Gönderen Konu: Minoxil kullanımı .  (Okunma sayısı 565 defa)

Zap14533

• Yeni üye
  • *
Minoxil kullanımı .
« : 14 Nisan 2021, 01:53:54 »
İyi geceler arkadaşlar saç ekiminde 4 ayım bitmek üzere forumda minoxil kullanan arkadaşlara sorum xpecia tablet kullanıyorum bide beslenmeme dikkat ediyorum sizde minoxile başlamam gerekiyor mu sol tarafım sonradan gelişiyor bide başlarsam nasıl kullanıp ne zaman bırakmam lazım bilgi verirseniz mutlu olurum şimdikden teşekkürler

AdnanN

• Hero Member
Ynt: Minoxil kullanımı .
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2021, 01:57:01 »
4 ay geçmiş bence bundan sonra kullanma .minoxile saç ekimine destek olması dışında kullanımına karşıyım çünkü ciddi yan etkileri var bana göre özellikle uzun süreli kullanımlarda farkettirmeden  kardiyovasküler problemlere neden oluyor.

Zap14533

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2021, 01:57:58 »
4 ay geçmiş bence bundan sonra kullanma .minoxile saç ekimine destek olması dışında kullanımına karşıyım çünkü ciddi yan etkileri var bana göre özellikle uzun süreli kullanımlarda sinsi sinsi kardiyovasküler problemlere neden oluyor.

Önerdiğiniz her hangi bi bakım takviye var mı ?
  • Ekim Tarihi: 23.01.2020
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Gökhan bircan
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 29

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2021, 02:05:38 »
 bir çok kişide görülen birsey bir tarafın geriden gelmesi saç asimetriktir.ona takılma.genel saçında dokulme incelme devam ediyorsa finasterid kullanabilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Zap14533

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2021, 02:15:50 »
bir çok kişide görülen birsey bir tarafın geriden gelmesi saç asimetriktir.ona takılma.genel saçında dokulme incelme devam ediyorsa finasterid kullanabilirsin

Şuanda dökülmem yok az bişey var o da mevsimsel bu aylarda dökülüyor dediğim gibi sol kısım ve vertex biraz geriden geliyor gibi geliyor bana sadece
  • Ekim Tarihi: 23.01.2020
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Gökhan bircan
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 29

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2021, 02:31:43 »
 normal şeyler bazı yerler bir çok kişide geriden gelebilir sitede orneklere bakarsan gorursun en önün hemen arkası kemik çıkıklığı falan tepede zor beslenir geriden gelmesi normal saçın sağı solu eşit  olmayabilir buda normal birsey .sende olanlar bir çok kişide gorulen şeyler zamanla hallolur sorun yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2021, 03:49:32 »
Minoxil uzun süre kullanılcak bişi değil.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2021, 10:27:04 »
Şu süreçte kullanımın mevcut saçlarına faydası olur . Bıraktığın an mevcut saçlar eski formuna döner hatta dökülme süresi hızlanır . Ben tavsiye etmiyorum bu süreçte . ( 3-4 yıl kullanan biri olarak )
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram