Gönderen Konu: Xpecia pahalı onun yerine...  (Okunma sayısı 1581 defa)

Thescript

• Hero Member
Xpecia pahalı onun yerine...
« : 01 Nisan 2021, 00:25:59 »
Int fiyatı bile en kötü 80 tl değilmi xpecianin ve ustelik 60 tablet gunde 2 kullanıma bir ayda bitiyor bu tabletin asıl olayı içindeki saw palmetto değilmi  bunu almak yerine int de 40 50 tl arası bir fiyatla saw palmetto 300 mg her biri 60 kapsül var kisaca xpeciaya verilecek o paraya 2 tane 60 kapsulluk 120 gün idare edecek dht blocker alınır yanlış biliyorsam affeylensin

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Xpecia pahalı onun yerine...
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2021, 00:56:11 »
Hayır.Xpecia içinde soyada var çinkoda var vb.Artı olarak saw palmettonun işe yaraması için %80 asidik orana ihtiyacı var.Herhangi bir saw palmetto aynı işi görmez.Gerçi ben xpeciaya fin katıyorlar diyorum halada neyse.O yüzden bütçen yetmiyorsa fin al 6 ya böl 4 ay gider.Fiyatıda 40 TL.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2021, 01:31:24 »
O xpecia nın çöp olduğunu düşünüyorum

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2021, 01:49:37 »
O xpecia nın çöp olduğunu düşünüyorum

Size katılmıyorum dökülmenin başında olan bir insan için fin kullanımını uzun yıllar erteleyebileceğini hatta fine bile gerek duyulmayabıleceğini düşünüyorum
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2021, 03:16:34 »
Size katılmıyorum dökülmenin başında olan bir insan için fin kullanımını uzun yıllar erteleyebileceğini hatta fine bile gerek duyulmayabıleceğini düşünüyorum
xpecia ve fini bir mi tutuyorsun hocam? kim xpecia ile saç koruyup kazanım elde etmiş? xpecia bence masraftan başka bir şey değil, ayrı ayrı takviye almak daha mantıklı.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2021, 04:35:51 »
Abiler ben yaklaşık 7 8 ay kadar Xpecia  kullandım saça olumlu etkisi baya hacim kazandırdı ama önlerde pek işe yaramadı önde olanlar kalinlasti baya ama sadece yeni saç çıkmadı , yan etkilere gelecek olursak kalp çarpıntısı oluyordu ara sıra ama bir ara fena oldu doktora gittim EKG çekti bir şeyin yok dedi ve aşırı derecede sivilce yaptı büyük büyük

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2021, 06:45:22 »
Hayır.Xpecia içinde soyada var çinkoda var vb.Artı olarak saw palmettonun işe yaraması için %80 asidik orana ihtiyacı var.Herhangi bir saw palmetto aynı işi görmez.Gerçi ben xpeciaya fin katıyorlar diyorum halada neyse.O yüzden bütçen yetmiyorsa fin al 6 ya böl 4 ay gider.Fiyatıda 40 TL.
nasıl yani %80 asidik derken kendisi tek iş görmüyor mu

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 01 Nisan 2021, 09:46:59 »
xpecia ve fini bir mi tutuyorsun hocam? kim xpecia ile saç koruyup kazanım elde etmiş? xpecia bence masraftan başka bir şey değil, ayrı ayrı takviye almak daha mantıklı.

Hayır bir tutmuyorum bir tutsam zaten fin kullanmam ama demek istediğim nw0 olup dökülmesi yeni başlamış kişiler xpecia kullanıp zaman kazanabılır demek istiyorum
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 01 Nisan 2021, 10:38:09 »
Şahsi fikrim para kaybı

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Nisan 2021, 11:19:00 »
nasıl yani %80 asidik derken kendisi tek iş görmüyor mu

Sawın %80 yağ asidi içermesi gerek.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

rodok

• Full Member
« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2021, 11:46:01 »

Belki finle bir değildir ama yine de olması gerekenden baya kuvvetli bir takviye, özellikle kerozan gibi muadilleriyle kıyaslanınca. Ben xpecia ve ketoralle şakakları bile toparladım günde 2 xpecia çok iyi çalışıyor ama yan etkisi de bol.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2021, 15:18:28 »
Belki finle bir değildir ama yine de olması gerekenden baya kuvvetli bir takviye, özellikle kerozan gibi muadilleriyle kıyaslanınca. Ben xpecia ve ketoralle şakakları bile toparladım günde 2 xpecia çok iyi çalışıyor ama yan etkisi de bol.
hocam keterolun görevi kepeklenme önleyici değilmi ben anlamadım şampuan nasıl sac çıkarıyor xpecia alsanız bile

rodok

• Full Member
« Yanıtla #12 : 01 Nisan 2021, 16:18:41 »
hocam keterolun görevi kepeklenme önleyici değilmi ben anlamadım şampuan nasıl sac çıkarıyor xpecia alsanız bile

Şampuanı değil kremi kullandım. Antiandrojenik etkisi var genellikle sabah akşam şakaklara sürülüyor.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Nisan 2021, 16:50:52 »

xpecia nın ne yan etkisi oldu
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

ahmetkaya

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 01 Nisan 2021, 17:14:19 »
Şampuanı değil kremi kullandım. Antiandrojenik etkisi var genellikle sabah akşam şakaklara sürülüyor.
ketoral krem + minox la ne kadar zamanda değişik göstermeye başlar veya sizde ne kadar sürede başladı?
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram