Gönderen Konu: Saçı kazıtmadan sakaldan destek ekimi  (Okunma sayısı 251 defa)

erkenekim

• Full Member
Saçı kazıtmadan sakaldan destek ekimi
« : 20 Nisan 2023, 11:53:28 »
selamlar

yaklaşık 2 yıl önce 2. ekimimi yaptırdım. sonuçtan iyi kötü memnunum.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=22548.msg564573#msg564573

şu an tek düzeltmek istediğim yer aşağıda gösterdiğim yan taraflar ve ortası. buraya sadece sakaldan 1000 greft ile destek atıp saç ekimi olayını bitirmek istiyorum.

ekim yapılacak bölgeyi kazıtmadan ekim yapılması sonucu etkiler mi? sonuçta bu saçı her gün yıkayacağız belki orda problem olabilir diye düşünüyorum. bunun dışında ben bir risk öngörmüyorum. daha önce kazıtmadan ekim tecrübe eden var mı?

Anchar

• Sr. Member
Ynt: Saçı kazıtmadan sakaldan destek ekimi
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2023, 13:24:31 »
kazıtmadan ekim yapılmasının çok bir mahsuru yok aslında burda önemli olan ekim merkezinin yaklaşımı ,çoğu ekim merkezi saçları sıfıra vurmadan ekim yapma taraftarı olmuyor genelde sebebi ise sanırım sıfır olmayınca rahat çalışamıyorlar özellikle kanal açımı ve greft yerleşiminde büyük ihtimalle zorlandıkları için ama senin alan açık ve kendi saçların çok engel değil sanki böyle bir ekime .en güzeli ektirmeyi düşündüğün yerlere olurmu olmazmı diye sormak.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçı kazıtmadan sakaldan destek ekimi
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2023, 15:19:25 »
önce senin dökülmen devam edecek bunu bil önce bunu yoluna sokacak araştırmalar yapmalısın
2 saçı kesip öyle ekim yaptırmalısın

yani saç ekimi senin şartlarına göre değil sen saç ekiminin şartlarına uymayacaksan saç ektirme fanteziye gerek yok saçını kestirirsin ihtiyacın olan 2 ekimi düzgün şekilde yaptırırsın doğru olan bu dostum
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram