Gönderen Konu: Ekim için tavsiye ve görüşleriniz  (Okunma sayısı 1147 defa)

OzgurB

• Yeni üye
  • *
Ekim için tavsiye ve görüşleriniz
« : 16 Nisan 2021, 18:37:49 »
Herkese merabalar.
29 yaşında genetik saç dökülmesi yaşayan birisiyim
Saç ekimine karar verip görüşmeye gittim ama kafamdaki soruların birtürlü bitmemesi sonucu ekimi biraz daha erteleyip sigara kullanımını bırakıp the mossli london set alıp 6 aylık hücre yenilenmesi ve kan akışı hızlandırılması sonucu daha iyi bir sonuç alınabilceği kararına vardık. Bu durumu yaşayıp ya da bilgi sahibi olan arkadaşlar yorum yapabilirlerse memnun olurum

oresteia

• Jr. Member
  • **
Ynt: Ekim için tavsiye ve görüşleriniz
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2021, 21:44:29 »
Dostum açık alan büyük donör yetersiz gibi duruyor ki sakalda çok yok. Burada ekimden ne beklediğin ön plana çıkıyor eğer karşıdan baktığımda beni tatmin etsin diyorsan ön-orta alana ekim düşünebilirsin sonrasında duruma göre tepeye bakılır ama öncesinde mossli london vs. değil medikal tedavileri denemeni tavsiye ederim. 6 ay medikal deneyip donörü kuvvetlendirdikten sonra durum daha net ortaya çıkar, forumda ufak bir araştırmayla tedavi konusunda bilgi sahibi olabilirsin.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2021, 21:47:54 »
 6 ay finasterid kullan ekimde kafanda olanlar ölür kalınlaşırsa bir nevi onlarında katkısı olur hem donorun güçlenir.tepenin arka kısmına sakal koydurup önden geriye  seyrelen bir ekim yaptırabilirsin.veya ön orta ekilir gerisi kalır veya topiklik ektirip kafayı topikleyip gezersin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2021, 00:04:07 »
sigarayı bırakmak ,mossi london falan bunlar seni kurtarmaz dostum.

OzgurB

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Nisan 2021, 10:53:44 »
Dostum açık alan büyük donör yetersiz gibi duruyor ki sakalda çok yok. Burada ekimden ne beklediğin ön plana çıkıyor eğer karşıdan baktığımda beni tatmin etsin diyorsan ön-orta alana ekim düşünebilirsin sonrasında duruma göre tepeye bakılır ama öncesinde mossli london vs. değil medikal tedavileri denemeni tavsiye ederim. 6 ay medikal deneyip donörü kuvvetlendirdikten sonra durum daha net ortaya çıkar, forumda ufak bir araştırmayla tedavi konusunda bilgi sahibi olabilirsin.

Minox fin vs kullansam da bi faydası olmaz mı

oresteia

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 17 Nisan 2021, 11:41:35 »
Minox fin vs kullansam da bi faydası olmaz mı
Minoxa bulaşma fin deneyebilirsin faydası olur

OzgurB

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Nisan 2021, 11:58:56 »
sigarayı bırakmak ,mossi london falan bunlar seni kurtarmaz dostum.
Var mı önerebileceğin bir yöntem

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 17 Nisan 2021, 18:16:53 »
Var mı önerebileceğin bir yöntem

dostum amacın ekim öncesi hazırlık ise  doner bölgenin güçlenmesi için finasterid artı doner bölgeye minoxil sprey kullanabilirsin böylelikle doner bölgedeki saç folikülleri güçleneceği için ekim için daha hazır vaziyete gelebilirler .bunun sonucundada ekilen greftler ekim travmasını atlatıp daha sağlıklı çıkabilirler ayrıca fire oranıda azalması anlamındada faydası olabilir .yalnız şunuda belirteyim ekim yapacağın yer çok çok başarılı bir yer değilse istersen en sağlam greftlerle gir gene başarısız olabilir o ekim.
mossi london kullanmak ve sigarayı bırakmak kan akışını hızlandırdı diyelim bu genede çok bir işe yaramayacaktır önemli olan doner bölgedeki kökleri güçlendirmek buda senin dediğin yöntemlerle olmaz.
bence sen en güzeli direkt saç ekimine gir doner bölgeyi güçlendirmek gibi bir düşüncen yoksa .şu halde boşuna vakit kaybediyorsun.

