Gönderen Konu: Saç Ekimi Öncesi Vitamin ve Kan Değerleri Hk.  (Okunma sayısı 321 defa)

xero

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Öncesi Vitamin ve Kan Değerleri Hk.
« : 07 Eylül 2021, 17:06:43 »
Merhaba, saç ektirme aşamasına geçemedim bir türlü. Bugün tahlil sonuçlarımı aldıktan sonra saç ekimi yaptıracağım Şahin Çelik hoca ile görüştüm. B ve D vitamini için sıkıntılı değerler dedi. Ekime bu şekilde başlayamayız, 1-2 ay bu değerleri toparlaman lazım dedi. Buna istinaden merak ettiklerimi sizlere sormak istedim.

Sizlerden bu şekilde bir süreç yaşayan oldu mu ?
D ve B Vitamini değerlerimi en kısa sürede nasıl toparlayabilirim.

Önerleriniz varsa dinlemek isterim. Teşekkürler.

Sonuçlarım;

explosen

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi Öncesi Vitamin ve Kan Değerleri Hk.
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2021, 19:29:18 »
ilk önce doktor sana öneri yaptımı ona daış onun verdiği takviyeleri kullan ben sunu kullandım bu süper vs den önce doktur verdiği takviyeye bak solgar iyi bi ürün ama doktor la konus
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2021, 22:12:18 »
Dostum doktora giderek toparlayabilirsin.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2021, 23:54:35 »
Merhaba , Şahin bey hoca değil öncelikle bunu belirtmek lazım . Bu değerlerin saç ekimi ile ilgili ispatlanmış bir durum olduğunu düşünmüyorum . Şahin beyin ekimlerini ve çalışma şeklini beğeniyorum ama bu vitamin vs mevzusu bana mantıklı gelmiyor . Ülkemizin lider ekimcileri bu testlere vs bakmadan mükemmel sonuç alıyorlar .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram