Gönderen Konu: Sakal ekimi için öneriniz ?  (Okunma sayısı 477 defa)

Tulpar

• Jr. Member
  • **
Sakal ekimi için öneriniz ?
« : 27 Ağustos 2021, 12:09:47 »
Merhaba arkadaşlar yaşım 36 Ankarada ikamet ediyorum. Yaklaşık 3 yıldır sakal ektirmeyi düşünüyorum ve nerdeyse aramadığım görüşmediğim yer kalmadı ama bir türlü karar veremedim. Bu forumdan çok yararlandım sakal ektiren arkadaşları inceledim merak ettiğim şeyleri sordum. aslında çoğu yeri de elememe bu site yardımcı oldu. Sizden ricam saç sakal ekim için tecrübesi olanlar, ektiren tanıdığı olanlar, vb gibi tecrübeleri olanlar yardım ederse sevinirim. Sizce Hangi merkez ve neden ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sakal ekimi için öneriniz ?
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2021, 16:56:51 »
Hakan doğanayın ya da ekinin forumda sakal ekimlerine bak
Bence en başarılı sakal eken doktor
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2021, 17:07:26 »
Ben yazacaktım Admin yazmış Hakan Doğanay'ı araştırın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2021, 22:29:10 »
  tanıdığı ektiren falan yazmışsın arkadasım esma serkana gitti memnun kaldı bir daaha gitti sakal için zaten tepede fire olur diyorlarmış sakaldan beklentiyi yuksek tutmadan ne olcaksa soluyorlarmış.saç sakal karısık ektirdi yüzde 75 i çıkmış bence ekimin.sakalların olduğu yerde fire olmuş gibime geldi.hakan doğanayın çıkmayan ekimi çok .sitede baska esma serkan ekimlerini arastır istersen sakal ekimleri var sanırım sitede
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Tulpar

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2021, 13:15:56 »
Hepinize ilginiz için teşekkür ederim. AHD  den didem hanımla görüştüm. Cesaretimi toplarsam gidecem bakalım :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Ağustos 2021, 13:25:36 »
Hakan Doğanay'ın çıkmayan ekimleri manuel punch kullandıkları zamanlarda vardı. 2018 yıllarında sanırım. Micromotora geçtikten sonra ben böyle sorun yaşayanı görmedim forumda. Aksine son derece başarılı sonuçları da var. Her merkezin inişli çıkışlı dönemleri oluyor. Saç ekimini uzun yıllar takip edenler zaten farkındadır bu durumun.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 29 Ağustos 2021, 14:07:46 »
Hakan Doğanay.

Facebook Twitter Instagram