Gönderen Konu: Prp hakkında buldugum fiyatlar  (Okunma sayısı 485 defa)

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Prp hakkında buldugum fiyatlar
« : 26 Temmuz 2022, 14:21:12 »
merhaba arkadaşlar ekim sonrası vertexe prp için  fiyatlar ne düzeydedir bi yerle görüştüm 1000tl dedi normalmi ? Gittiğiniz memnun kaldığınız yer varmı anadolu yakasında bilgilendirebilirmisiniz

Sacimiziduzeltecegiz

• Yeni üye
  • *
Ynt: Prp hakkında
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2022, 22:23:23 »
kanka 1000tl kazık , onun masrafï yok denecek kadar az . Senin kanini alip santrifujluyorlar sonra sana enjekte ediyorlar. Kut kullanan yerler sadece kit parasini maliyet olarak kullaniyorlar onun disinda hicbir maliyeti yok.Sana tavsiyem iyi bi kit kullanan , dolandırmayan bir yerde yap.Seansina en fazla 300tl falan ver.Bazi yerler var 5 seans 1500tl gibisinden onlarla anlas ve surekli duzenli yaptir umarim iyi sonuclar aliriz

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2022, 22:38:52 »
kanka 1000tl kazık , onun masrafï yok denecek kadar az . Senin kanini alip santrifujluyorlar sonra sana enjekte ediyorlar. Kut kullanan yerler sadece kit parasini maliyet olarak kullaniyorlar onun disinda hicbir maliyeti yok.Sana tavsiyem iyi bi kit kullanan , dolandırmayan bir yerde yap.Seansina en fazla 300tl falan ver.Bazi yerler var 5 seans 1500tl gibisinden onlarla anlas ve surekli duzenli yaptir umarim iyi sonuclar aliriz
internette bakıyorum kit fiyatlarına 100 lirayada var 400ede  coğu kitide koymuyomuş içine  beleşe getiriyolar o 1500 liraya 5 seans veren yerler şuan instagramda çok cıkıyo karşımada onlar boş gibi geliyo 300 e yapacak adamın karı ne 50-100 liralığı almış o zaman  aga bide dün yaptırdım ektirdiğim yerde prpyi ücretsizdi zaten binlira deyince şaşırdım neyse bende bugün bi mastürbasyon yaptım aga nası bi takviye varsa içinde yıllardır bu kadar meni çıktığını görmedim  bide knka dün elimi saçıma attığımda saç telleri geliyodu 27. Gündeyim dün prpyi yaptıya şimdi nerdeyse gelmiyo bi anda kesti gibi şimdi sorsam hangi kiti kullanıyonuz adam dicek kazancımımk hesaplıyon ayıp olur diye sormuyorum bugünde instagramda fenomen bi doktora mesaj attım 2bin tl diye cevap verdi vay anasını dedim
  • Ekim Merkezi ismi Elithair

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2022, 23:34:32 »
1 seans yaptırdığım prp`den sonuç alamadım.Dermatologumun bana prp için yeterli gelecek seansın 4 olduğu  yönündeydi.Kendi şehrimde tanınmış ve bilindik bir dermatolog tercih ettim,fiyatları diğerlerine göre bir tık daha fazlaydı ama göze alıp gittim.Sonucu soracak olursan,68 TL`lik Proscar`ın verdiği etkinin %30 unu bile veremiyor.Ben sadece prp değil,prp+mezotoreapi olarak uygulama yaptırdım ve 1000 TL ücret ödedim.Sadece prp olsaydı seans başı 500 tl verecektim,seanslara devam etmeyi düşünüyorum 4 seans sonucunu buraya yazarım.Ama ben pek etkileyeceğini düşünmüyorum
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2022, 23:53:03 »
1 seans yaptırdığım prp`den sonuç alamadım.Dermatologumun bana prp için yeterli gelecek seansın 4 olduğu  yönündeydi.Kendi şehrimde tanınmış ve bilindik bir dermatolog tercih ettim,fiyatları diğerlerine göre bir tık daha fazlaydı ama göze alıp gittim.Sonucu soracak olursan,68 TL`lik Proscar`ın verdiği etkinin %30 unu bile veremiyor.Ben sadece prp değil,prp+mezotoreapi olarak uygulama yaptırdım ve 1000 TL ücret ödedim.Sadece prp olsaydı seans başı 500 tl verecektim,seanslara devam etmeyi düşünüyorum 4 seans sonucunu buraya yazarım.Ama ben pek etkileyeceğini düşünmüyorum
  beni etkiledide bin lirada çok sizin yer nerde

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2022, 23:55:28 »
 prp daha çok ileriki yaslarda etkili.kanı alıp gencleştirip içine vitamin şu bu katıp geri veriyorlar.saçlar genc kanla besleniyor.igf ise prpye nazaran buyume faktorleri ozellikle seçilip saça veriliyor igf daha iyi duruyor tabi tek gercek kullanıcı gorusleri.boyle uygulamaları yapan yerlerin kaliteside çok onemli
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

-Messi34-

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2022, 09:37:58 »
1000 mi oha omg

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2022, 11:29:29 »
Forunda çok adı geçen bi klinikle konuştum az önce 950tl dedi tek seansa , 3 tane iyi yerle konustum bintl 950 tl ve 2bin tl fiyat aldım, bu instagramda 1500 liraya 5 seans yapan yerler şırıngayla basıyo heralde :)

Facebook Twitter Instagram