Gönderen Konu: Bazı ekimcilerin reklamdan ve PR’dan ibaret olması.  (Okunma sayısı 4104 defa)

Gregor59

• Hero Member
İsmi çok popüler ve özellikle burada sürekli önerilen birkaç kişi var, ben daha ektiklerinin kafayı tamamen kapattığını, saçın tarayıp şekil verecek kadar güzel olduğunu görmedim rastlamadım.

Mesela birisi ekim için bir servet istiyor sizden, 100-200 bin liraya ekiyor ama yıllardır bu forumdayım hiç görmedim ki DE. Zanev ya da Juan Couto gibi sonuçlar almış olsun.

Adam nw7 olarak gidiyor, önlere ekiyorlar güya ‘planlama’ adı altında. O önlere ektikleri de afedersiniz göt kılı gibi çıkıyor. Ama aldığı para 10 bin Euro.😅

E bunu Tokattaki bir klinikte de yapıyorlar, Kastamonu’da da.

Mesela bir arkadaşımız batmanda ektirmiş neredeyse ergenlik saçlarına dönmüş burada. Birisi vardı Tekirdağ’da ektiren harika bir sonuç olmuştu.

İsim vermeyeyim ama 4-5 isim var ki acayip PR’larını yapmışlar. Hoca hoca en iyisi deniliyor ama sonuçları hafif kararmadan öteye geçmiyor.

Bu ekim işinde büyük kandırmaca dönüyor. Açın bakın instagramda fuexpertclinic jıan couto sayfasına ya da drzanev sayfasına ekim nasılmış görün.

Kafadaki saç bacak kılı gibi seyrek ve şekil verilemez olduktan sonra ne yapayım saçı? Bir de onbirlerce Euro alıyorlar. Ekibi ayrı kendi ayrı fiyatlıyor falan.

Donörünüz kaliteliyse ekiminiz güzel olur. Bu kadar basit. Donör kalitesizse inceyse isterseniz 100 bin Euro ödeyin.

Türkiye’nin bu işte en iyi olduğunu da abartma olarak görüyorum, ülkenin ekim işinde bu kadar dünyaya açılma sebebi en iyi olması değil en ucuz olması. Komik ücretlere yaptırıyor adamlar onlara göre.

Yani bir PR uzmanı olarak yazdım bunları, PR aldatmacalarına gelip arabanızı falan satıp vermeyin bunlara.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bazı ekimcilerin reklamdan ve PR’dan ibaret olması.
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2021, 13:22:13 »
 çok para alıpta sıradan eken ekimcilerle dolu piyasa.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2021, 13:24:03 »
çok para alıpta sıradan eken ekimcilerle dolu piyasa.

Abi özellikle 1 tanesi var ki 4 dönüm tarla parası istiyor, sonra da kıvır kıvır 700-800 tel saç çıkıyor önlerde biraz. Neymiş planlamaymış. Bu planlamayla 7. Seansta falan taranacak dikilecek saçı Eker. 😅

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2021, 13:26:22 »
 keser planlama yapamıyor ya az ekiyor ya çok soluyor asmed çıkıp çıkmayacağı belli değil ekimlerde farkındalık yok .insan fiyatı yuksek tutmakla kaliteli olmaz icraatınla kaliteli olur.elin super muhteşem gevur drları gibi ekse alsın o parayı klasik yerlerden ne farkları var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2021, 13:27:21 »
Bir de hiç tepeyi kapatabilen yok. O üstad denilenler bile. Neymiş tepe tutmuyormuş. Hahah hadi ya. Bakın bakalım kapanmıyor muymuş tutmuyor muymuş tepeye ekilenler.

İlaçların bile en çabuk cevap verdiği yer olan scalpın en hareketli kanlı canlı bölgesi tepede tutmuyor ekmeyelim demek komedi. Açıyı yönü ayarlayamayız uğraştırma bizi rezillik çıkmasın demiyorlar da

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2021, 13:30:10 »
 tepe zor bolge beslenmesi zor kıyak ekimci lazım daha once tepede iyi icraat yapmış ekimci lazım yeni değil gecmiştede kesere asmede ektirip memnun olmayan arkadaslarım vardı ne umdular ne buldular abartı ve yuksek para anlayışı ile hareket ediyorlar ama kral çıplak.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2021, 13:35:11 »
Valla tarlayı evi arabayı satıp TR’de bacağınızdaki kıllar gibi saç ektireceğinize malı mülkü bu herife basın bari. Yapan yapıyor, suçu size bakımınıza atıp, saç tellerinize atıp parayı alıp çekilmiyor. Ergen gibi yapıyorlar kafayı tekrar.

