Gönderen Konu: Sac ekimi öncesi Tavsiye, Yardim  (Okunma sayısı 336 defa)

arslan_

• Yeni üye
  • *
Sac ekimi öncesi Tavsiye, Yardim
« : 05 Nisan 2021, 12:25:03 »
Merhaba arkadaslar, 28 yasindayim, epeydir sac ektirmeye niyetim vardi ve sac ekimimi yakin zamanda  Dr Serkan Ayginda gerceklestirmeye karar kildim. Saclarimin dökülmesi tamamen durmus degil ve yaklasik iki senedir minoxidil kullaniyorum dökülmeyi yavaslatmak/durdurmak adina. Ekte saclarimin suanki halini sizinle paylasiyorum. Sizce Dr Serkan Aygin benim icin dogru adresmidir.

2. Soru: ön cizgide yapilan ekimde suan mevcut olan sac kökleri zarar görürmü? Ekimi daha ileri bi tarihe almak, dahada dökülmesini beklemek dahami dogru bir karar olurdu sizce?

(Kirmizi cizgi ile ekim alaninin gösterildigi Fotograf iki sene öncesine ait, diger fotograflar saclarimin suanki hali. Görüldügü gibi vertex bölgesindede acilmalar var)

Kiymetli tavsiye ve görüslerinizi bekliyorum, simdiden tesekkürler 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi öncesi Tavsiye, Yardim
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2021, 12:31:16 »
Ön bölgede çok ince saç var ekimle birlikte şok dökülmede kayıp yaşana bilir serkan aygın iyi bir saç ekim merkezi.
Global Moderator

arslan_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2021, 12:34:05 »
suanki hali ekim icin uygunmudur sence yoksa biraz daha beklememimi tavsiye edersin?

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2021, 21:41:19 »
yaş 28 olduğu için düşünülebilir ve bu tarz ekimlerde serkan aygın planlamaları genelde uygun oluyor yani kendi saçlarının arasına girip risk almayan bir merkez sanırım 1500 greftlik bir ekim iyi bir ön çizgi dizaynı için yeterli olur.

Facebook Twitter Instagram