Gönderen Konu: Doc dr serdar görkem 3000 greft manuel fue  (Okunma sayısı 29381 defa)

Knanylmzzz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Doc dr serdar görkem 3000 greft manuel fue
« : 15 Temmuz 2017, 22:17:54 »
Merhaba arkadaşlar 05.07.2017 de saç ekimi yaptırdım. Yorumlarınızı bekliyorum. Manuel fue .ilk günler sacımı iyi korudum . Sigarayı azalttım ilk hafta . Yedinci günden tibaren yıkamaları hafif masaj şeklinde yaptım. Kabuklar döküldü 10. Gündeyim fotoları paylaştım . Yorumlarınızı bekliyorum. Pazartesi normal hayatıma döneceğim . İzin almıştım saç ekimi için . Bakalım nasıl olacak .?

Knanylmzzz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi 3000 greft
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2017, 22:27:23 »
Ekim öncesi

Knanylmzzz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2017, 22:46:35 »
Saçlarım seyrek cansız saçma sapan bir haldeydi bioxcin vs hiçbirşey fayda getirmedi . Bi anda ekime karar verip ektirdim. Bu siteyi de ekimden sonra can sıkıntısı nedeniyle keşfettim .
Fotoğraf 10. Gün
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2017, 22:51:22 Gönderen: Knanylmzzz »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2017, 22:56:57 »
Başlıga doktorunuzun ismini yazın lütfen . Sedar görkem
Global Moderator

Knanylmzzz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi 3000 greft doc dr serdar görkem
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2017, 23:03:14 »
Yazdım . Nerden bildiniz ? Nasıl durum ? Yorumlarınızı bekliyorum

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2017, 23:09:42 »
Saçlarım seyrek cansız saçma sapan bir haldeydi bioxcin vs hiçbirşey fayda getirmedi . Bi anda ekime karar verip ektirdim. Bu siteyi de ekimden sonra can sıkıntısı nedeniyle keşfettim .
Fotoğraf 10. Gün
Hayırlı olsun. 3000 greft ektirmişsiniz. Greft başı ne kadar, ekim hangi teknikle yapıldı. Detay atarsanız seviniriz. Ayrıca donör bölgesi fotosu göremedim atabilir misiniz?

Knanylmzzz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Temmuz 2017, 23:18:27 »
Detaylı anlatıyorum. Ekim günü hafif aç karnına gittim 10:30 gibi başladı 18:00 civarında bitti . Manuel fue yöntemiyle alım yapıldı  dr serdar görkem kendisi aldı greftleri . 2 hemşire topladı ekimi gerçekleştirdi . Biraz kıllandım ama 11 yıldır ekip olarak çalışıyolarmış. Bu beni rahatlattı. Sonra ekim bitti . Sıkıntı ilk 3 gün anestezi ve enjekte edilen ilaçlardan kafa biraz şişiyor . Doğru yatış pozisyonu ile çözülebilir . Donör bölge iyi durumda bana göre çok hızlı ilerledi iyileşme süreci 10 günlük foto

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Temmuz 2017, 23:29:45 »
Donör bölgesi aşırı tahrip olmamış iyi toparlıyor gibi. Tabi bunu zaman gösterecek. Şuan kullandığınız ilaçlar nelerdir? Ayrıca yıkama için hangi şampuan tavsiyesi yaptı hoca?
Çalışanlardan kıllandım demişsiniz. Ekip sağlam ise sıkıntı olmaz dert etmeyin.
Şok dökülme evresinde ve sonraki süreçte forumuzdan detaylı bilgi paylaşımı alabilirsiniz. Bizler buradayız.
Günü birlik fotolarınızı bekliyoruz...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Temmuz 2017, 23:32:37 »
öncelikle aramıza hoşgeldiniz bu forumda ben dahil Bir çok tecrübeli  üye ekime bakarak doktorun kim oldugunu anlar süreçlerinizle ilgili
nokta atışları yaparlar .. siz isim yazmasanızda ekim hakkında konusmak için erken
standart serdar görkem ekimi  umarım sonuç doğal ve sık olur
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2017, 23:36:58 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Knanylmzzz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Temmuz 2017, 23:33:58 »
Ben dr kendisi ekimi gerçekleştiriyor düşüncesinde olduğum için tereddüt ettim . Şuan antibiyotik dışında herhangi bir ilaç kullanmıyorum . Postop temizleme kiti . Jel şampuan. Ekim sizce nasıl yorumlar mısınız?  Fotoları düzenli yükleyeceğim . Kontrol e gidince takviye ilaç olur sanırım 13. Gün kontrol . Şuana kadar sıkıntı yok . Sadece merak ediyorum nasıl olacak ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Temmuz 2017, 23:36:12 »
Ben dr kendisi ekimi gerçekleştiriyor düşüncesinde olduğum için tereddüt ettim . Şuan antibiyotik dışında herhangi bir ilaç kullanmıyorum . Postop temizleme kiti . Jel şampuan. Ekim sizce nasıl yorumlar mısınız?  Fotoları düzenli yükleyeceğim . Kontrol e gidince takviye ilaç olur sanırım 13. Gün kontrol . Şuana kadar sıkıntı yok . Sadece merak ediyorum nasıl olacak ?
forumda serdar görkem in bi kaç ekimi var onları inceleyip sonuçlarına bakarak kendi ekiminiz hakkında az çok
sonuç hakkında bilgi edinebilirsiniz
Global Moderator

Knanylmzzz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Temmuz 2017, 23:41:53 »
İnceledim bazıları iyi bazıları kötü bence . Buradaki tecrübeli arkadaşların yorumları süper . Şimdi siz nasıl anladınız ekimin kimin yaptığını yani bu işten az çok anlatanların yorumlarını bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Temmuz 2017, 00:00:46 »
İnceledim bazıları iyi bazıları kötü bence . Buradaki tecrübeli arkadaşların yorumları süper . Şimdi siz nasıl anladınız ekimin kimin yaptığını yani bu işten az çok anlatanların yorumlarını bekliyorum.

greft dizilimi kanal açılımı planlama her doktorun farklıdır ve burda 100 lerce ekım ınceler tartışırız dogal olarakta her doktorun nasıl ekım yaptığını ne kadar başarılı olduğunu ezbere bılırız sende forumda zaman geçirdikce yavas yavas tanımaya başlarsın.

suan yorum yapmak ıcın erken 
Global Moderator

Knanylmzzz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Temmuz 2017, 16:45:56 »
Ekim sıklığını nasıl ? 11. Gün
1. Foto şakak kısmı . Yönleri falan bana bi garip geldi uzunlu kısalı .tecrübeli arkadaşlar durumumu yorumlarsa sevinirim
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2017, 16:47:42 Gönderen: Knanylmzzz »

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #14 : 17 Temmuz 2017, 11:23:51 »
Bence yönlerinde problem yok ama seyrek duruyor şimdiden.özellikle çizgi seyrek
Birde hafif sıcak suyun altında avucunuzla masaj yaparak çıkarın o kabukları zamanı gelmiş çünkü

Facebook Twitter Instagram