Gönderen Konu: Xpecia’ya Alternatif  (Okunma sayısı 1314 defa)

kelimsi05

• Sr. Member
Xpecia’ya Alternatif
« : 15 Mayıs 2021, 17:01:42 »
Arkadaşlar herkese merhaba. Şu an 4. Ayımdayım sabah akşam xpecia kullanıyorum. Dökülmelerim bayağı azaldı memnunum ve ciddi bir yan etkisi de görmedim. 6. Aydan sonra günde 1 e indireceğim fakat şunu merak ediyorum. Bir süre sonra ilacı değiştirmem gerekir mi örneğin 1. Seneden sonra işe yaramama durumu olabilir mi? Aga-e tablet de öneriliyor böyle bir durumda aga-e ye geçsem aynı etkiyi alır mıyım? Elbette ki dht saldırı oranıyla da alakalı fakat yorum yapabilir misiniz alternatif olarak ne kullanabilirim. En can alıcısı da ömür boyu günde 1 adet kullansak bu tarz hapları böbrek ve karaciğere dönüşü ne olur uzun süreli kullanıcılardan yorumlar bekliyorum.

Orhan Eagle

• Yeni üye
  • *
Ynt: Xpecia’ya Alternatif
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2021, 17:15:08 »
Arkadaşlar herkese merhaba. Şu an 4. Ayımdayım sabah akşam xpecia kullanıyorum. Dökülmelerim bayağı azaldı memnunum ve ciddi bir yan etkisi de görmedim. 6. Aydan sonra günde 1 e indireceğim fakat şunu merak ediyorum. Bir süre sonra ilacı değiştirmem gerekir mi örneğin 1. Seneden sonra işe yaramama durumu olabilir mi? Aga-e tablet de öneriliyor böyle bir durumda aga-e ye geçsem aynı etkiyi alır mıyım? Elbette ki dht saldırı oranıyla da alakalı fakat yorum yapabilir misiniz alternatif olarak ne kullanabilirim. En can alıcısı da ömür boyu günde 1 adet kullansak bu tarz hapları böbrek ve karaciğere dönüşü ne olur uzun süreli kullanıcılardan yorumlar bekliyorum.
Hocam oral olarak vitamin hapları nihai sonuç vermez lakin katkıda bulunur,ben uzun yıllar perfectil kullandım vitamin haplarının en pahalılarından eczanem olduğu için ücreti çok problem değil,ingiliterede en çok kullanılan oral vitamin ithal bir ürün,size tavsiyem biotin olarak düşünebilirsiniz bu hapları lakin xpecia’da durum farklı dht’yi hafif şekilde baskılar,onun yerine multivitamin oral dermoroller ve güzel bir topikal ile sıkıntınızı giderirsiniz uzun yıllar,son sorunuza gelince bırakın xpecia’yı en masum multivitamin bile kullansanız ömür boyu 2 hap böbrek ve karaciğeri bitirir,günlük 1 kullanın.1 yıldan sonra ise haftada 4-5 ideal olacaktır☺
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Majistral minoxidil,ketoral,perfextil,dermoroller

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2021, 02:08:24 »
Hocam oral olarak vitamin hapları nihai sonuç vermez lakin katkıda bulunur,ben uzun yıllar perfectil kullandım vitamin haplarının en pahalılarından eczanem olduğu için ücreti çok problem değil,ingiliterede en çok kullanılan oral vitamin ithal bir ürün,size tavsiyem biotin olarak düşünebilirsiniz bu hapları lakin xpecia’da durum farklı dht’yi hafif şekilde baskılar,onun yerine multivitamin oral dermoroller ve güzel bir topikal ile sıkıntınızı giderirsiniz uzun yıllar,son sorunuza gelince bırakın xpecia’yı en masum multivitamin bile kullansanız ömür boyu 2 hap böbrek ve karaciğeri bitirir,günlük 1 kullanın.1 yıldan sonra ise haftada 4-5 ideal olacaktır☺

Çok teşekkürler yanıtınız için. 2 kutu daha bitireyim günlük 1 e düşüreceğim. Peki ömürlük olarak günde 1 i vücut tolere edebilir öi böbrek ve karaciğerler ne tepki verir acaba kişiden kişiye değişir ama ortalama sonuç çıkaracak olsak
  • Yaşınız 26

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2021, 04:58:46 »

Başka bir etken kullanıyor musun? Sadece xpecia dökülmeyi bu denli azaltıyor mu?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2021, 09:42:15 »
Başka bir etken kullanıyor musun? Sadece xpecia dökülmeyi bu denli azaltıyor mu?

D3k2 ve omega3 takviyesi de alıyorum. Benim aşırı dökülmem yoktu ancak 100 lerdeydi. Ben kendimi bildim bileli dökülür saçlarım. Şimdi duş saç kurutma vs 40-50 lere kadar düştü. Bunu da tolere ediyor zaten saçlar gerilemem yok şu an. Mesela önceden saçları gün sonu tarayınca 5-10 tel gelirdi şu an 2-3 tel anca geliyor. Olması gerekene döndü. Masaj aleti ile kafaya masaj da yapıyorum scalpı hamur da ettik. Zamanla takviyeleri sadece xpecia günde 1 e düşüreceğim bakalım ne olacak.
  • Yaşınız 26

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2021, 01:00:47 »
Kerozan

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2021, 10:15:29 »
Kerozan

Haftada bir kullanıyorum şampuan şeklinde