Gönderen Konu: Nette bulduğum şaşırtıcı derecede başarılı tedavi!  (Okunma sayısı 1979 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Nette bulduğum şaşırtıcı derecede başarılı tedavi!
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2022, 16:56:13 »
Fda onaylı takviyeler bunlar neden şaşırtıcı derece de olsun. Aynısını bizim forum da minoxil ve dutasterid ile yapan vardı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2022, 17:27:18 »
Ben de avodart+minox+biotin tedaviye başladım bir süredir ama ön bölgede işe yaramasının çok zor olduğu o bölgede pek beklentiye girilmemesi gerektiğini söyleyenler oldu o yüzden şaşırdım ve gündeme getirdim acaba çok nadir mi oluyor böyle sonuçlar diye malum tedavi zahmetli,insan beklentiye de giriyor, bazen şapkadan tavşan mı çıkarmaya çalışıyoruz acaba diye tedaviyi bırakma fikri aklıma gelmiyor değil.ama böyle güzel sonuçlar umut tazeliyor,adam nw 6 dan nw3 e gelmiş 1 senede.
  • Yaşınız 31

miralaycevdet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2022, 18:28:29 »
Mucize gibi bi şey valla helal olsun

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2022, 18:42:13 »
Ben de avodart+minox+biotin tedaviye başladım bir süredir ama ön bölgede işe yaramasının çok zor olduğu o bölgede pek beklentiye girilmemesi gerektiğini söyleyenler oldu o yüzden şaşırdım ve gündeme getirdim acaba çok nadir mi oluyor böyle sonuçlar diye malum tedavi zahmetli,insan beklentiye de giriyor, bazen şapkadan tavşan mı çıkarmaya çalışıyoruz acaba diye tedaviyi bırakma fikri aklıma gelmiyor değil.ama böyle güzel sonuçlar umut tazeliyor,adam nw 6 dan nw3 e gelmiş 1 senede.

Etkiler kişiden kişiye göre değişebilir tabii ki ama yine de çok şaşılacak bir durum değil. İstikrarlı tedavilerde eğer kişiye etki ediyorsa bu tarz takviyeler böyle sonuçlar olabiliyor. Benimde çok fazla incelmiş saçımı finasterid geri getirdi 5 senedir de bir gerileme yok.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

dalambert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2022, 14:36:06 »
Arkadaşlar ekşi sözlükte denk geldim,adam 0 kafadan harikalar yaratmış 1 senede resmen finasterid+minox+biotinle..ne diyelim darısı başımıza
acaba sözlükteki ilgili linki ekleyebilir misniz? merak edenler hikayenin tamamını okumuş olur.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2022, 14:38:02 »
Minoxil forte %5 ekşi yazınca ordaki sayfalardan birindeydi bende tam net bilmiyorum ama arayınca bulunur ekşi sözlükte
  • Yaşınız 31

dalambert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Mayıs 2022, 16:47:28 »
Konuyu merak edenler için ekşi linki

https://eksisozluk.com/entry/122708713

Facebook Twitter Instagram