu çıkıyor googleda aramalar hep sahte yorumlar dolu aynı kişi 3 ayrı saç ekim markasına yorum yapıyor bu nasıl olacak?
herkes dolandırıcı sahtekar olmuş ülkede.

Benim birinci ekim yaptirdim yerde fake accountlar para veriyorlar (turkiyede bu maslasef cok oluyor) ve instagrama sahte takipciler satin aliyorsun cok ucuz bunu boyle yaptirmasi.
Ben birinci ekimi boyle googla guvenerek yaptirdim.

Ikcinci ekimi ben kendim Bilgehan Aydin'a gitim ikinci ekime (bir ay gecti) yaptirdim forumda sonuclara bakarak.

Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

bodrumlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 16 Nisan 2021, 10:52:08 »
yerinde olsaydim en iyi yerleri bu forumda gezerek bulurdum. dedigin yerleri kotulemek istemem ama bu forumdan sasmamani tavsiye ederim, sonra pisman olursun....

mehmetural

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 25 Nisan 2021, 17:29:53 »
Serkan Aydın ismini son zamanlarda oldukça sık duymaya başladım. Sanırım ben de saç ekimi konusundaki ilk adımımı kendisiyle görüşerek atacağım. Doğrusunu söylemek gerekirse bu hususta herkese şüpheci yaklaşıyorum.
  • Yaşınız 24

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 16 Mayıs 2022, 02:17:45 »
Bu saydigin ekimciler arab kardeslerim zaafindan yararlanip mini etekli hosteslerle karsilayip iki istanbulu turu bir vip hotel tarzi show busines tarzi yaklasip donorleri eline veren ekimciler.arab ektirio nargileye gidiyor o derece .bir ara taksimde denk gelmis nargile kafa full ekim kafalar acik  super ortam.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram