Gönderen Konu: Finasteride destek tedavi  (Okunma sayısı 753 defa)

Subzero

• Hero Member
Finasteride destek tedavi
« : 25 Nisan 2021, 09:02:11 »
Herkese iyi pazarlar
Yaklaşık 3 ayı aşkındır finasterid kullanıyorum , 3 ayda tepe bölgemde gelişme kaydettim ancak insanoğlu hep daha iyisini isteyip neden daha iyisi olmasın diyor , finasteridle beraber kerozan kullanmıştım bir ay sonra kerozanı sıkılıp bıraktım , ne olabilir finasteridin yanına destek tedavi ?

Xeth

• Hero Member
Ynt: Finasteride destek tedavi
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2021, 09:22:08 »
Normalde minoxidil derdim. Çok iyi toparlar ama askere gidecektin galiba senin için uygun olmaz. Onun dışında zamana bırak daha iyi olacak
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2021, 09:48:52 »
Normalde minoxidil derdim. Çok iyi toparlar ama askere gidecektin galiba senin için uygun olmaz. Onun dışında zamana bırak daha iyi olacak
aynen dostum askerlik var önümde pek uygun olmaz minoxil , zaten minoxilede gerek kalmayacak çünkü askerden sonraya ekim randevusu aldım ön bölgeye , tepeyide finasterid ile korumaya çalışıcaz artık

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2021, 09:49:43 »
3 ayda etki aldığına göre zamanla daha da iyi olacak. Tek başına yeterli olabilir. Boşu boşuna maddi bir yük altına girme gereksiz olabilir bence

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2021, 10:43:28 »
3 ayda etki aldığına göre zamanla daha da iyi olacak. Tek başına yeterli olabilir. Boşu boşuna maddi bir yük altına girme gereksiz olabilir bence
sanki bana daha fazla gelişim olmayacakmış gibime geliyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2021, 14:59:04 »
 askerden gelince miracle losyon ru falan eklersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2021, 16:55:49 »
Bulamadım fotolarını öncesi sonrası varmı? Minyatürlerin çokmuydu? Benim 4 ay oldu değişiklik yok.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2021, 17:47:05 »
 listene baktım fin yüzde 38 dut 55 baskılar dhtyi.dokulmen agresif olucakki değişiklik yok 4 ayda.fin dut tırmık dısındakileri iptal edip bloker spiro yada ru eklerdim veya igf tarzı bir uygulama arastırırdım yerinde oslam farques
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2021, 17:58:06 »
listene baktım fin yüzde 38 dut 55 baskılar dhtyi.dokulmen agresif olucakki değişiklik yok 4 ayda.fin dut tırmık dısındakileri iptal edip bloker spiro yada ru eklerdim veya igf tarzı bir uygulama arastırırdım yerinde oslam farques
Evet hocam uyarıcıya ihtiyacım var ancak fin ile sonuç almaya çalışıyorum ileride de bi değişiklik olmaz ise son çare olarak düşünüyorum losyonu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2021, 18:22:52 »
 bloker losyon superman değil en sonda umut olarak bırakıyorsun ama finasteridin yetersiz kaldığı yerde ona destek olur en fazla.dht gunluk salgılanıyor her gecen gun minyaturleşme artıyor.bence burdan bak olaya.ekle diye solemezdim ama zaten çok sey kullanıon bence sağlam bir bloker losyon o kadar kullandığın  seyden daha etkili olucak.igfye falanda yonebilirsin buyumeye tesvik ediyorlar saçı prpde kan ayrıştırılıp buyume faktorleri secilmeden içinde yeniden veriliyormuş bunda ayrıştırılmış buyume faktorleri veriliyor.genetik dokulme saçı kucultur.bence daha gercekci guclu bir tedaviye daha cabuuk surecte gec.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2021, 18:23:23 »
Bulamadım fotolarını öncesi sonrası varmı? Minyatürlerin çokmuydu? Benim 4 ay oldu değişiklik yok.
finasterid hakkında diye bu bölümde var altlara doğru , belkide tam minyaturlesme aşamasında yakaladım dökülmeyi ondan erken sonuç almış olabilirim

Facebook Twitter Instagram