OzgurB

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Nisan 2021, 19:43:51 »
dostum amacın ekim öncesi hazırlık ise  doner bölgenin güçlenmesi için finasterid artı doner bölgeye minoxil sprey kullanabilirsin böylelikle doner bölgedeki saç folikülleri güçleneceği için ekim için daha hazır vaziyete gelebilirler .bunun sonucundada ekilen greftler ekim travmasını atlatıp daha sağlıklı çıkabilirler ayrıca fire oranıda azalması anlamındada faydası olabilir .yalnız şunuda belirteyim ekim yapacağın yer çok çok başarılı bir yer değilse istersen en sağlam greftlerle gir gene başarısız olabilir o ekim.
mossi london kullanmak ve sigarayı bırakmak kan akışını hızlandırdı diyelim bu genede çok bir işe yaramayacaktır önemli olan doner bölgedeki kökleri güçlendirmek buda senin dediğin yöntemlerle olmaz.
bence sen en güzeli direkt saç ekimine gir doner bölgeyi güçlendirmek gibi bir düşüncen yoksa .şu halde boşuna vakit kaybediyorsun.

Amacım ekim sonrası pişmalık yaşamamak. Eğer güçlendirebilirsem donör bölgeyi bazı takviyelerle besleyip hem pskolojik hemde fiziksel olarak kendimi ekime hazırlamak. Sigara ve saç serumuyla olmayacagını şuan ki şekilde istedigim görüntüyü alamıyacagımı da biliyorum takviyelerle beraber bekleyip görecegim. Yorumun için teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Nisan 2021, 21:48:04 »
Donör saçlarınız ince çok yoğun bir sonuç değilde orta halli bir sonuç olur alanda geniş 2 ekim planlayın ilk ekim cizdigim alana kadar 1 sene sonra durum değerlendirmesi yaparak ikinci ekim düşünün ekime kadar da donör bölgenizi güçlendirmek adına medikal tedavi araştırın.
Global Moderator

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 17 Nisan 2021, 23:25:27 »
Hangi ekim merkezini düşünüyorsun üstat
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

OzgurB

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 18 Nisan 2021, 00:36:19 »
Donör saçlarınız ince çok yoğun bir sonuç değilde orta halli bir sonuç olur alanda geniş 2 ekim planlayın ilk ekim cizdigim alana kadar 1 sene sonra durum değerlendirmesi yaparak ikinci ekim düşünün ekime kadar da donör bölgenizi güçlendirmek adına medikal tedavi araştırın.

Dedigim gibi mevcut olarak serum tedavisi ve buna ek olarak fin minox gibi takviye alıp 6 aylık sürecten sonra ektirmeyi düşünüyorum.
Yorumun için teşekkürler

OzgurB

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Nisan 2021, 00:41:30 »
Hangi ekim merkezini düşünüyorsun üstat

Ekim için görüştüğüm, bir tanıdık vasıtası ile tanıştığım Erdoğan Şimşek. İstanbul floryada bir tıp merkezi. Kendisi 10 yılı aşkındır saç ekim işinde ve alanına oldukça hakim. Uzun istişare sonucunda biraz takviye ve kişisel bakım sonucu daha iyi bir sonuç alabileceğimiz sonucuna vardık.

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Nisan 2021, 00:48:51 »
Ekim için görüştüğüm, bir tanıdık vasıtası ile tanıştığım Erdoğan Şimşek. İstanbul floryada bir tıp merkezi. Kendisi 10 yılı aşkındır saç ekim işinde ve alanına oldukça hakim. Uzun istişare sonucunda biraz takviye ve kişisel bakım sonucu daha iyi bir sonuç alabileceğimiz sonucuna vardık.

Deneyimine bakmayın hocam ekim sonuçlarını bire bir görün öyle karar verin Ne deneyimli adamlar var 20 senedir saç eken ama ektikleri saçın en fazla yarısı çıkıyor Birebir görüşmelerde tatlı dilleri sizi yanıltmasın Mossi london tavsiye ettiğine göre kendisi komisyoncu biraz ilk izlenim malesef kötü.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #14 : 18 Nisan 2021, 00:50:21 »
+1

Facebook Twitter Instagram