Gönderen Konu: Kendi bulduğum yarı doğal saç tedavisi  (Okunma sayısı 954 defa)

Thescript

• Hero Member
Kendi bulduğum yarı doğal saç tedavisi
« : 06 Mart 2021, 23:09:24 »
Mantıklı emin değilim ama öyle yapmayı düşünüyorum öncelikle dökülme karşıtı doğal güzel benim aklımda ki sampuanlar
 1. ducray anaphase şampuan veya saw palmetto  içine evigen bepanten bemix ve e vitamini
2. Daha önce denedim dokulmeyi bende %70 gibi kesmişti haftada 2 veya 3 gün şu yağlari sacima kullanıp 2 3 saat sonra yıkamak (menengiç yağı, hindistan cevizi yağı, tatlı badem yağı, bundan emin değilim ama argan olması lazımdı ve içine muhteşem 4 lu bemix...) ve her gece 5 6 fis minoxil kullanmak ayrıca dermoreller kullanmak yağ terapisi öncesi kesinlikle kullanılacak ve minoxil de haftada 1 defa gibi çünkü ne kadar doğal okadar iyi sizde görüşlerinizi katarmisiniz aklınızda olanları mesela şöyle yapsan daha doğal ve faydalı olur veya şu vitamin yağ da güzel diye :)

Thescript

• Hero Member
Ynt: Kendi bulduğum yarı doğal saç tedavisi
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2021, 01:28:44 »
+++++

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2021, 04:57:27 »
Bu tedaviyi çok aramana gerek yokki   kel adaylarının uyguladığı butun tedavilerin birleşimi olmus buldum dediğin şey xD

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2021, 12:40:40 »
Bu tedaviyi çok aramana gerek yokki   kel adaylarının uyguladığı butun tedavilerin birleşimi olmus buldum dediğin şey xD
ben burda açtığım konuda hata eksik varmı diye belirttim ve faydalı olmaya çalışıyorum senin gelip saçma sapan yorum yapmana bakamam, paylassaydi birisi böyle birşey buldum diye bende konu acmazdim

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2021, 14:48:23 »
Bana uzum cekirdegi yagi cok fayda sagladi bunlara ek katabilirsiniz. Zaten ucuz birsey. Soguksikim olmali ama
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2021, 18:30:48 »
Bana uzum cekirdegi yagi cok fayda sagladi bunlara ek katabilirsiniz. Zaten ucuz birsey. Soguksikim olmali ama
Aklımda o halde teşekkürler :)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2021, 19:33:02 »
Saç dökülmen ne durumda? Bunların çoğu fasa fiso. Ancak çok hafif dökülüyor belki mevsimsel dökülmedir va dediğin durumlarda belki. Ama aga saçlar yüzer yüzer dökülüyor diyorsan bir işe yaramaz bunlar. Haftada 1 minoxil de işe yaramaz.

Facebook Twitter Instagram