Gönderen Konu: Perma Yaptırarak Seyrekliği kamufle etmek  (Okunma sayısı 883 defa)

Leonidas

• Hero Member
Perma Yaptırarak Seyrekliği kamufle etmek
« : 10 Ağustos 2021, 16:18:16 »
Arkadaşlar instagram da bi kuaför reklam vermiş karşıma çıktı, perma yaptırarak seyrekliği aşırı iyi şekilde kapatmışlar ve en az 3 ay garanti diyorlar bozulmuyormuş saç şekli.

Ancak perma yaptırılırken yüksek ısıya maruz kalıyor saçlar ve çeşitli kimyasallara.
Ekim yaptırmasam kesin denerdim , ama şimdi yaptırmak istesem de çekiniyorum.
Siz ne düşünüyorsunuz ?
Sizce perma saça çok zarar veriyor mu ? Yaptırılır mı?

Bu arada görselleri atayım.

slade23

• Hero Member
Ynt: Perma Yaptırarak Seyrekliği kamufle etmek
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2021, 23:10:21 »
Saç olmayan yer bile tamamen kapanmış böyle bir şey mümkün mi yoksa topik tarzı bir şeylerle ilave mi var
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2021, 23:40:34 »
böyle bir şeyi perma ile yapmak pek inandırıcı gelmedi doğrusu :) başka örnek varmı kardeşim birde bu işi yapan yerin ismi nedir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2021, 23:41:48 »
Saç olmayan yer bile tamamen kapanmış böyle bir şey mümkün mi yoksa topik tarzı bir şeylerle ilave mi var

Yaptıkları başka işlemler de var, o işlemler de belirtmişler toppik olduğunu ama bunda böyle bi ibare yok bu yüzden yok sanırım.
İlginç bi kamufle yöntemi. 3 ay da koruyormuş kendini.
Son zamanlar da yanları kısa kestirip bu şekilde bi saç tarzı yapmak istiyordum. Eğer saçlara çok zarar veren bişe değilse saçlar uzadıktan sonra denesem mi acaba diyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2021, 23:43:41 »
böyle bir şeyi perma ile yapmak pek inandırıcı gelmedi doğrusu :) başka örnek varmı kardeşim birde bu işi yapan yerin ismi nedir.

Hocam kuaför, muratcakir.mc instagram nicki.
Hem gönderi hem de storyler de paylaşımları var. İnceledikten sonra düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.
https://instagram.com/muratcakir.mc?utm_medium=copy_link

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2021, 00:06:38 »
Hocam kuaför, muratcakir.mc instagram nicki.
Hem gönderi hem de storyler de paylaşımları var. İnceledikten sonra düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.
https://instagram.com/muratcakir.mc?utm_medium=copy_link

inceledim kardeşim ve gerçekten ikna oldum  :) cidden sonuçlar efsane yalnız kafama takılan saçlar uzayınca çabuk bozulur gibi geldi bana .3 ay değilde ayda  bir falan yapmak lazım en azından benim gibi en geç ayda bir traş olan ve saçları hızlı uzayan biri için şart diye düşünüyorum.
ayrıca permadan sonra topik için çok uygun hale geliyor saçlar sanırım bir kerede olsa deneyebilirim ankaradayım şu kuaförü bir ziyaret edip denemekten zarar gelmez heralde  :)

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Ağustos 2021, 01:47:33 »
inceledim kardeşim ve gerçekten ikna oldum  :) cidden sonuçlar efsane yalnız kafama takılan saçlar uzayınca çabuk bozulur gibi geldi bana .3 ay değilde ayda  bir falan yapmak lazım en azından benim gibi en geç ayda bir traş olan ve saçları hızlı uzayan biri için şart diye düşünüyorum.
ayrıca permadan sonra topik için çok uygun hale geliyor saçlar sanırım bir kerede olsa deneyebilirim ankaradayım şu kuaförü bir ziyaret edip denemekten zarar gelmez heralde  :)

Valla hocam ben 2. eKimi vertex e yaptırdım eğer olur da kapanırsa bu şekilde kamufle derdim kalmayacak insallah. Benim merak ettiğim konu oldu da saçlar tamamen kapandı acaba yaptırsam Saçlara zarar verir miyim bu işlem sonrası. YAni bulmuşken kaybetmeyelim saçları.

Blackburne

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Ağustos 2021, 08:01:58 »
Uzun zamandır takip ettiğim kuaför kendisi, topik kullanıyor açıklık olan kısımlara

mdalmis

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 11 Ağustos 2021, 09:14:41 »
Sadece perma ile öyle bir kapanmanın mümkün olacağına inanmıyorum
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Ağustos 2021, 13:21:21 »
Uzun zamandır takip ettiğim kuaför kendisi, topik kullanıyor açıklık olan kısımlara

Ben yeni keşfettim. Bazı yüklediği fotolar da toppik var diye belirtmiş. Bazılarında öyle bi ibare yok. Örnek attığım fotoda da yazmamış.
Ama tabi yazmadı diye yok diyemem elbette.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2021, 13:22:49 »
Sadece perma ile öyle bir kapanmanın mümkün olacağına inanmıyorum

Link attım paylaşımlara detaylı bakabilirsiniz hocam.
Toppik olabilir. Emin olamadım.

Facebook Twitter Instagram