Gönderen Konu: 8 aylık tedavim  (Okunma sayısı 1726 defa)

Atibaba

• Full Member
8 aylık tedavim
« : 28 Temmuz 2021, 14:45:44 »
8 aydır Finasteride kullanıyorum ama dökülmem aşırı derece devam ediyor ön saç çizgim başlamadan öncesine göre geriledi.Bu ilaca kaç ay zaman vermek gerekiyor ? Bazıları 12 ay diyor ben 2 seneyi tamamlayıp işe yaramazsa Dudasteride geçmeyi düşünüyorum özellikşe önler için. Fotoğraf koymak istemiyorum sadece düşüncelerinizi merak ediyorum.Ek olarak Minoxili şakaklarıma uyguluyorum bi ara alnımda baya bir saç çıktı ama sonra döküldü dahada geriledi.Tedavim imzada yazıyor
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

cafer123

• Jr. Member
  • **
Ynt: 8 aylık tedavim
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2021, 16:07:44 »
dostum görsel atabilir misin saçının durumunu
  • Ekim Tarihi: 01.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi kkl
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi xpecia

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2021, 07:08:20 »
 en basta ilacın işe yaramadığı agresfi dokulme var ilaç yuzde 40 baskılar hap.saçın donguye girmiştir genetik dokulmende hızlı devam ediyor anladığım kadarınla
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2021, 10:38:23 »
en basta ilacın işe yaramadığı agresfi dokulme var ilaç yuzde 40 baskılar hap.saçın donguye girmiştir genetik dokulmende hızlı devam ediyor anladığım kadarınla
ilaç sonradan işe yarar mı devam etmeli miyim sizce ?
  • Yaşınız 20
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2021, 11:07:27 »
Bizden daha çok bilgili emekli kel abimize katılıyorum. Aşırı agresif dökülmen devam ediyor yazdığın kadarıyla ve ilaçları kokteyl yapıp içsen de sadece yavaşlatabilir ya da durdurabilirsin şu aşamada. Bırakınca daha kötü olabileceğini düşün ve koruma amaçlı bakarak tedavine devam et bence
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2021, 12:26:16 »
 yüzde 40 dokulmeyi azaltır kullanmasaydın yüzde40 daha çok olucaktı kodlanmış genetik dokulmeye bağlı sonradan ne kadar işe yarayacağı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2021, 12:40:25 »
Bizden daha çok bilgili emekli kel abimize katılıyorum. Aşırı agresif dökülmen devam ediyor yazdığın kadarıyla ve ilaçları kokteyl yapıp içsen de sadece yavaşlatabilir ya da durdurabilirsin şu aşamada. Bırakınca daha kötü olabileceğini düşün ve koruma amaçlı bakarak tedavine devam et bence
Doğru diyorsun belkide agresif dönemdeyim kullanmasam daha kötü olacaktı
  • Yaşınız 20

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2021, 18:08:54 »
 estafurllah bilgili demeyelimde tecrubeli diyelim arkadaslar hepimiz aynı şeleri biliyoruz saç işi kısır bir iş

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Temmuz 2021, 18:15:01 »
estafurllah bilgili demeyelimde tecrubeli diyelim arkadaslar hepimiz aynı şeleri biliyoruz saç işi kısır bir iş
Bilgi olarak da benden fazlasın abiciğim ona eminim :) ben lisedeyken et benlerin üzerindeki kılların sağlıklı ve kalın oluşuna yoğunlaşarak melanin pigmentinin kıl kökü sağlığı üzerindeki rolünü araştırmaya çalışmıştım orada bırakmıştım kıl tüy işini 17 sene sonra tekrar lazım oldu yavaş yavaş öğrenip tecrübe ediyorum.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 31 Temmuz 2021, 18:16:11 »
Doğru diyorsun belkide agresif dönemdeyim kullanmasam daha kötü olacaktı
Sen moralini Yüksek tutarak fazla takıntı yapmadan tedavine devam et. Meyve alıyorsundur mutlaka ve sabırla meyvelerin çoğalmasını bekle kardeşim.
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 01 Ağustos 2021, 11:22:17 »
Bilgi olarak da benden fazlasın abiciğim ona eminim :) ben lisedeyken et benlerin üzerindeki kılların sağlıklı ve kalın oluşuna yoğunlaşarak melanin pigmentinin kıl kökü sağlığı üzerindeki rolünü araştırmaya çalışmıştım orada bırakmıştım kıl tüy işini 17 sene sonra tekrar lazım oldu yavaş yavaş öğrenip tecrübe ediyorum.
bir arkadasta o yasta saçı dokmuştu hep diyordu kılda marifet olsa g.tte çıkmazdı.oyle avunuyordu.kılın yaptıklarına bak kıllık yaptı bize

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Ağustos 2021, 11:56:22 »
bir arkadasta o yasta saçı dokmuştu hep diyordu kılda marifet olsa g.tte çıkmazdı.oyle avunuyordu.kılın yaptıklarına bak kıllık yaptı bize
Evet abi o avuntu sonrası kılın marifetini anlıyor insan geri istiyor kıllarını :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2021, 21:01:06 »
Sen moralini Yüksek tutarak fazla takıntı yapmadan tedavine devam et. Meyve alıyorsundur mutlaka ve sabırla meyvelerin çoğalmasını bekle kardeşim.
çok sağol abi sağlımızdan önemli değil sonuçta.Şuan genç olduğum için zor geliyor bana saç dökülmesi ama olgunlaştıkça daha az takarım herhalde
  • Yaşınız 20

Facebook Twitter Instagram