Gönderen Konu: Ekim zamanı gelmiş mi?  (Okunma sayısı 508 defa)

jpmelih

• Yeni üye
  • *
Ekim zamanı gelmiş mi?
« : 07 Mayıs 2021, 14:11:12 »
Merhaba. Uzun zamandır forumun takipçisiyim. sizlerden çok şey öğrendim. Başta yöneticiler olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Yaşım 32. Neredeyse 7-8 senedir saçlarımda dökülme mevcut. Ancak çok agresif değil. Yavaş yavaş açıklıklar oluştu. Fotoğraflarda görüleceği gibi şakaklarda tamamen boşluklar var. diğer bölgelerde belirgin şekilde seyrekleşti. Saç ekimi düşünüyorum ancak mevcut saçları yok sayarak mı ekim yapmalıyım. Yaklaşık 3 aydır finas dahil bir tedavi uyguluyorum. buna devam edip biraz daha beklemek mi doğru olur.

Şimdiden herkese teşekkür ederim

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim zamanı gelmiş mi?
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2021, 14:24:04 »
Ön bölgeye ekim yapılabilir bence . Tepe ve orta-arka kısma girmemenizi tavsiye ederim .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2021, 16:44:22 »
Önce bir tedavi denesen sanki kurtarılabilir gibi duruyor saçların daha sonrasında ön tarafa ekim yaptırsan durumu kurtarabilirsin
Saçlarının arasına ekim yaptıranlara bakıyorum sonuçlar bir tuhaf oluyor aralardan keçe gibi tel tel saçlar fışkırıyor olan saçta gidiyor çoğu zaman haberin olsun.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2021, 18:07:25 »
Önce bir tedavi denesen sanki kurtarılabilir gibi duruyor saçların daha sonrasında ön tarafa ekim yaptırsan durumu kurtarabilirsin
Saçlarının arasına ekim yaptıranlara bakıyorum sonuçlar bir tuhaf oluyor aralardan keçe gibi tel tel saçlar fışkırıyor olan saçta gidiyor çoğu zaman haberin olsun.

Tedavi uyguluyormus zaten .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

jpmelih

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2021, 22:16:26 »

Aralara ekim şeklinde düşünmüyorum açıkçası. eğer ekim yapacak olursam mevcut saçları yok sayarak yaptırırım

jpmelih

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2021, 22:17:59 »
Ön bölgeye ekim yapılabilir bence . Tepe ve orta-arka kısma girmemenizi tavsiye ederim .

Sadece ön bölgeye yapılan ekimde kötü görüntü oluşmasından endişeliyim. tepe bölgesinde de açılma mevcut çünkü.

MrMabeL

• Full Member
« Yanıtla #6 : 07 Mayıs 2021, 22:20:13 »
Hocam finas tepe bölgeye etki edebilir fakat şakaklar için ekim şart
Finası minoxla destekleyip 3 ay sonra tekrar değerlendirirseniz şakaklar haric ekime ihtiyaç duymayabilirsiniz
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

Facebook Twitter Instagram