Gönderen Konu: 3 aylık avodart sorunu  (Okunma sayısı 1014 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: 3 aylık avodart sorunu
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2021, 18:31:13 »
 kişi saç dokulmesi agresifleşince ya hemen ektirir ya ilaca baslar.avadort saçlı deride yüzde 55 baskılar dhtyi.hızla saçın dokuluyorsa kelliğe gidiyorsundur.zaten 3 gunde bir yüzde 55 baskılasan ne olcak.günlük baskıla avacort bana ağır geliyor finasteridle baskıla dısardanda dermoller ve bloker losyon veya igf mezoterapi gibi bir seylede saçını guclendir derim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2021, 18:55:01 »
Sal dökülsün 3 ay hiç bişey 6 aylık yorum yapmak daha doğru olur zaten inceler döküldükçe altından çok daha kalınları çıkıcak rahatsız ediyosa vur kafayı 3 e 2-3 ay öyle dolaş sonrasında farkı görürsün zaten
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2021, 19:21:32 »
sıkıntı yok 3 günde bir avodart günlük finden güçlüdür zaten zamanla daha iyi olur

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Must54

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2021, 20:35:10 »
sıkıntı yok 3 günde bir avodart günlük finden güçlüdür zaten zamanla daha iyi olur
ince kücük zayıfların dökülmesinden endişelendim biraz beyazımsı saçlarda var dökülenlerin arasında tedavimi bırakmamam gereki o zaman dahamı kalınları gelicek zamanla

Must54

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2021, 20:36:09 »
kişi saç dokulmesi agresifleşince ya hemen ektirir ya ilaca baslar.avadort saçlı deride yüzde 55 baskılar dhtyi.hızla saçın dokuluyorsa kelliğe gidiyorsundur.zaten 3 gunde bir yüzde 55 baskılasan ne olcak.günlük baskıla avacort bana ağır geliyor finasteridle baskıla dısardanda dermoller ve bloker losyon veya igf mezoterapi gibi bir seylede saçını guclendir derim
hayır hocam ilaca başlamadan önce böle bi sorun yoktu ondan dedim

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2021, 21:34:11 »
Gunluk dut kullanilmaz hocam arkadas dogru yapiyor 3 gunde bir iyidir. Sen devam et 6-8 ay sonunda gozle gorulyr bir sonuc alabilirsin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2021, 22:33:41 »
 doğru gunluk finasterid ile baskılamaktır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Must54

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2021, 23:57:21 »
Ben losyon olarak seti ru hepsini kullandım verim alamadım şuan elimde saf cafein peptid var ama kullanmıuorum bekletiyorum simdiki tedavim dut ve saf minox oral olarak günde 0,2 devam etmeyi planlıyorum

Facebook Twitter Instagram