Gönderen Konu: İstanbul'da Saç Ekim Merkezi Tavsiye Yardım  (Okunma sayısı 982 defa)

svettel

• Yeni üye
  • *
İstanbul'da Saç Ekim Merkezi Tavsiye Yardım
« : 08 Ağustos 2021, 00:20:32 »
Merhaba,

Korkumu yenerek saçlarımı ektirmeye karar verdim. Fotoğrafları ekleyeceğim görebilirsiniz. Daha 26 yaşındayım ancak gerçekten tamamen kel kaldım. Tepe kısmından ziyade elimi kafama koyduğumda dokunduğum yani ön kısımlarda en azından sık ve taranabilir bir saçım olsun istiyorum.

Bugün Emphair'a gittim ancak anladığım kadarıyla bu forumda görüşler pek olumlu değil. Medeks hakkında olumlu yorumlar gördüm ancak ben bu şekilde gerçekten karar veremem. Nereyi seçmem gerektiğini bulamıyorum.

Emphairda 4000Gref dendi çünkü tutma olasılığı düşük olduğundan vertex bölgesinin çok önemli olmadığının, benim için önemli olan kısmın ön taraflar olduğunu söyledim. Zaten kel kalmadan öncede saçlarımı uzatan biriydim. Ayrıca arka kısmımın iyi ancak yan kısımlarımın donör olmak için seyrek olduğu söylendi.

Lütfen yardımcı olun. İyi bir yerde yaptırmak istiyorum ancak Euro ile fiyat veren yerlere bütçem yetmez.

Tabi şunu da söyleyebilirsiniz; siz çok kelsiniz sizin saçınıza ekimin başarılı olması, olsa bile güzel durması çok zor boşuna uğraşmayın da diyebilirsiniz tabi, sadece dürüst olun çünkü kime güveneceğimi şaşırdım okuya okuya.

Eminim yılmışsınızdır benim gibi aynı şeyleri soran kaç kişi vardır ancak etrafımda yaptıran olmadığı için ayrdım alamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

svettel

• Yeni üye
  • *
Ynt: İstanbul'da Saç Ekim Merkezi Tavsiye Yardım
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2021, 00:21:41 »
Yandan bir fotoğrafım
  • Yaşınız 26

svettel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2021, 00:22:46 »
Önden fotoğrafım
  • Yaşınız 26

Qur

• Full Member
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2021, 00:34:18 »
Ensenin daha net fotosunu atabilir misiniz. Çok belli olmuyor.

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2021, 00:37:06 »
Donör bölgen fena değil ama saç tellerin çok ince bu iyi bir ekim sonucu için büyük bir dezavantaj kapatıcılık anlamında.
Senin yerinde olsam bu iş için acele etmeyerek sıkı sıkıya forumu inceler kendim için en uygun ekim merkezini araştırırdım.ekim için çok uygun bir aday sayılmazsın bana göre başarısız bir ekimi kaldırmayacak bir görüntün var bu yüzden çok iyi karar vermelisin.

svettel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2021, 00:37:59 »
Ense bölgem
  • Yaşınız 26

svettel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Ağustos 2021, 00:48:15 »
Donör bölgen fena değil ama saç tellerin çok ince bu iyi bir ekim sonucu için büyük bir dezavantaj kapatıcılık anlamında.
Senin yerinde olsam bu iş için acele etmeyerek sıkı sıkıya forumu inceler kendim için en uygun ekim merkezini araştırırdım.ekim için çok uygun bir aday sayılmazsın bana göre başarısız bir ekimi kaldırmayacak bir görüntün var bu yüzden çok iyi karar vermelisin.

Zor yani memnun edici bir sonuç almam. Aslında görüyorum baya kel olup toplayan insanlar ama cidden benim hiö saçım kalmadı. Kabullenemedim bir türlü kel olmayı da ama başarılı olmayacaksa da kendimi yıpratmayayım boşuna.
  • Yaşınız 26

hako1986

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2021, 11:57:29 »
[/quote

Ön ve orta bölge ekim yaptırsa. 4000 greft. Sonuç yine de iyi olmaz mı ince telli olsa bile. Zaten kalın saçlı kişiler bile iki ekim yaptiriyor.

hako1986

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2021, 11:59:03 »
Merhaba,

Korkumu yenerek saçlarımı ektirmeye karar verdim. Fotoğrafları ekleyeceğim görebilirsiniz. Daha 26 yaşındayım ancak gerçekten tamamen kel kaldım. Tepe kısmından ziyade elimi kafama koyduğumda dokunduğum yani ön kısımlarda en azından sık ve taranabilir bir saçım olsun istiyorum.

