Gönderen Konu: Hemen şimdi ne önerirsiniz?  (Okunma sayısı 728 defa)

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hemen şimdi ne önerirsiniz?
« : 07 Ağustos 2021, 19:09:57 »
Merhaba arkadaşlar 1,5 yıldır Finasterid kullanıyorum çok bir fark ancak belkide olanı koruyarak görevini yaptı saçı canlandırdı. Saçın durumu bu şekilde başka ne yapabilirim, minoxil kullanmam. Aklımda Miracle losyon var.

ahmetbird

• Full Member
Ynt: Hemen şimdi ne önerirsiniz?
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2021, 19:26:08 »
neden minoxidil kullanmazsın öncesinde kullandın yan etki mi yaşadın yoksa yan etkiden korkuyo musun?
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2021, 19:41:39 »
Yarardan çok zararı var kullanmak mantıklı değil

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2021, 00:42:46 »
sorunun cevabını bilmiyorum. Saçlarını canlandıracak olan şey minden başka bir şey değil bence. Kendim kullandığım için demiyorum. 
ama içinde doğum kontrol hapı bulunan prospektüsünde erkekler kullanamaz denilen bir ilacı kafana sürmek istiyorsan senin bileceğin iş. Bana minoxidil daha masum gibi geliyor.

Sawpoo Şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2021, 01:13:53 »
Ahmet kardeşimin de dediği gibi doğum kontrol hapı ve daha bir sürü etken maddeyle yapılan losyonu kullanmayı düşünüp fda başta olmak üzere onlarca sağlık kuruluşu tarafından alopesi tedavisinde endike kabul edilen minoxidile mantıksız diyorsan bir daha düşün bence. Psikolojini anlıyorum saç adamı delirtiyor bir yerden sonra kendimden biliyorum. Ama bu işin bilimsel açıdan ve sağlık açısından onaylı iki tedavisi var finasteride ve minoxidil.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2021, 12:26:33 »
Hocam minoxil uzun vadede zararlı ve baş ağrısı yapar

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2021, 12:51:12 »
Hocam kusura bakma soylediklerinde mantik yok elestirmek ve ya minox pazarlamasi yapmak icin konusmuyorum 1. Si finas kullanmakta uzun vadede ise yararli 1.5 senedir kullaniyosun 2.si bahsettigin yan etki bas agrisi yapar diyosun kalp carpintisi falan desen neyse 3. Finasla birlikte erkegi erkek yapan onemli hormonlardan birini egale etmeye calisiyosun ustune ustluk sadece kadinlarin kullanacagi bir ilaci kafana surmeyi mantikli buluyosun 4. Olarak dunyada fin min en yararli tedavi olarak gorulur keske senin gibi fin kullanabilesemde minoxla kombinasyon yapsam. Sacini minoxtan baska biseyde toplamaz cok istiyosan miracle kullan sonuclari goruceksin ve birakicaksin zaten

Sawpoo Şampuan

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2021, 16:49:16 »
Sadece spiro ile de hazırlayıp deneyebilirsin losyonu. Miracle dan çok güzel sonuç alanlar var. Haa bence de minox kullansan toparlar seni ama döngü, dökülme olayları can sıkıyor anlayabiliyorum.

Sadece spiro şeklinde denenebilir, eğer ters geleceğini düşünmüyorsan diane de ekleyebilirsin ama ana etken spiro. Eğer finas yeterince çalışmıyorsa, dökülme sebebi testo da olabilir. İlk birkaç losyonu düşük dozajla başlamak makul olabilir zamanla artırabilirsin yanetki durumuna göre. Herkeste çok işe yarayan bir losyon olmayabilir fakat bazı kişilerde çok iyi iş çıkartıyor. (Diğer saç forumundaki bunula ilgili konuyu didikleyebilirsin)

Bu arada kimse kusura bakmasın da avodart atıp, %90 dhtyi kesenler gelip de topikal losyona laf etmesin. 

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2021, 16:53:23 »
Bence saç ektirin.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2021, 22:41:37 »
Zaten kaybedecek çok fazla birseyiniz ve çok da kullanılabilecek bir silahınız kalmamış.
Finas kullanıp da tatmin olmamışsıniz. Benim kanaatim minoxdan başka diğer tüm etkenler ancak mevcut saçınızı koruyacaktır. Malesef şuan ondan daha iyi bir seçenek yok.

Facebook Twitter Instagram