Reklam falan yapmıyorum elin bulgarı, geçen arkadaşın. Biri burada paylaştığından beri karşılaştırıyorum bizim doktorların yaptıklarıyla. Yok böyle bir şey

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Haziran 2021, 13:42:18 »
  ülkemizde eskiden parayı basan karsılığını alıyordu iş boyle olunca her sektorde kalitesi sıradan olanlarda algı yapıp bizde kaliteliyiz parayı basıp iyi hizmeti bizden alın demeye baslayıp algıylan para kazandılar.bu adamın saç telleri kalın orta korunuyor ekilcek alan aslında çok buyuk değil ama bizimkiler bunu yapamazdı ornekteki için diom

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Haziran 2021, 16:27:06 »
 ben kişinin elbisesini kontrol ederken sadece elbiseye bakarım giyenin türbesine tipine falan bakmam baktığın zaman kralın malafatı gozukuyorsa kral çıplaktır.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Haziran 2021, 16:44:03 »
Valla tarlayı evi arabayı satıp TR’de bacağınızdaki kıllar gibi saç ektireceğinize malı mülkü bu herife basın bari. Yapan yapıyor, suçu size bakımınıza atıp, saç tellerinize atıp parayı alıp çekilmiyor. Ergen gibi yapıyorlar kafayı tekrar.

Reklam falan yapmıyorum elin bulgarı, geçen arkadaşın. Biri burada paylaştığından beri karşılaştırıyorum bizim doktorların yaptıklarıyla. Yok böyle bir şey
Dr zarev farklı bir şey adamın ektiği greft sayıları ekim sonuçları ortada bence üstüne konuşmak bırak bize Türkiye’deki ekimcilere bile düşmez. 14 bin greft ekmiş donör sapasağlam çıkan saçları anlayan anlamayan herkese gösteriyorum ekim değil bu bence doğal saçı diyorlar. Valla saç ektirecek olsam ve zareve param yetmese gider batmanda 5 bine krallar gibi ektiririm :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 27 Haziran 2021, 17:07:09 »
 14 bin al donor aynı dursun.bu saç ekiminde olmaz olursa tanımı değişir işin klonlama gibi bişi yapıyordur bu adam dünyada tek olması herkesin onu konusmadı gerek

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 27 Haziran 2021, 17:16:44 »
14 bin al donor aynı dursun.bu saç ekiminde olmaz olursa tanımı değişir işin klonlama gibi bişi yapıyordur bu adam dünyada tek olması herkesin onu konusmadı gerek
Hocam 10-14 K greft arası ekimlerini inceleyin donörü taradığı videolar var
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Haziran 2021, 17:21:38 »
 biliyorum salvador abinin keşfi bu dr.ben bunu dısarda saç ektiren insanlarada soluyorum videolarını bunun yaptıkları gercekse ekimi aşan bir olay ekimle klonlaama arası birsey yapıyor.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Haziran 2021, 17:25:23 »
biliyorum salvador abinin keşfi bu dr.ben bunu dısarda saç ektiren insanlarada soluyorum videolarını bunun yaptıkları gercekse ekimi aşan bir olay ekimle klonlaama arası birsey yapıyor.
Ekim videosunda prp yapıyor saça ekim esnasında bence orada exosomes da kullanıyor başka bir şey gelmiyor benim aklıma. Ekim öncesi de donörü bu yöntemlerle güçlendiriyor olabilir
avodart&minox&xpecia

tedavim

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 27 Haziran 2021, 17:58:03 »
Konu da çok haklı serzenişler var , katılıyorum ama dr zarev konusunda ben henüz emin değilim.
Eğer doğruysa cidden muazzam bi başarı ama dünya da eşi benzeri olmayan ve kelliği cidden tarihe gömen bi yöntem. Nasıl olur da baskası yapamaz bunu ?
Buna couto da dahil.
Keşke forumdan biri ektirse de Görsek..

Facebook Twitter Instagram