Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum  (Okunma sayısı 551 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2021, 17:53:45 »
 devam eden dokulmede ekim olmaz ilaçla yavaslatıp ektirmekten baska caren yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Salo19

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2021, 17:55:18 »
devam eden dokulmede ekim olmaz ilaçla yavaslatıp ektirmekten baska caren yok

Daha sonra mevcut saçın dökülmesini göze aldım zaten

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2021, 19:11:46 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Mevcut saçlarınıza sıklaştırma ekimi yaparsanız, kendi zayıf olan saçlarınızı kaybetme riskinizde var. Ayrıca başarılı bir saç ekim merkezinde teknik çok önemli değildir. Önemli olan ekim başarılı yapılsın saçınız hangi teknik olursa olsun çıkar. Bende medikal tedavileri bir araştırın derim. Saç ekim merkezine de forumda bir çok örnek var, bir göz atıp merkeze kendiniz karar verebilirsiniz. Tabii ki kafanızda bir kaç merkez olursa ve buraya yazarsanız, forum olarak fikirlerimizi belirtiriz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Salo19

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2021, 20:15:28 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Mevcut saçlarınıza sıklaştırma ekimi yaparsanız, kendi zayıf olan saçlarınızı kaybetme riskinizde var. Ayrıca başarılı bir saç ekim merkezinde teknik çok önemli değildir. Önemli olan ekim başarılı yapılsın saçınız hangi teknik olursa olsun çıkar. Bende medikal tedavileri bir araştırın derim. Saç ekim merkezine de forumda bir çok örnek var, bir göz atıp merkeze kendiniz karar verebilirsiniz. Tabii ki kafanızda bir kaç merkez olursa ve buraya yazarsanız, forum olarak fikirlerimizi belirtiriz.
Clinic expert ile görüştüm dhı ile yaptıklarını söylediler ama forumda çok olumsuz eleştiri gördüm kararsız kaldım

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2021, 22:46:35 »
Clinic expert ile görüştüm dhı ile yaptıklarını söylediler ama forumda çok olumsuz eleştiri gördüm kararsız kaldım

Forum da merkezleri araştırırsanız kafanızda merkezler zaten netleşecektir. Fiyatlar, sonuçlar ile ilgili konular ve bölümler var forumda. Mutlaka araştırın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram