Gönderen Konu: Sac ekimi sonrasi gunluk yasam?  (Okunma sayısı 462 defa)

Snowly12

• Hero Member
Sac ekimi sonrasi gunluk yasam?
« : 03 Nisan 2021, 00:58:34 »
Arkadaslar eninde sonunda sac ektirecegim icin merak ediyorum bunu. Nasil gunluk yasantiniza devam ediyorsunuz ekim sonrasi surecte?
 Yani simdi ben ogretmenlik yapiyorum sinifa girip ders anlatacagim falan filan.
Millet garipsiyormu?

Merak ettim sadece

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: Sac ekimi sonrasi gunluk yasam?
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2021, 01:48:51 »
İlk 1-2 ay gündüz saçlar kısa olduğundan kızarıklık belli oluyor, saçlar uzayınca kızarıklığı kamufle ediyor.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2021, 09:53:57 »
Ben en çok düşündüğüm saç ekimi sonrası saglam sert yüksek ağırlıklı spor yapabilir miyiz

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2021, 10:21:09 »
Estetik bir işlem olduğu için saç ekimi bence garipsenecek bisey yok ben çıkıyorum soru soran ve güzel edildiğinin üstüne basıyorlar özellikle terminalde 2 kişi sormuştu biri istanbulda yaptırmış pek mutlu değildi seyrek kaldı diyordu sen hayatına bak kafana takma sadece kafanı koru
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2021, 12:25:22 »
 o saçların ağır tedavi ile korunabilir.bence şu an ekimi dusunmek mantıksız ekimde zaten donor sınırlı.elde tutabilceğini tutucan dokulenide ektircen.şu anı mumla ararsın ilerde sağlam tedavi yapsaydım keşke dersin .
 soruna gelince ektirip garsonluk yapanda gordum ektirince 10 gün eve kapananda gordum sokakta goruom ekimden yeni çıkmış kanlı kafalıları sarılmamış kafa falan.ama ilk 72 saat korumak onemli carpmaman gerek ondan o 3gunu evde gecirirsin zaten sonrası zaten saklayamazsın bir kaç ay iş kendini belli ediyor anlayan anlıyor zaten
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2021, 13:44:08 »
Benim 16 Kasım'da ekim randevum var ve tahminimce Aralık başında işe dönücem sağlıkçıyım 15-20 gün sonra dönülebilir mi hastane ortamına ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2021, 13:50:08 »
 dönersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

meymen

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2021, 13:59:20 »
Arkadaslar eninde sonunda sac ektirecegim icin merak ediyorum bunu. Nasil gunluk yasantiniza devam ediyorsunuz ekim sonrasi surecte?
 Yani simdi ben ogretmenlik yapiyorum sinifa girip ders anlatacagim falan filan.
Millet garipsiyormu?

Merak ettim sadece

12. günüm kabuk dökümü sonrası hemen hemen normal rutin hayatına dönüyorsun bence. İnsanlar çok garipsemiyor. Bu işin meraklıları aa saç mı ektirdin nerde ektirdin gibi gelip sohbet etmek istiyor o kadar. Spor yapma konusunda da 1 hafta diyorlar ama yüksek şiddetli ağırlık antremanı için uygun olur mu bilmiyorum bence 2 ayı beklemekte yarar var
  • Ekim Tarihi: 22 Mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Asmed Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Finansterid
Haftada 3-4 dutasteride
Her gün 1 tablet magnezyum, omega 3
 Saç ekimim; https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21144.0

Facebook Twitter Instagram