Gönderen Konu: Saç ekimine uygun muyum? (Yaş 34)  (Okunma sayısı 620 defa)

Alipoyrazzz

• Full Member
Ynt: Saç ekimine uygun muyum? (Yaş 34)
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2021, 16:32:47 »
Verteks enseye doğru inmeye başlamış ama uygunsunuz bence   güzel ekim merkezi bulursanız neden olmasın! Merkezlerede mesaj atıp değerlendirme alabilirsiniz

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2021, 16:36:47 »
Saç ekimi için gayet uygunsunuz hatta bu yaşınıza kadar geç bile kalmışsınız .Yalnız doner bölge çok sık değil.Bu yüzden ekim merkezi tercih ederken çok dikkatli olmalısınız.Hem doneri iyi kullanan hemde saç çıkartma başarısı yüksek olan bir yer tercih etmelisiniz.Ayrıca vertex bölgesine ekim yaptırmamanızı tavsiye ederim.O bölgeyi çeşitli tedaviler ile güçlendirebilirsiniz.

Vio

• Full Member
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2021, 16:46:14 »
Ekime uygunsunuz fakat 2 planlama yapmanızı öneririm önce ön ve orta sonra gerek görürseniz tepe bölgesine. Kurtarılabilicek baya saçınız da var medikal tedavileri araştırabilirsiniz.
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Emir1987

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2021, 21:21:17 »
Saç ekimi için gayet uygunsunuz hatta bu yaşınıza kadar geç bile kalmışsınız .Yalnız doner bölge çok sık değil.Bu yüzden ekim merkezi tercih ederken çok dikkatli olmalısınız.Hem doneri iyi kullanan hemde saç çıkartma başarısı yüksek olan bir yer tercih etmelisiniz.Ayrıca vertex bölgesine ekim yaptırmamanızı tavsiye ederim.O bölgeyi çeşitli tedaviler ile güçlendirebilirsiniz.
Teşekkür ederim, Ankarada’yım Şahin ÇELİK’e gitmeği düşünüyorum

Emir1987

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2021, 21:24:38 »
Ekime uygunsunuz fakat 2 planlama yapmanızı öneririm önce ön ve orta sonra gerek görürseniz tepe bölgesine. Kurtarılabilicek baya saçınız da var medikal tedavileri araştırabilirsiniz.
Teşekkür ederim, evet tepe bölgesine düşünmüyorum, donör bölgem çok sık değil çünkü, medikal tedavileri de araştıracağım

Emir1987

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2021, 21:27:21 »
Teşekkür ederim, vertex/tepe bölgesine  düşünüyorum zaten, gerçekçi olmak lazım😊

Emir1987

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2021, 21:29:52 »
Verteks enseye doğru inmeye başlamış ama uygunsunuz bence   güzel ekim merkezi bulursanız neden olmasın! Merkezlerede mesaj atıp değerlendirme alabilirsiniz
Teşekkür ederim, evet eldeki malzemenin farkındayım😊 ön bölgeler için düşünüyorum ekimi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2021, 21:48:42 »
 finasterid ekim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2021, 23:14:00 »
Teşekkür ederim, evet tepe bölgesine düşünmüyorum, donör bölgem çok sık değil çünkü, medikal tedavileri de araştıracağım

Hocam çok doğru bir kafadasın. Finasterid de eğer sorum yaşamaz kullanıma devam edersen vertexini 18 yaşındaki haline geitrmese bile çok sırıtmayacak şekilde toparlayabilir. Ya da aralar serpiştirme şekinde o kısma da girilebilir belki. İlaç da destek olur.

Donördeki saç tellerinin kalınlığı da fena değil gibi sanki, fotolardan gördüğüm kadarıyla. Eğer öyleyse güzel bir merkezde seni mutlu edecek bir sonuç alırsın diye düşünüyorum.

Ekim merkezi seçeneği için forumda yeterli bilgiyi bulursun, biraz kurcala eski yeni konuları kafanda birşeyler canlanır mutlaka. Bulunduğum şehirde ypatırayım gibi bir düşüncen olmasın. Şehir dışına çıkmaktan korkma, bir şekilde o süreçler halloluyor.

Herşey gönlünce olur inş.

Emir1987

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 23 Temmuz 2021, 23:33:43 »
Hocam çok doğru bir kafadasın. Finasterid de eğer sorum yaşamaz kullanıma devam edersen vertexini 18 yaşındaki haline geitrmese bile çok sırıtmayacak şekilde toparlayabilir. Ya da aralar serpiştirme şekinde o kısma da girilebilir belki. İlaç da destek olur.

Donördeki saç tellerinin kalınlığı da fena değil gibi sanki, fotolardan gördüğüm kadarıyla. Eğer öyleyse güzel bir merkezde seni mutlu edecek bir sonuç alırsın diye düşünüyorum.

Ekim merkezi seçeneği için forumda yeterli bilgiyi bulursun, biraz kurcala eski yeni konuları kafanda birşeyler canlanır mutlaka. Bulunduğum şehirde ypatırayım gibi bir düşüncen olmasın. Şehir dışına çıkmaktan korkma, bir şekilde o süreçler halloluyor.

Herşey gönlünce olur inş.
Tavsiyeleriniz ve iyi temennileriniz için tekrardan teşekkür ederim

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Temmuz 2021, 14:49:24 »
Tedavi düşünmüyorsanız üstteki saçlar ve vertex gidici duruyor şuan . Nw6 olacaksınız muhtemelen . Donor fena değil 2 aşamalı Ekim mantıklı
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram