Gönderen Konu: Minox ve Sakal?  (Okunma sayısı 674 defa)

maraz1

• Sr. Member
Ynt: Minox ve Sakal?
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2021, 00:11:09 »
Sakalım var fakat seyrek  hergün sabah akşam sakallara minox sıksam kaç ay sonra sonuç alırım?  Minoxu sakalda kullanıp sonuç alanlar var mı?
minox sakalda daha etkili zaten 3 ayda sonuç alırsın

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2021, 00:21:25 »
minox sakalda daha etkili zaten 3 ayda sonuç alırsın
Peki sonuç aldıktan sonra minoxu bıraktığımda sakallar eski haline döner mi yoksa öyle kalır mı?

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2021, 00:27:53 »
Peki sonuç aldıktan sonra minoxu bıraktığımda sakallar eski haline döner mi yoksa öyle kalır mı?
9 ay kadar düzenli sonra azaltarak bırakman lazımdı herhalde bir kaç YouTube videosunda gördüm çünkü sakala DHT saldırmıyor saçtaki gibi bir dökülme olacağını sanmıyorum

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2021, 00:29:24 »
9 ay kadar düzenli sonra azaltarak bırakman lazımdı herhalde bir kaç YouTube videosunda gördüm çünkü sakala DHT saldırmıyor saçtaki gibi bir dökülme olacağını sanmıyorum
Sakalım çok var ama seyrek, cansız ve solgun duruyor minoxa başlıycam konu açarım umarım gürleşir teşekkürler

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2021, 13:17:32 »
Minoxil dht baskılamıyor bırakıncada dht den dökülmüyor herhangi bir ağri kesici veya hapı ne kadar kullanırsan o kadar faydasını görürsün bırakıncada aksine kötüleşirsin bu da aynı şey
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2021, 13:23:00 »
Minoxil dht baskılamıyor bırakıncada dht den dökülmüyor herhangi bir ağri kesici veya hapı ne kadar kullanırsan o kadar faydasını görürsün bırakıncada aksine kötüleşirsin bu da aynı şey
Nasıl yani mesela ben bunu 9 ay boyunca sakallara uyguladım gürleşti diyelim, ben bunu bırakınca sakallar eski haline mi dönecek? Eğer öyleyse hiç kullanmayayım

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #7 : 28 Mart 2021, 13:34:01 »
Sakalı kullanan birine sor seni yanlıs yönlendirmeyeyim ama minoxil kullandiğin sürece etkili bir ilaç
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Mart 2021, 13:37:18 »
oral minox kullanınca vücut tüyleri artıyor sırtta falan ama bırakınca geri gidiyor, sakal için gitmiyor diyorlar ne derece doğeu bilmiyorum

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Facebook Twitter Instagram