Gönderen Konu: Ekimim sizce nasıl ?  (Okunma sayısı 1232 defa)

Octobe2

• Full Member
Ekimim sizce nasıl ?
« : 07 Temmuz 2021, 12:09:56 »
Orta kısımlara da sıkılaştırma yapıldı bana sanki ekilen greft aralarında çok boşluk var gibi geldi , ekim yaptığım yer iki greft arası 1’mm boşluk olması gerektiğini ve kafamın şu an şişik olduğu için boşlukların çok göründüğünü söyledi. Sizce başarılı bir ekim mi ? Operasyon biteli 13-14 saat falan oldu 1 günlük bile değil daha .

taner27

• Jr. Member
  • **
Ynt: Ekimim sizce nasıl ?
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2021, 14:33:42 »
Kusura bakma ama ön çizgi çok kötü beğenmedim ufak bir alan içinde seyrek olmuş daha profesyonelce yapılabilirmiş
  • Ekim Tarihi: 16.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks hair center

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2021, 14:39:36 »
Bu sekılde ekim konusu açılmaz konu kalkıcak doğru bölüme diğer arkadaşlar nasıl konu açtıysa öyle açın

Ayrıca bu ekimi yapan arkadaş alkollü mü geldi ekime?

Böyle saçma bir ön çizgiyi nasıl kabul ettiniz?

Kim bu ekimi yapan

Ön çizgi çok dandik çizilmiş ama ön çizginin çizilen çizgi ile alakası yok bu çizgiyi düzelttirin daha zaman geçmeden

Yazık gerçekten ya böyle hayvanlık olmaz bildiğin kötülük yapıyorlar insanlara
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2021, 15:11:37 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2021, 17:29:34 »
Bu sekılde ekim konusu açılmaz konu kalkıcak doğru bölüme diğer arkadaşlar nasıl konu açtıysa öyle açın

Ayrıca bu ekimi yapan arkadaş alkollü mü geldi ekime?

Böyle saçma bir ön çizgiyi nasıl kabul ettiniz?

Kim bu ekimi yapan

Ön çizgi çok dandik çizilmiş ama ön çizginin çizilen çizgi ile alakası yok bu çizgiyi düzelttirin daha zaman geçmeden

Yazık gerçekten ya böyle hayvanlık olmaz bildiğin kötülük yapıyorlar insanlara
peki ekim sıklığı nasıl ? Bu sıklıktan düzgün saç çıkar mı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2021, 17:33:04 »
Ekim öncesi uzun saçlarını görmek lazım bu sekilde bakınca seyrek ama var olan saçların ne sıktıkta ondan mı böyle seyrel ekmişler görmek gerekir.

Ama bu ön çizgi gerçekten kötü bence merkeze bu saçma ön çizgiyi neden yaptıklarını sormalısın

Önemli olan estetik bir görünüm ve doğal saç yönlerin umarım kendi saçlarına uygun yönde açılmıştır kanallar tabi bu ön çizgiyi yapamda o beceri varnıdır dersen sanmam.

Merkezin adı Ne nerede ?
Global Moderator

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2021, 17:41:51 »
Ekim öncesi uzun saçlarını görmek lazım bu sekilde bakınca seyrek ama var olan saçların ne sıktıkta ondan mı böyle seyrel ekmişler görmek gerekir.

Ama bu ön çizgi gerçekten kötü bence merkeze bu saçma ön çizgiyi neden yaptıklarını sormalısın

Önemli olan estetik bir görünüm ve doğal saç yönlerin umarım kendi saçlarına uygun yönde açılmıştır kanallar tabi bu ön çizgiyi yapamda o beceri varnıdır dersen sanmam.

Merkezin adı Ne nerede ?
Antalya ay-ça poliklinik saç ekimi . Saçı ekerken demişti kendi çıkış yönüne göre ekiyorum diye . Nedense ekim yapılırken aşırı kanamam oldu sürekli bir şey sıkıp kanı temizlediler kandan bir şey göremediler. Aslında ön çizgiyi çok sorun etmedim ben evet kötüdür çok güzel işler görüyorsunuz siz ama uzayınca çok sorun olacağını sık duracağını düşünüyorum tek merak ettiğim tip olarak çok seyrek bir ekim mi oldu diye tabi 10.gün vs belli olur o galiba ama ben size ekim öncesi saçlı bir fotomu yükleyeyim ve şimdiki halini yine çekip yükleyeyim düşüncelerinizi belirtin konuyu sileyim teşekkür ederim

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2021, 17:46:52 »
allah yardimcin olsun , ekim sIk olsa ne olur ! bukadar özensiz ekimden kanamada oldu diyorsun firenin cok olacagini muhtemel görüyorum, bak ozaman sen ön cizginin haline.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2021, 17:52:35 »
GEcmis olsun sizi üzmek istemem ama çok amatör ve kötü bir ön çizgi olmuş malesef. Saçlar çıkarsa eğer bir de ön çizgiyi düzelttirmek icin Ekim yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.
Tabi bunu zaman ve sizin tercihiniz belirleyecek.

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2021, 17:54:24 »
GEcmis olsun sizi üzmek istemem ama çok amatör ve kötü bir ön çizgi olmuş malesef. Saçlar çıkarsa eğer bir de ön çizgiyi düzelttirmek icin Ekim yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.
Tabi bunu zaman ve sizin tercihiniz belirleyecek.
peki ekim sıklığı nasıl görünüyor?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Temmuz 2021, 17:58:46 »
Ekim öncesi ne güzel saç ekimine uygun bir kafan var ah be canım kardeşim keşke bize daha önce ulaşıp danışsaydın ulan bu güzelim kafaya böyle bir akim yapılır mı siz nasıl insanlarsınız yaa küfür etsem az gelir yeminle üzülüyorum artık.

Greft sayısı kaç?
Global Moderator

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #10 : 07 Temmuz 2021, 18:03:23 »
Ekim öncesi ne güzel saç ekimine uygun bir kafan var ah be canım kardeşim keşke bize daha önce ulaşıp danışsaydın ulan bu güzelim kafaya böyle bir akim yapılır mı siz nasıl insanlarsınız yaa küfür etsem az gelir yeminle üzülüyorum artık.

Greft sayısı kaç?
2500 greft 7000 kök demişti. O kadar mı kötü gerçekten

Octobe2

• Full Member
« Yanıtla #11 : 07 Temmuz 2021, 18:05:23 »

Greft sayısı kaç?
ön çizginin kötülüğünü saymazsak kesin mi kötü bir sonuç olacak ?

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 07 Temmuz 2021, 18:29:01 »
Dünyanın en kötü ön  saç çizgisi felan

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 07 Temmuz 2021, 19:18:48 »
Ben daha düzgün çizgi çekerdim.

Hintellin alkollü yorumuna koptum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Karlmarx

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 08 Temmuz 2021, 01:51:34 »
Maalesef bu ekilen saçlar uzadıktan sonra hiçbir zaman düzgün şekil almayacak, ekimi yapan arkadaşlar eğer yaptığınız bu şaheseri görüyorsanız lütfen  kamu yararına bu mesleği bırakın ve asla yapmayın. Hayırlı olsun.

Facebook Twitter Instagram