Bugün Emphair'a gittim ancak anladığım kadarıyla bu forumda görüşler pek olumlu değil. Medeks hakkında olumlu yorumlar gördüm ancak ben bu şekilde gerçekten karar veremem. Nereyi seçmem gerektiğini bulamıyorum.

Emphairda 4000Gref dendi çünkü tutma olasılığı düşük olduğundan vertex bölgesinin çok önemli olmadığının, benim için önemli olan kısmın ön taraflar olduğunu söyledim. Zaten kel kalmadan öncede saçlarımı uzatan biriydim. Ayrıca arka kısmımın iyi ancak yan kısımlarımın donör olmak için seyrek olduğu söylendi.

Lütfen yardımcı olun. İyi bir yerde yaptırmak istiyorum ancak Euro ile fiyat veren yerlere bütçem yetmez.

Tabi şunu da söyleyebilirsiniz; siz çok kelsiniz sizin saçınıza ekimin başarılı olması, olsa bile güzel durması çok zor boşuna uğraşmayın da diyebilirsiniz tabi, sadece dürüst olun çünkü kime güveneceğimi şaşırdım okuya okuya.

Eminim yılmışsınızdır benim gibi aynı şeyleri soran kaç kişi vardır ancak etrafımda yaptıran olmadığı için ayrdım alamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Ankara Life Hair araştır bence. Illa İstanbul olacak değil.

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2021, 14:04:11 »
Yandan bir fotoğrafım
Hocam donör bölgeniz çok iyi görünmüyor özellikle kulak üstü kısımları,ekim yaptırmadan önce donörü güçlendirmeniz sizin yararınıza olur medikal tedaviler için forumu araştırabilirsiniz ayrıca forumda ki ekim merkezlerinin sonuçlarını iyi inceleyin ona göre nerede yaptıracağınızın kararını verin naçizane tavsiyem✋

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Ağustos 2021, 14:58:14 »
Öncelikle zor bir vakasınız saç ekimi için donör ince telli görünüyor açık alan geniş beklentiniz düşük olmalı başarışı bir ekim olsa bile çok yoğun bir görüntü sağlanamaya bilir.
2 ekim yada tepeye hiç ekim düşünmeden önden ortanın gerisine kadar 2 ekim geriye doğru sakal desteği sizin için daha mantıklı olacaktır

Empahir yerine ben medeks düşünürdüm tabi karar sizin
Daha butik günde 2 veya 1 hasta aldıkları için daha kaliteli ve ilgi anlamında daha iyi olduklarını düşünüyorum diğer günde çok fazla vaka alan yerlere göre
Global Moderator

svettel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2021, 15:10:14 »
Öncelikle zor bir vakasınız saç ekimi için donör ince telli görünüyor açık alan geniş beklentiniz düşük olmalı başarışı bir ekim olsa bile çok yoğun bir görüntü sağlanamaya bilir.
2 ekim yada tepeye hiç ekim düşünmeden önden ortanın gerisine kadar 2 ekim geriye doğru sakal desteği sizin için daha mantıklı olacaktır

Empahir yerine ben medeks düşünürdüm tabi karar sizin
Daha butik günde 2 veya 1 hasta aldıkları için daha kaliteli ve ilgi anlamında daha iyi olduklarını düşünüyorum diğer günde çok fazla vaka alan yerlere göre

aslında dediğiniz gibi tepe kısma hiç ekim düşünmüyorum. ön ve üst taraflar sık bir görüntü verebilir mi onu merak ediyorum sadece ama bu kadar düşük ihtimal düşünüyorsanız cidden kendimi yıpratmaya değmeyeceğini düşünüyorum.
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2021, 02:44:17 »
aslında dediğiniz gibi tepe kısma hiç ekim düşünmüyorum. ön ve üst taraflar sık bir görüntü verebilir mi onu merak ediyorum sadece ama bu kadar düşük ihtimal düşünüyorsanız cidden kendimi yıpratmaya değmeyeceğini düşünüyorum.

Tepe kısmımına girmeden ön orta ekimi en doğrusu evet.

Donör çok iyi değil o yüzdem bir şey diyemem merkez hakkında ki düşüncelerimi durumunuzu ve olabilecek sonuçları yazdım gerisi size kalmış.

Bir çok saç ekimine uygun olmayan kişi büyük beklentiler ile saç ektiriyor istediği olmayınca merkezleri suçluyor size ondan baştan belirteyim dedim
Global Moderator

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 10 Ağustos 2021, 23:38:15 »
bu kafaya medeks olur.

svettel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 10 Ağustos 2021, 23:45:05 »
benim kadar olup orada yaptırıp başarılı olan gördünüz mü hocam?
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram