Gönderen Konu: Finasteride'e ek procapil?  (Okunma sayısı 1097 defa)

Snowly12

• Hero Member
Finasteride'e ek procapil?
« : 31 Temmuz 2021, 15:29:41 »
Haftada 4 gun finasteride 0.5 mg kullaniyorum. 4 ay civari oldu. Daha yuksek doz gelmiyor bana yanetki yapiyor. Sweet spot bu.

Procapil kullansam bu tedaviye ek faydasi olurmu? En ufak bir faydasi olsa dahi kafidir benim icin. Minox girmek istemiyorum cunku sacim daha o seviyede degil. Ve suanda acilma stabil ilerlemiyor daha.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Finasteride'e ek procapil?
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2021, 16:57:07 »
Ben procapil kullandım bence faydası yok. Hatta şunu diyebilirim onca ürün denedim saçlarıma buna minoxil de dahil fayda görmediğim tek ürün diyebilirim. Kullandığım üründe hair forte spreydi. Tabi forumda kullanan arkadaşlar var onlarında yorumları değerlidir bu konuda. Ben kendi tecrübemi aktardım sadece. Topikal olarak düşük etki beklentiniz varsa aminexili de araştırın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

.MeSSi.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2021, 18:41:18 »
saç ekiminden sonra minoxil yerine 5-6 ay kullanmalık alternatif sprey olarak ben de procapil sprey düşünüyorum mesela hairforte

minoxil kullanmayacağıma göre en azından bunu kullanırım ekimden sonra bir dönem sonra zaten bırakırım. uzun süre sprey kullanmak sıkar biryerden sonra zaten beni

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2021, 21:42:22 »
Haftada 4 gun finasteride 0.5 mg kullaniyorum. 4 ay civari oldu. Daha yuksek doz gelmiyor bana yanetki yapiyor. Sweet spot bu.

Procapil kullansam bu tedaviye ek faydasi olurmu? En ufak bir faydasi olsa dahi kafidir benim icin. Minox girmek istemiyorum cunku sacim daha o seviyede degil. Ve suanda acilma stabil ilerlemiyor daha.
kullandığın takviyeleir bakdımda  xpecia saçlarında bir değişim sağladımı  benim tepe bölgemde  incelme mevcut  saçlarımda seyrelme mevcut xpecia saçlarda  bir sıklaşma ve kalınlaşma sağlarmı diye düşünüyorum   kimisi fayda gördüm diyor kimiside hiç bir faydası yok diyor bu tablet için  vakit kaybı mı diye düşünüyorum 

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2021, 23:09:12 »
kullandığın takviyeleir bakdımda  xpecia saçlarında bir değişim sağladımı  benim tepe bölgemde  incelme mevcut  saçlarımda seyrelme mevcut xpecia saçlarda  bir sıklaşma ve kalınlaşma sağlarmı diye düşünüyorum   kimisi fayda gördüm diyor kimiside hiç bir faydası yok diyor bu tablet için  vakit kaybı mı diye düşünüyorum

1.5 sene kullandim xpeciayi iyi geldi ana suan xpeciayi kestim fin kullaniyorum sadece
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2021, 23:19:07 »
2yil gunde 2 xpecia kullandiktan sonra 2 ay once tek xpeciaya dusurup aksamlarida saw palmetto kapsulu aldim 1ay boyunca dökülmek acayip bir sekilde arttı. Sonra xpeciayi yine 2ye çıkarttım dokulme cok azaldi. Xpecianin bana etkisi kesin oluyor yani
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2021, 23:57:35 »
2yil gunde 2 xpecia kullandiktan sonra 2 ay once tek xpeciaya dusurup aksamlarida saw palmetto kapsulu aldim 1ay boyunca dökülmek acayip bir sekilde arttı. Sonra xpeciayi yine 2ye çıkarttım dokulme cok azaldi. Xpecianin bana etkisi kesin oluyor yani
peki sivilce yaptımı sizde  vücutta yada yüzde ?

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Ağustos 2021, 03:25:16 »
peki sivilce yaptımı sizde  vücutta yada yüzde ?

Hayır oyle bi etkisi olmadi
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

İnterista

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 02 Ağustos 2021, 16:22:01 »
İşe yarar. Hairforte almayın, %5 olmak kaydıyla herhangi bir marka alabilirsiniz. Tavsiyem Kapigen'dir.
  • Medikal Tedavi Sert saç masajı,

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2021, 18:56:14 »
İşe yarar. Hairforte almayın, %5 olmak kaydıyla herhangi bir marka alabilirsiniz. Tavsiyem Kapigen'dir.

hair forteyi neden önermediniz hocam

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Eylül 2021, 00:48:38 »
hair forteyi neden önermediniz hocam

%3 ya o ondan olabilir.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #11 : 10 Ekim 2021, 21:15:31 »
hocam ben hair forte kullanıyordum son tüpüm bitti  %5lik bir sprey alacağım sizin bionuzdaki evocapilden memnun musunuz nerden temin ediyorsunuz , yoksa kapigen mi alayım ya da başka bir marka varsa tavsiyeye açığım :)

Facebook Twitter Instagram