Gönderen Konu: Finasteride scalp agrisini tamamen gecirdi  (Okunma sayısı 439 defa)

Snowly12

• Hero Member
Finasteride scalp agrisini tamamen gecirdi
« : 31 Temmuz 2021, 23:17:33 »
Benle ayni hissiyattan muzdarip olanlar vardi forumda. Finasteride resmen bitirdi bu agriyi. Sacin yaglanmasida cok azaldi. Finasteride'i 1 hafta biraktim denemek icin agri geri geldi. Agri dedigim garip bir hissiyat. Seyrelen yerlerdeki sizlama gibi sacla oynadiginda. Bunu ayni dertten muzdarip diger arkadaslar gorsun diye paylasiyorum.

bohemian

• Hero Member
Ynt: Finasteride scalp agrisini tamamen gecirdi
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2021, 10:50:38 »
Benle ayni hissiyattan muzdarip olanlar vardi forumda. Finasteride resmen bitirdi bu agriyi. Sacin yaglanmasida cok azaldi. Finasteride'i 1 hafta biraktim denemek icin agri geri geldi. Agri dedigim garip bir hissiyat. Seyrelen yerlerdeki sizlama gibi sacla oynadiginda. Bunu ayni dertten muzdarip diger arkadaslar gorsun diye paylasiyorum.

kac mg kullanıyosun her gün alıyosun galiba
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2021, 11:18:38 »
O sızlama saç dökülmesinin habercisi ve finasterid kullandığımda bende de o ağrı yok oluyor. Bıraktığımda tecrübelerime dayanarak söylüyorum 3 - 4 ay içerisinde yavaştan başlıyor. Ben o yüzden 6 ay kullan bırak şeklinde bu takviyeyi bir dönem kullanıyordum ama bu seferde hormon dalgalanması problemi ortaya çıkıyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2021, 11:50:06 »
bende de baya azalttı. Mınox kullandığım yerlerde tahriş dışında herhangi bir ağrı/kaşıntı yok. 2 günde 1 kullanım da yeterli gibi.
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2021, 12:12:23 »
Benimde vertex çok kaşınırdı, iğne batması gibi his vardı, iltihaplanma sebepliydi muhtemelen, 7 aydır hepsi yok oldu. Tedavim 6 gün fin 1 gün dut, omega 3 ve d vitamini.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2021, 17:59:52 »
kac mg kullanıyosun her gün alıyosun galiba

Malesef her gun alamiyorum hocam. 0.5 mg 1 gun kullan diger gun kullanma tarzinda. Diger turlu yanetki veriyor bana.

Erektil bozukluk veya libido dusuklugu yasamiyorum 1 mg(her gunde) fakat jinekomasti yapiyor.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2021, 18:15:43 »
Malesef her gun alamiyorum hocam. 0.5 mg 1 gun kullan diger gun kullanma tarzinda. Diger turlu yanetki veriyor bana.

Erektil bozukluk veya libido dusuklugu yasamiyorum 1 mg(her gunde) fakat jinekomasti yapiyor.

Iki gunde bir 0.5 mg finas sacinda gozle gorulur etki etti mi sence dokulme azaldi mi? Bide xpecia ve vitaminler de kullaniyosun galiba
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram