Gönderen Konu: Saç dökülmesi  (Okunma sayısı 395 defa)

James Sawyer

• Yeni üye
  • *
Saç dökülmesi
« : 12 Ağustos 2021, 12:41:44 »
Saçlarım yaklaşık 7 8 aydir uzun bu uzatma sürecinde sağ taraftaki saçlarım dalgalı ve bu taraftaki saçlarım dökülüyor sadece burası dökülüyor ve elle dokununca azaldığı hissediliyor daha fazla kaybı nasıl önleyebilirim doğal bi çözümü falan var mı? (Yaşım 17, babamda kellik var ama hafif , bir dayım kel , diğeri seyrek saçlı)

explosen

• Hero Member
Ynt: Saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2021, 12:45:03 »
bölgesel hızlı şekilde kel kalıyorsa alanı görmek isterdim saç kıran baslangıcı olmasın ??? hafif jilet kanatmayacak tahrıs edıcek duzeyde sonra sarımsak kesip sürtünüz
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2021, 14:19:43 »
Dostum dermatologa git. Saç kıran gibi, bölgesel birşeyse yazacağı ilaçlarla toparlar durum. Erkek tipi dökülme başlangıcı mı değil mi teşhisi koysun. Kafana göre kanatıp sarımsak falan sürme.

James Sawyer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2021, 14:41:11 »
bölgesel hızlı şekilde kel kalıyorsa alanı görmek isterdim saç kıran baslangıcı olmasın ??? hafif jilet kanatmayacak tahrıs edıcek duzeyde sonra sarımsak kesip sürtünüz
Jilet falan yaparsam saçlarım çok kotu durur tam bir kellik yok ama dokununca sol tarafa göre azlığı hissediliyor. 2 3 ay önce cildiyeye gittim evinpen falan vermişti başkada bisi yapmamıştı yeniden gidicem

James Sawyer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2021, 14:42:29 »
Dostum dermatologa git. Saç kıran gibi, bölgesel birşeyse yazacağı ilaçlarla toparlar durum. Erkek tipi dökülme başlangıcı mı değil mi teşhisi koysun. Kafana göre kanatıp sarımsak falan sürme.
   2 3 ay önce gitmiştim cildiyeye doktor dayinda kellik var mı sordu sonra saçıma dokunmadan direkt evinpen ampul falan yazdı yolladı

Facebook Twitter Instagram