Gönderen Konu: 3 AYLIK TEDAVİM VE SONUÇLAR  (Okunma sayısı 11740 defa)

Gazi00

• Yeni üye
  • *
3 AYLIK TEDAVİM VE SONUÇLAR
« : 31 Ekim 2020, 22:31:59 »
Herkese merhaba arkadaşlar, bu forumda üye olmadan uzun bir süredir sizlerin tecrübelerini izliyorum. Yaklaşık 3 ay önce bir tedaviye basladim ve sonuclarimdan memnunum. Buradaki arkadaşların hepsine teşekkür ederim sizler sayesinde bu tedaviye basladim. Ben de benim gibi sadece izleyici olan arkadaslara yardimim olsun diye 3 aylik sonucumu paylaşmak istiyorum. ( Geçen ay 2 aylik sonucumu paylaşmıştım)

Öncelikle tedavim: Sabah akşam minoksidil, günlük avodart dutasterid 1 adet, 3 günde bir Ketoral sampuan ile yikama (onun disinda bittim sabunu ile) ve 2 günde bir iğneleme minoksil kullanımı öncesi.

2 3 yıl önce dökülmem başladı şuan 24 yasindayim. Tepe bolgem zaten açılmıştı fakat 3 ay once çok agresif bir dökülme yasadim elime tutam tutam saclar geliyordu ve sabah uyandigimda yatağımda 50 tel saç oluyordu. Şuan sac dökülmem tamamen durdu ve tepe bölgesinde ciddi anlamda artış var. Ön kisimlarimdan zaten memnunum ama oradada killanma ve hacim artışı oldu.
(3. Ve 4. Fotoğraf 2 ay sonunda, son fotoğraf bugün çekildi 3 aylık sonuç.)

Sizce sonuçlarım nasıl?
Tecrübeli arkadaşlara bir sorum var, bu tedaviye ne kadar devam etmeliyim ve biraktigimda eski halime dönecek miyim?

Gazi00

• Yeni üye
  • *
Ynt: 3 AYLIK TEDAVİM VE SONUÇLAR
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2020, 22:36:52 »
Özet olarak başlamadan öncesi ve şuan ki durum. (3 ay)
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2020, 22:59:15 Gönderen: Gazi Emre Kocamano?lu »

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2020, 23:32:52 »
Çok ağır bir tedavi böyle tedavilerin başarısız olma durumu %5 . Ama döngü kaçınılmaz 6.ıncı ayda başladığınız yere dönme durumunuz var , bu arada karaciğer enzimlerinize baktırdınız mı ? Malum dutasterid karaciğeri çok yoruyor.

Umarım sıkıntı yaşamadan devam edersiniz hocam böyle bir konu açıp paylaştığınız için teşekkür ederim.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2020, 11:01:28 »
sonuç çok iyi ama özet diye attığın foto kısa saçlı olan ilk attığın foto gibi tedavi öncesi demişin ama kısa saçlıyken verteks de sorun yok ilk uzun saçlıda verteks tamamen boş ben mi yanlış anladım?birde yan etki oldu mu avodart kullanımında

Gazi00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2020, 11:21:33 »
Özet olarak attigimda ki ilk fotoğraf agresif dökülmenin öncesi genel anlamda sacim o sekildeydi 3 yıldır.

Avodartin yan etkisinden ziyade faydasını gördüm diyebilirim. Aktif olarak 9 yillik fitness sporcusuyum ve antrenörüm. Serbest testesterondaki artışı spor performansima ve ağırlık performansima yönelttim ve çalıştığim ağırlıkları arttirdim.

Karaciğer enzimleri konusuna gelirsek, korona durumundan dahiliye bölümünde randevu bulamiyorum fakat karaciğere yönelik enginar suyu tüketiyorum zaten yıllardir. Test yaptırırsam mutlaka sizlerle paylaşırım.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2020, 13:10:08 »
Özet olarak attigimda ki ilk fotoğraf agresif dökülmenin öncesi genel anlamda sacim o sekildeydi 3 yıldır.

Avodartin yan etkisinden ziyade faydasını gördüm diyebilirim. Aktif olarak 9 yillik fitness sporcusuyum ve antrenörüm. Serbest testesterondaki artışı spor performansima ve ağırlık performansima yönelttim ve çalıştığim ağırlıkları arttirdim.

Karaciğer enzimleri konusuna gelirsek, korona durumundan dahiliye bölümünde randevu bulamiyorum fakat karaciğere yönelik enginar suyu tüketiyorum zaten yıllardir. Test yaptırırsam mutlaka sizlerle paylaşırım.

