Gönderen Konu: Sakal ekimi için öneriniz ?  (Okunma sayısı 417 defa)

Tulpar

• Jr. Member
  • **
Sakal ekimi için öneriniz ?
« : 20 Ekim 2021, 00:35:34 »
herkese Merhaba. Allah kısmet ederse 2 hafta sonra 1500-2000 greft arası  sakal ekimi yaptırıyorum. Tabi şimdiden korku başladı :) .şimdiden ne alacağımı kafamda oturtmak istiyorum. Sakal ekimi sonrası yüzün çabuk toparlaması için ve iz kalmaması için krem, losyon, vitamin vb. gibi şeylerden ne önerirsiniz acaba? Bilgilerinizden faydalanmak isterim

Canova58

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sakal ekimi için öneriniz ?
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2021, 02:49:50 »
herkese Merhaba. Allah kısmet ederse 2 hafta sonra 1500-2000 greft arası  sakal ekimi yaptırıyorum. Tabi şimdiden korku başladı :) .şimdiden ne alacağımı kafamda oturtmak istiyorum. Sakal ekimi sonrası yüzün çabuk toparlaması için ve iz kalmaması için krem, losyon, vitamin vb. gibi şeylerden ne önerirsiniz acaba? Bilgilerinizden faydalanmak isterim

Hiç bulaşma kardeşim hiçbir zaman doğal durmaz saç kılı sakal formunda değil daha ince sonuçta yönleri problem olur çoklu greft ekerler bin pişman olursun çok arkadaş var bu işlemden mağdur olan bende dahil
  • Ekim Tarihi: 11.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Gop medicalpark Osman ceylan
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2021, 15:41:59 »
kime yaptıracaksın o önemli ?
Global Moderator

Tulpar

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2021, 20:10:06 »
Hiç bulaşma kardeşim hiçbir zaman doğal durmaz saç kılı sakal formunda değil daha ince sonuçta yönleri problem olur çoklu greft ekerler bin pişman olursun çok arkadaş var bu işlemden mağdur olan bende dahil
hadi ya :/ zaten korkuyodum bu yorum iyice düşündürdü beni. Sen nereye ektirdin kardeşim ? özelden de atabilirsin istersen

Tulpar

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2021, 20:10:52 »
kime yaptıracaksın o önemli ?
Hakan Doğanay ın ekibine ektircem eğer son zamanda caymazsam :)

MaRs06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2021, 15:28:01 »
hadi ya :/ zaten korkuyodum bu yorum iyice düşündürdü beni. Sen nereye ektirdin kardeşim ? özelden de atabilirsin istersen

Adamın imzasında bir merkez yazıyor galiba orada ektirdi. Forumda kaç ekimi var ki o merkezin?

Tulpar

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2021, 17:43:53 »
Adamın imzasında bir merkez yazıyor galiba orada ektirdi. Forumda kaç ekimi var ki o merkezin?
Arkadaşa nerde ektirdin yazdıktan sonra inceledi gördüm ve arkadaşa üzüldüm baya. Güzel bir görüntü isterken neyle karşılaşmışlar. Allah kolaylık versin zor bir durum. Benimde düşünmek için hala zamanım var. Açıkçası ne yapacağımı şaşırdım

Facebook Twitter Instagram