Gönderen Konu: ASMED Dr Koray Erdogan'a ikinci seans ekim  (Okunma sayısı 756 defa)

redapple

• Yeni üye
  • *
ASMED Dr Koray Erdogan'a ikinci seans ekim
« : 14 Temmuz 2021, 21:21:31 »
merhaba dostlar,

Aralık 2014 yılında Zekeriya Kul'da 3500 greft sac ekimi yaptırmıştım. Hatta burada resim ve sonuçları paylaştım ama ayni kullanıcı adi ve şifremi bulamadım maalesef.

Zekeriya hoca başarılı bir ekim yaptı, micomotor la donör bölgesi gereğinden fazla tahrip oldu ama ekilen saçlarım çıktı ve 2018 yılına kadar dolgun saclara sahiptim. 2018’den bu yana saçlarım baya hızlı bir şekilde dökülmeye başladı. Minoxidil kullanıyorum çok uzun zamandır ama faydası olduğuna inanmıyorum artık. Finasterid kullanmayı düşünmüyorum.

Saçımın şimdiki haline bakarak sizce ikinci seansta bir 5000 greft daha ektirsem eski doluluğa ulaşabilirmişim. Tabi ki donör belgesi kaldırır mı bilmiyorum. ASMED le irtibat halindeyim, resim yolladım ama konsültasyondan daha haber çıkmadı.

Aşağıda şu an ki sac durumum ve referans olarak ilk ekimden 9 ay sonraki sonuçları ekliyorum.

Sizlerin de fikirlerini almak istedim. Koray hoca sıklaştırma operasyonlarında ne kadar başarılı? Tekrar Zekeriya hocaya danışmam mı daha iyi olur ne dersiniz?

Leonidas

• Hero Member
Ynt: ASMED Dr Koray Erdogan'a ikinci seans ekim
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2021, 22:15:14 »
Hocam 18 yaşında mı ilk ekimi yaptırdın?
Donor fotosu da atarmısın?

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2021, 22:43:38 »
ilk ekimde malesef saçlar çıkmamış zaman bunu acı bir şekilde ortaya çıkarmış malesef.
bazen özellikle şu durum çok dikkatimi çekiyor sıklaştırma ekimi yapan arkadaşlar çok az bir saç çıkışı ile ekimden memnun kalabiliyorlar ,sanırım o çok az çıkan saçlar bir nevi topik gibi etki gösteriyor ama uzun dönemde kişi saçlarını kaybedince ancak o zaman gerçekle yüzleşiyor .sizdede benzer bir durum olmuş anlaşılan.
asmedi bilmem ama ben olsam saçınızı eken doktora bir daha gitmezdim.demekki ekim tekniği sizin saç tipinize uygun değil. en basitinden  vazgeçme sebebim bu olurdu.

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2021, 23:08:03 »
Bu sonuca nasıl vardınız anlamadım. İlk ekim sonuçları resimde gördüğün gibi müthiş. Su an ön bölgede kalan saçların hepsi ekilen saçlar. Kendi saçım hiç kalmadı diyecek kadar az.

2014 de ilk ekimde 26 yaşındaydım bu arada.

İlk ekim öncesi resimleride atabilirim.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2021, 23:36:53 Gönderen: redapple »
  • Ekim Tarihi: 23-08-2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Koray Erdogan
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2021, 00:28:50 »
Dostum bana görede kötü bir ekim olmuş en son attığın ön taraf profil resmi her şeyi özetliyor .Nerdeyse sadece bir kaç tel saç var.
Ekim öncesi resimlerin varsa merak ettim cidden atabilirsen çok iyi olur.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2021, 03:11:54 »
Tamamen saçsız bölgeye Asmed 5000 greft ile çok güzel sonuçlar alıyor bu nedenle sizin de neden olmasın? Donör konusunda en rahat edeceğiniz merkezlerden Asmed yani 7000 8000 greft ile temiz görüntü elde edebiliyorlar. Konsültasyona giderseniz beklentilerinizi iyice anlatın merkeze ona göre size yapılabilecekleri zaten söylerler. Ben yerinizde olsam ekim yaptırmasam bile konsültasyona giderdim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Temmuz 2021, 10:43:42 »
Bakin arkadaşlar, Zekeriya Kul 2014 öncesi ve sonrası tekrar paylaşayım. Ek bilgi olarak 2015 de ekimden hemen sonra 1 yıl boyunca finasterid kullandım. O sacları uçurdu resmen. Belki de 2018’den itibaren hızlı dökülmede ilacı bırakmanın etkisi de vardır.
Bence doktorlar finasterid tavsiye ederek ekim sonuçlarını manipüle ediyorlar. Madem ilaç kullanacağım niye ekim yaptırayım ki. Ben artık kesinlikle kullanmak istemiyorum ilaç falan.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Temmuz 2021, 10:45:56 »
bunlarda ilk ekimden 1.5 yil sonra
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #8 : 15 Temmuz 2021, 10:58:43 »
hocam ilk ekimden sonra ekilen saçlarınız dökülmüş sanki

• Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Temmuz 2021, 11:11:04 »
İlk ekim sonucunuz gayet başarılı olmuş . Asmed muhtemelen ilaç tavsiye edecektir. Dökülmelerinizi erken yaşta saç ekimine bağlıyorum . İlacı size tavsiye ediyorlar kullanıp kullanmamak size kalmış. Koray hoca kendi röportajında ilacın ekimi %30 etkilediğinden bahsetmişti ve haklı .

Burada 21,22 yaşındaki gençlere o yaşta saç ekimi yaptırmayın dediğimiz için vatan haini ilan edildik defalarca . Donördeki tüm saçların genetik dökülmeye dayanıklı olmadığını unutmayın. 20 yaşında adama donörün çok sağlam hemen ektir diyen oluyor :) 30 yaşında o donör aynı olacak sanıyor. ( Bazı kişilerde aynı kalıyor ama genellikle azalma oluyor )

Asmed değerlendirmesini yapsın ona göre kararınızı verirsiniz .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Temmuz 2021, 11:24:44 »
İlk ekim sonucunuz gayet başarılı olmuş . Asmed muhtemelen ilaç tavsiye edecektir. Dökülmelerinizi erken yaşta saç ekimine bağlıyorum . İlacı size tavsiye ediyorlar kullanıp kullanmamak size kalmış. Koray hoca kendi röportajında ilacın ekimi %30 etkilediğinden bahsetmişti ve haklı .

Burada 21,22 yaşındaki gençlere o yaşta saç ekimi yaptırmayın dediğimiz için vatan haini ilan edildik defalarca . Donördeki tüm saçların genetik dökülmeye dayanıklı olmadığını unutmayın. 20 yaşında adama donörün çok sağlam hemen ektir diyen oluyor :) 30 yaşında o donör aynı olacak sanıyor. ( Bazı kişilerde aynı kalıyor ama genellikle azalma oluyor )

Asmed değerlendirmesini yapsın ona göre kararınızı verirsiniz .

Teşekkürler! Bende çok memnumdun ekimden. 27 yaşında ektirdim o yasta dökülmenin durmuş olması imkânsız tabi. Finasteride %30 etki etmesi doğrudur, ama ilaç kullanmaktansa %30 fazla greft ektirmeyi tercih ederim.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

Facebook Twitter Instagram