Enginar suyu nedir? Ne işe yarar? Supplement gibi bir ürün mü kullanıyorsun, yoksa evde kendin mi hazırlıyorsun? Tarifi vs paylaşarak bize bir özet geçebilir misin? Hatta sıfırdan bir konu açarak bizi bilgilendirsen çok memnun oluruz. Ben de finas, dutas dönüşümlü kullanıyorum, karaciğer olayından ben de çekiniyorum açıkcası.

Şimdiden teşekkür.

Bu arada saçlar 3 ay için çok iyi olmuş. Böyle devam eder inş. Ama tedavini kesmemen gerektiğini söylememize geek yok sanırım. Çünkü kullanmayı bıraktığın an eski haline dönecektir.

Sağlıcakla.

Gazi00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Kasım 2020, 14:07:12 »
Enginar suyu nedir? Ne işe yarar? Supplement gibi bir ürün mü kullanıyorsun, yoksa evde kendin mi hazırlıyorsun? Tarifi vs paylaşarak bize bir özet geçebilir misin? Hatta sıfırdan bir konu açarak bizi bilgilendirsen çok memnun oluruz. Ben de finas, dutas dönüşümlü kullanıyorum, karaciğer olayından ben de çekiniyorum açıkcası.

Şimdiden teşekkür.

Bu arada saçlar 3 ay için çok iyi olmuş. Böyle devam eder inş. Ama tedavini kesmemen gerektiğini söylememize geek yok sanırım. Çünkü kullanmayı bıraktığın an eski haline dönecektir.

Sağlıcakla.

Enginar karaciğer enzimlerinin sağlıklı olmasına yardımcı olur karaciğer dostudur. Kendisini yemek daha iyidir fakat taze ve sulu bulmak pek mümkün değil. Bu yüzden internetten ve ya aktardan enginar suyu alip günde yarım çay bardağı icebilirsiniz. Tüm forum üyelerimize tavsiye ediyorum.

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2020, 00:06:28 »
Hocam sonuç gerçekten mükemmel umarım bu şekilde devam eder ve hiçbir sıkıntınız çıkmaz. |-onayisareti-|

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2020, 10:48:40 »
anladım süper sonuç buradan gelişimler oldukça paylaşma yaparsan bize de bilgi olur bende avodart deneyeceğim son ve tek umudum.hocam birde cinsel yönden penis te uyuşukluk.ve geç boşalma oluyomuş bunu siz farkettiniz mi

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Kasım 2020, 21:57:33 »
3 ayda müthiş başarılı bir sonuç almışsın yaş kaçtı bu arada dostum?dermaroller bence uzun süre kullanma uzun dönemde saç kalitesine zarar veriyor ayrıca ketoral şampuanda aynı şekilde onun yerine ketoral krem kullanabilirsin.

Gazi00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 02 Kasım 2020, 22:54:21 »
anladım süper sonuç buradan gelişimler oldukça paylaşma yaparsan bize de bilgi olur bende avodart deneyeceğim son ve tek umudum.hocam birde cinsel yönden penis te uyuşukluk.ve geç boşalma oluyomuş bunu siz farkettiniz mi

Dostum herhangi bir problem yaşamıyorum ereksiyon vs. Tek bir etki gördüm diyebilirim oda sabah ereksiyonum her zaman olurdu o kesildi o da pek önemli değil😂

Gazi00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 02 Kasım 2020, 23:00:55 »
3 ayda müthiş başarılı bir sonuç almışsın yaş kaçtı bu arada dostum?dermaroller bence uzun süre kullanma uzun dönemde saç kalitesine zarar veriyor ayrıca ketoral şampuanda aynı şekilde onun yerine ketoral krem kullanabilirsin.

Normalde dermoroller kullanımında sac derisi felan kaniyormus ben de öyle bir durum olmuyot hafif sizi oda bazen oluyo. Sanirim ben pek sert yapmiyorum

Gazi00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 02 Kasım 2020, 23:01:52 »
Hocam sonuç gerçekten mükemmel umarım bu şekilde devam eder ve hiçbir sıkıntınız çıkmaz. |-onayisareti-|

Çok teşekkür ederim 2 haftada bir sonuçları paylaşacağım insallah en geç 1 ay diyelim.

Gazi00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 05 Kasım 2020, 22:56:36 »
Arkadaşlar 1 hafta sonrasını paylaşıyorum 3 aylik süreci zaten paylaşmıştım bundan sonrada ayda 1 2 kez gidisati paylaşacağım.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 05 Kasım 2020, 23:37:13 »
Arkadaşlar 1 hafta sonrasını paylaşıyorum 3 aylik süreci zaten paylaşmıştım bundan sonrada ayda 1 2 kez gidisati paylaşacağım.
Demir sevdalısı bir antiandrojen kullanıcısı takipteyim reis saçlar ateş ediyo valla.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Facebook Twitter Instagram